1

Téma: Gumy a servo na E-MAXXE

Čauky, četl sem, že výměnou gum hodně snížím hmotnost, a chtěl bych se zeptat, jaký gumy sou na e-maxxe nejlepší  lol ?. Dál bych se zeptal na nějaké servo, které tam padne a je na něj dostatečně silný yikes

MonsterBaja 5T
Mugen Seiki E-MBX5T

2

Re: Gumy a servo na E-MAXXE

Já bych se sem rád přidal k dotazujícím na toto téma a určitě by se mi hodila ještě nejaká rada ohledně tohoto auta, jak vylepšovat a co?

3

Ahoj Georgio, stejně tam kde ses dočet, že se na gumách dá hmotnostně ušetřit najdeš i optimální typ: Pro-Line Bow Tie 40 Tires M2

(bylo to na mikových stránkách...)

jak a co vylepšovat: je to úplně stejné, jako u ostatních aut.

tak např.: tlumiče - na výběr jse buď
traxxas big bore
Pro-Line Powerstroke (dualrate)
nebo x dalších

Dál je to možnost přestavby na stříďíka, to je ale na delší povídání.

Můžete si koupit utěsněné kryty diferenciálů a pak ladit olejem jejich svornost

atd atd. Doporučoval bych koupit si nejdřív pořádné rádio, (počítačové s EPA), abyste si mohli pořídit digitální servo, protože zatáčení je maxxovou největší slabinou

4

A co by se mělo vytunit nejdříve? Slyšel jsem něco o bulkheadech, o skid platech. Je ještě nejaký jiný díl(kromě serva), který by se měl bezpodmínečně vyměnit.

5

Jhoj, sou v těch pro-linech i disky, nebo sou to jenom ty gumy :?:

MonsterBaja 5T
Mugen Seiki E-MBX5T

6

Gumy se prodávají samostatně s molitanovou vložkou jako pár. Disky si musíš vybrat sám. wink

7

Dost problémová je taky spojka. Je citlivá na přesné seřízení, při malém utažení ji roztavíš, jako já. Doporučuju změnu na Robinson Racing pro E-MAXX...

8

Mohl bys mi prosím dát přesnej odkaz na Tower Hobbies, je jich tam hodně 8O , tak abych nekoupil něco špatně. Objednavam ještě dost dílů, tak si to tam přihodím lol .

Díky

MonsterBaja 5T
Mugen Seiki E-MBX5T

9

OK, je to tahle:

http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&W=000709398&I=LXBJB5&P=K

Jsou na ní velmi dobré reference na diskusích, třeba na Traxxasu apod. Měla by mi přijít každým dnem, takže budu moci poreferovat později  roll

10

Díky...
big_smile

MonsterBaja 5T
Mugen Seiki E-MBX5T

11

Ještě jsem zapoměl, jsou tam potřeba dát ty "Slipper Friction Pegs"  nebo je to bez nich 8O

MonsterBaja 5T
Mugen Seiki E-MBX5T

12

Nene, naštěstí bez nich...  wink

13

To je dobře ...  big_smile

MonsterBaja 5T
Mugen Seiki E-MBX5T