51

Re: Plzeň

Už jsem něco našel http://forum.rcac.cz/viewtopic.php?f=8&t=39

52

Už jsem něco našel http://forum.rcac.cz/viewtopic.php?f=8&t=39

Jo to je ono..tak jsem se nemýlil a to na to koukam jenom s auta. Tak to je paráda s Plzně to mam kousek a navíc se tam můžu zastavit vždy když pojedu na chalupu  big_smile

53

Tak Přeštice vypadají takhle:
http://www.abload.de/thumb/dsc03982dau0.jpg http://www.abload.de/thumb/dsc03981qz1j.jpg
Jen sehnat nějaký kontak.

54

Parádní fotky.. Ten kontakt by mohl bejt na tom RCA klubu co?

55

V neděli jsem se tam byl podívat a jezdit by se tam dalo leda ponorkou smile

56

K Přešticím se taky chystam, nevíte jeslti už to drobet uschlo? S majitelem dráhy jsem mluvil a neměl nic proti tomu abych si tam zajezdil s elektrikou 1:10.  Dá se ještě někde v okolí Plzně jezdit ? Nějakej amaterskej okruh, nebo BMX okruh nebo něco podobnýho? Ještě se chci zajet mrknout na okruh na letišti za Dobřanama jak jsou motokáry, ale je to asfalt. Pak jsem našel jednu dráhu mezi Dobřanama a Šlovicema, ale je to v dezolátním stavu a muselo by se na dráze trochu máknout. Jenže netušim kdo je majitel pozemku. Kdyby jste někdo měl nějakej typ kde zajezdit, rádi se třeba přidáme. Jsem 3 a máme 1:10 elektro buggy.

57

Fenix napsal:

K Přešticím se taky chystam, nevíte jeslti už to drobet uschlo? S majitelem dráhy jsem mluvil a neměl nic proti tomu abych si tam zajezdil s elektrikou 1:10.  Dá se ještě někde v okolí Plzně jezdit ? Nějakej amaterskej okruh, nebo BMX okruh nebo něco podobnýho? Ještě se chci zajet mrknout na okruh na letišti za Dobřanama jak jsou motokáry, ale je to asfalt. Pak jsem našel jednu dráhu mezi Dobřanama a Šlovicema, ale je to v dezolátním stavu a muselo by se na dráze trochu máknout. Jenže netušim kdo je majitel pozemku. Kdyby jste někdo měl nějakej typ kde zajezdit, rádi se třeba přidáme. Jsem 3 a máme 1:10 elektro buggy.

Čau, našli jste nějaký místo na ježdění? Sice nemam buggy, ale 1:10 rally, takže nějaký fajn místo na poježdění by taky přišlo vhod...

Díky PB

58

Ty Přeštice jsou asi ještě pod vodou...byl jsem tam asi před tejdnem a nevypadlo to že by to chtělo schnout. Ale chystam se na asvalt k motokáram ve Lhotě.....Kolega tam jezdil s 1:10 buggy a prej naprosto luxusní dráha....jen to bude chtít pořídit silniční gumy...případně poladit podvozek :-P Jinak je to bída....měl bych vyhlídnutý místo na dráhu, ale pozemek neni muj a samotnýmu se mi tam makat nechce ale myslim že by tam byla dráha pěkná.

59

Tady máte odkaz na dráhu do Přeštic a navíc maj i asfaltovou dráhu. www.rcprestice.cz

60

No pecka, ta on road dráha za přešticema vypadá fantasticky.....Pořídíme na bugginu silniční pneu a vyrazíme tam :-)
Kdyby ste měl někdo zájem si trochu zablbnout tak dejte vědět :-)

61

Zdravím vás. Jsem taky z Plzně mam revo vxl bohužel mi nejede, musím koupit nejaky dily. neobjednavate nejak spolecne ze zahranici, ze bych se pridal, popř. nepomohl mi to nekdo z vas objednat, anglictina mi moc nejde.

