1

Téma: Ježdění v Přerově ....?

Zdravím,chci se zeptat jestli se najdou lidi na amatérský ježdění s buggy v Přerově či blízkém okolí .Já mám Trophy a kámoš EB4S2  .Samozřejmě až se zlepší počasí a vyschne hlína  yikes)
Případně se rádi přidáme pokud už se někde jezdí   ...  yikes)

2

Re: Ježdění v Přerově ....?

já jsem z Kroměříže. chtělo by se to nějak domluvit a udělat někde trať aby se mohlo jezdit. jinak já mám trucka 1:10 a prodávám buggy 1:8 takže by jsme mohli někde zajezdit  wink

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

3

Re: Ježdění v Přerově ....?

smis se zeptat o jaky prerov se jedna? ten u Lyse nad LAbem?

4

Re: Ježdění v Přerově ....?

smis se zeptat o jaky prerov se jedna? ten u Lyse nad LAbem?


Ne ne je to Prerov tady u nas na morave  yikes)

5

Re: Ježdění v Přerově ....?

tak to jo smile

6

Re: Ježdění v Přerově ....?

já jsem z Kroměříže. chtělo by se to nějak domluvit a udělat někde trať aby se mohlo jezdit. jinak já mám trucka 1:10 a prodávám buggy 1:8 takže by jsme mohli někde zajezdit  wink


...udelat nekde trat znamena par lidi a lopat - to problem neni,ale chce to pozemek nejlip vlastni a to uz jako problem vidim-takze jestli je moznost mista pro drahu (nekde rozumne kvuli dojizdeni) tak urcite pridam ruku k dilu...  yikes)

7

Re: Ježdění v Přerově ....?

no jako taková menší dráha je v postoupkách u kroměříže. s osminou se tam dá v pohodě jezdit.

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

8

Re: Ježdění v Přerově ....?

To neni az tak daleko,jak sleze snih tak se muzem domluvit....aspon do te doby natrenujem ovladani modelu yikes)

9

Re: Ježdění v Přerově ....?

taky sem od Kroměříže.můžem se pak všeci domluvit a zajezdit.až opadne sníh tak budu svařovat konstrukci i se schodama.takovou tu řídící věž:)a pak to převezem do Postoupek.kdyby náhodou byl ještě někdo z okolí tak může pomoct sehnat nato třeba pár trubek z lešení atd.

Hpi e-firestorm,Ztw5,5 combo

10

Re: Ježdění v Přerově ....?

Ahoj, jsem z Olomouce a chci koupit buggy 1:10, tak bych se pak rád přidal. V Olomouci vzniknul novej klub
http://www.moraviarcracing.cz/
Pokud vím, chtějí budovat i trať

HPI Cyber 10 B, Caster Fusion Buggy SK-10 4WD,

11

Re: Ježdění v Přerově ....?

no jestli by se stavila trať pro 1:8 tak y to bylo dobré, jelikož jsem přes týden v Olomouci, tak bych to i uvítal. wink

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

12

Re: Ježdění v Přerově ....?

čau.tak sem musel pozastavit tu dovazku hliny.zase to svinstvo napadlo.buggy uz mam pripravenou na sto procent.ja stavim drahu doma.je to kousek od tech postoupek.Popovice.pak ty drahy muzem stridat kazdy vikend.cim vic jich tadyk bude tim vis se rozjezdime

Hpi e-firestorm,Ztw5,5 combo

13

Re: Ježdění v Přerově ....?

Ahoj panové draha v olomouci se už buduje každou novou ruku rádi uvidíme pokud budete mít zajem dejte mi vedět do sz rád pošlu další info.

14

Re: Ježdění v Přerově ....?

a kdy tam třeba chodíte? já moc volna nemám jelikož jsem každej den ve škole minimálně do 18:00hod. což je tak na ho*no. sad

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

15

Re: Ježdění v Přerově ....?

zatím se schazíme o víkendu ale až bude tepleji tak určitě i přes týden tak se pak můžeš pridat sleduj naše stránky info se tam uritě objeví

16

Re: Ježdění v Přerově ....?

Cau pochazim z  Přerova a i přes to že už tam netrvale nežiju, rad tam vždy jezdím. Myslím že míst kde by se dalo jezdit je dost. Co třeba Autocross ROKLE? nebo bývalý lom Žernava... obě místa jsou využívana pro sport a rekreaci, a myslím že by se dalo dohodnout kousek místa pro zřízení dráhy na trvalo. Když jsem byl naposled v Přerově projel jsem s buggy dráhu pro cyklocross na Laguně a nebylo to vůbec špatné smile ale za normalních okolností by se to cyklistům asi moc nelibilo. Dobrý teren je i v bývalé cihelně v Předmostí. No a všechny staré i stávající pískovny v okolí jsou také dobré. Dejte vedět kde jezdíte, jak příště přijedu do domoviny přidám se wink)

HPI Pulse conversion flux & HPI Baja 5BSS
Spectrum DX3S & Futaba 4PK