1

Téma: Plzeň

Kdepak se jezdí v Plzni?....potřeboval bych potrénovat na sezonu :?:

2

Re: Plzeň

Kdepak se jezdí v Plzni?....potřeboval bych potrénovat na sezonu :?:

Bylo by dobrý napsat jakou kategorii.Pokud elektry,tak tuším někde u Essa.A pokud buggy,lépe 1:6,tak v cihelně za Šlechtou .Někde to tu už bylo obojí psáno.jen hledat a číst.Ale neboj,on se někdo jistě ozve.

3

O place za Essem sem už četl, ale nějak to tam nemůžem najít sad

4

big_smile   Jezdí nekde nekdo v Plzni ? Rozhoduji se koupi auta a chtel bych se na ne podívat a hodit řeč . U cihelny jsem zatim nikdy  nekoho nezastihl.

5

zrovna dnes se na asfaltu za essem konaly závody. Je to vlastně na hřišti SPŠE.

6

kde to tam je konkretne a jak casto jezdite a cím ? Mužete mi poslat
email až půjdete nekdy příšte ? Díky .

vaclav.ziegler@centrum.cz

7

Tady je mapka,je to uplne dole http://3drc.alptech.cz/viewtopic.php?t=14

8

Nebo ještě můžeš kouknout na www.rcplzen.com .Ti choděj většinou o víkndech.Aspon co vim.Z 3D i v týdnu.Chce to někoho z obou klubů dohnat a dát nějakej kontakt přímo jim,abys byl v obraze.

9

O nějakej dráze pro buggyny a stadium trucky v Plzni byste nevěděli???

10

Misa, prosím ťa, vieš aj čítať, alebo vieš len písať :!:  :!:  :!:  Pomaly všetky témy sú plné tvojeho stupídneho dotazu. Uplne by stačilo prečítať si odpoved čo je tesne nad tvojim dotazom. Máš tam dokonca aj link na klub v Plzni. Takže suma sumárum. Ak neprestaneš obťažovať blbosťami tak ta začnem mazať :!:

11

Misa to je kapacita.....  :oops: Dnes se zaregistroval uz ma 13 prispevku a ztoho 5 jestli nekdo nevi o off road draze v okoli Plzne.  lol  lol  lol

12

Tak pardon

13

No co se té dráhy u SPŠE týče, tak ta je opravdu dobrá. Vím to, protože tam chodím do školy a každý den kolem ní chodim. Je to jak asfalt tak hned pod nim je písek s trávou. Na tom asfaltu je dokonce namalovaná dráha, takže docela pěkná trať.
Pro toho, kdo by nevěděl jak se tam dostat, tak máte tři způsoby.
1)Tramvají (č.2 zastávka Krejčíkova-směr Světovar)
2)Autobusem (č.30 zastávka pod Essem směr Doubravka)
3)Trolejbusem (č.12 zastávka přesně nevím, jezdím tam tramvají.)

14

Já jsem po sedmi letech objevil dráhu, kterou mám cca 1000m od baráku.
Teď to vypadá jinak než na fotomapě, je to uzavřený a hlavně větší a členitější okruh, víc skoků,
kdyžtak sem můžu hodit nějaké foto.
Ta šipka ukazuje vchod do objektu, je to jinak oplocené, majetek města, podle cedule vstup na vlastní nebezpečí.
http://www.ukazto.com/?id=1394271&a … ;overall=1
na jednom tom obrázku jsou souřadnice

15

Nezašel by tam někdo třeba ve středu qečeru? Už sem tam byl a je to docela dobrý až na to, že to někdo zamknul, takže se musí prolézt mezi boudama, ale poskakoval sem tam asi hodinu a nikdo mi nic neřekl.
Kdyžtak SZ,
PS: přestává mě to nějak bavit furt jezdit sám.

16

V Plzni je to holt bída.Spíš o víkendech,teda neděle,Tojice u Nepomuka.

17

No Klidně bych zajel, ale jelikož mam Finaly, tak bych se tam spíš motal. Na čumendu bych ale moc rád, ale nerad bych tam seděl jako trubka a nikde nikdo.  smile
Navíc na stránkách píšete cosi o tom, že budete stříkat či natírat, takže u toho se asi moc jezdit nebude moci, nebo v sobotu práce v neděli zábava?

18

tak to by byla krátká reklamní vložka  lol

pátrám na magistrátu po klíčích, protože na plotě je napsáno Majetek UMO Plzeň 1
pokud si tam nebudete s cyklistama jezdit po hlavách, nikdo nikomu nic neřekne
dokud nebudu mít klíče, tak tam budu chodit minimálně, ta opičí lávka nesvědčí mému věku

19

To Urvanej : V sobotu sice brigáda,ale v neděli by se jezdit mělo.Kldně dej dotaz do fora.Sice je v Nepomuku pouť a dost vesnic z okolí to drží,ale aspon je nějaká možnost vypadnout z toho blázince.a když se na trati v klidu sveze 1:10 elektro cesták,tak proč ne Final.

To vojtam : Tribuna se nechá případně vynechat,ale pokud si na ni zvykneš,taky se mi v tý výšce občas dělá blbě  wink ,je to fakt zážitek.Případně se nechá řídit z nájezdový rampy.

20

To Urvanej : V sobotu sice brigáda,ale v neděli by se jezdit mělo.Kldně dej dotaz do fora.Sice je v Nepomuku pouť a dost vesnic z okolí to drží,ale aspon je nějaká možnost vypadnout z toho blázince.a když se na trati v klidu sveze 1:10 elektro cesták,tak proč ne Final.

Já bych se vzteknul, dneska se rozštípal převody v servu, nový sem objednal, ale do neděle nebude. Maximálně teda zajedu jen na čumendu...

21

Jestli chceš,ozvi se po ICQ,nějaký serva tu mam volný.

22

Tribuna se nechá případně vynechat,ale pokud si na ni zvykneš,taky se mi v tý výšce občas dělá blbě  wink ,je to fakt zážitek.Případně se nechá řídit z nájezdový rampy.

Já vím, zajížděl jsem u vás Savíka  wink

23

Tak sem se na neděli tak těšil, že sem si zajel v pátek pro drohýho Finala, abych mohl s Váma zajezdit a to zku***ný počasí mi to celý pokazilo, v Plzni pršelo celou neděli, málo, ale furt.
I to ve čtvrtek objednaný servo dorazilo včas...   grrrrrrr

24

No nějaký čas už uplynul, tak bych tu chtěl jen zveřejnit, kdyby měl nějakej Plzeňák chuť pojezdit s elektrama, tak se jezdí časově podle dohody na plácku na slovanech, kde je i namalovaná dráha...
kdo si napíše, tomu dám kontakt přímo na kluka co tam kousek bydlí, a kterej ty vyjížďky svolává.

25

Tak kluci nevíte kde se dá zajezdit v teple????tady v Plzni...