62

Objednávam díly z honkongu, na vrtulníky...vyjde to ani né na 1/2 ceny......Do auta jsem si koupil dvě baterky za lidovku a šlapou super. Ale vyloženě náhradní díly na auta mi nepřišly nějak výrazně levnější než tady...asi spíš neznam zprávnou stránku. Nebo jsou to jen originální díly který jsou drahý už od výrobce.... Ale nakupování v Honkongu + platbu Paypalem můžu jen doporučit...pošta funguje líp než u nás lol

63

Jezdil jste někdo s 1:10 v tý Lhotě? Rád bych se tam zajel podívat...

64

Zrovna včera jsem jezdil ve lhotě s kámošem. On má Buggy 1:10 a já Truggy 1:10....jen jsem pořídil kola na asfalt...a jako luxusní ježdění....Na to že jsme tam byli jen dva, skvěle jsme zazávodili......Jen ty silniční pneu to asi chce, on na tý buggy sjezdil špunty na sliky......:D Kdyby měl někdo chuť zazávodit, tak dejte vědět....

65

já bych určitě zašel...jinak ještě jsem našel tohle http://www.rcprestice.cz/?q=node/40 je to kousek od Přeštic...kdyby se tam nebo do tý Lhoty semnou chtěl ject někdo podívat, tak dejte vědet... můj mail je peb87@seznam.cz ....nebo tady SZ (ale mail je jistější)

Díky P

66

Asi si pujdem s klukama zajezdit v neděli 01.05. tak někdy kolem 15:00 - 17:00 na dráhu u motokár kousek od lhoty. Je to asfalt a mi máme bugginy, ale kdyby se chtěl někdo přidat tongue Budem tam nejspíš 3 Auta 1:10.

67

já bych se určitě přidal smile jen počasí nevypadá na víkend nic moc hmm...jinak nešel by někdo dneska večer zkusit parkoviště v olympii (to krytý)? prej tam ostraha nechává lidi jezdit, když je to elektro...

68

Pokud na tom krytým parkovišti fakt nechávají jezdit, tak by to bylo super na tom hladkým povrchu - protože pokud venku prší, tak tam pak pěkně kloužou i velký auta 1:1(z tohodle důvodu není povrch nic moc na bezpečnost).

HPI E-Firestorm 10T (combo Ezrun 60A/8.5T, LiPo 2s), Hobao Hyper 7 brushless (Xerun 150A, Medusa 3670 2000Kv, LiPo 4s)
rádio Hobbyking GT2

69

no mě už několi lidí řikalo, že tam bez problémů jezdili..takže kdyby měl někdo chuť to tam jít omrknout, tak se stačí domluvit wink

70

Jinak na tu trať u Lhoty bych se zítra(1.5.) odpoledne klidně zajel podívat, pokud tam někdo bude - asi bude záležet hlavně na vývoji počasí, to se uvidí dopoledne.
Vzal bych Firestorma, mám i silniční pneu.

HPI E-Firestorm 10T (combo Ezrun 60A/8.5T, LiPo 2s), Hobao Hyper 7 brushless (Xerun 150A, Medusa 3670 2000Kv, LiPo 4s)
rádio Hobbyking GT2

71

jestli vyjde počasí, tak bych se taky stavil...teď mě sice trochu zlobí auto, ale ještě mam čas to zkusit pořešit wink

72

tak nakonec dneska zajzdit nemůžu..odešl mi regl...a venku tak dnesky...to je k pos*ání...

73

asi se zajdu podívat smile

74

Sakra, tak to zamrzí. Jak odešel?
Bude tam tedy někdo? Chystám se tam.

rádio Hobbyking GT2

75

mojí blbostí....předělával jsem si konektory na jedný baterce a neměl jsem už pak červenej kabel, tak jsem dal oba černý a jeden si označil červeně...no a pak chvíli nepozornosti a spěchu a brnknul jsem si opačnou polaritou...naštěstíá to fakt byl jenom zlomek vteřiny, takže neodešlo nic jinýho, ale regl zasmrděl a je po něm hmm alespoň jsem se poučil no...