1

Téma: E - zilla

Zdař všeci. Nevíte jestli budou (či už jsou) na E-zillu dostupné v ČR nějaké náhradní díly, tuning atd...??? E - zilla se mi celkem zalíbila, ale bez dostupnosti náhradních dílu (a nejlépe i tuningových do toho nejdu) . Chci už totiž něco místo dědečka Bullheada od Tamiye...

Díky všem

2

Re: E - zilla

Popřemýšlej ještě o E-Maxxovi, je to prověřený a kvalitní monstr. Být tebou tak si počkám na recenzi jízdních vlasností, případně přímé porovnání s E-Maxxem. Z obrázků jsem si všimnul, že není možné použít baterie side by side... vypadá to také na dost vysoké těžiště, ale to je jen můj názor z fotek.

3

už někdo máte nějaké zkušenosti z provozem modelu,každý zatím jen viděl prohlížel ale zatím žádné poznatky z jízdy

4

já tomu až zas tolik nerozumim, původně jsem chtěl jít do e-maxxe, okouknul jsem ho, potom i e-zillu, skouknul jsem internet a skončil u e-zilly,...kupoval jsem u Lestra, dokoupil jsem ještě jedny baterky a zatim jezdim v našem skladu....počasí moc nepřeje.....jednou jsem jí vytáhnul do sněhu,....jezdilo to, ale brzo se celá obalila sněhem a asi by to chtělo zimní pneu......zatim mi nic neprasklo a doufám, že než na ní Lestr doveze náhradní díly, že to ve zdraví přežiju.....dle mého laického názoru  jezdí e-zilla jako čert,....akorát ty baterky.....je asi třeba mít tak tři, čtyři sady,....nabíječka, která je přiložená, nabíjí celkem rychle, takže čtyři sady stačí na plynulé otáčení a dobíjení.....

5

Vyzkoušej si udělat sněhové řetězy, mám je na buggy a je to mnohem lepší. V závěji nezůstanu. wink

6

Tak to je dobře že už je tady někdo kdo jí projíždí,nevim jaké má unašeče na kola ale nešli by tam pneu např.ze savíka.Jinak počítam těch 10min.a je po baterkách,asi zustanu u té"kouřící E-ZILLY"ale dík za poznatky