1

Téma: Video T-MAXX a REVO na snehu

Kouknete na stranky www.tmaxx.savana.cz  .Je tam nove video ze zimniho radeni a par fotek tongue

XRAY NT1 PRO / Sonic 2,11ccm ProStock .12
Xray XB4
Spektrum DX3R

2

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Parádní video i fotky. wink

3

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

A co nějaký komentář pánové wink

XRAY NT1 PRO / Sonic 2,11ccm ProStock .12
Xray XB4
Spektrum DX3R

4

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Ty auta vam chodej jako hodinky, jsou vosrty smile Mas na Revu nejaky upravy?

5

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Ty auta vam chodej jako hodinky, jsou vosrty smile Mas na Revu nejaky upravy?

Neco malo tam mam.Mam tam vahadla P2,jinaci spojovacky,pruziny,zpatecka je venku,pneu a kastle PRO-LINE,jedno silny servo rizeni a jeste par drobnosti wink

XRAY NT1 PRO / Sonic 2,11ccm ProStock .12
Xray XB4
Spektrum DX3R

6

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

No jo choděj, jako hodinky. Já sem mé drahé polovičce "uchodil" při jednom byckflipu zadní nárazník (ten červený maxx). Pak už mi auto odmítla půjčit (moje je momentalne rozdelany).
Jaký další komentář bys ještě chtěl  big_smile

Mimochodem pánové, kdo se může pochlubit tím, že s ním chodí dobrovolně a ráda jezdit manželka, navíc s vlastním monstrem 8) .

7

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Mimochodem pánové, kdo se může pochlubit tím, že s ním chodí dobrovolně a ráda jezdit manželka, navíc s vlastním monstrem 8) .

No nato jsem koukal ... to jsi na tom celkem hodně dobře .-), manželku nevedu, ale už přítelkyně má .... připomínky  :?

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20

8

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

No nato jsem koukal ... to jsi na tom celkem hodně dobře .-), manželku nevedu, ale už přítelkyně má .... připomínky  :?

tongue  pritelkyni okamzite vymenit nebo reklamovat!!!  big_smile

9

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

no nevim jeste abych se staral o auto stary,  to ani nahodou

vyhodit, nemenit

10

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

No jo choděj, jako hodinky. Já sem mé drahé polovičce "uchodil" při jednom byckflipu zadní nárazník (ten červený maxx). Pak už mi auto odmítla půjčit (moje je momentalne rozdelany).
Jaký další komentář bys ještě chtěl  big_smile

Mimochodem pánové, kdo se může pochlubit tím, že s ním chodí dobrovolně a ráda jezdit manželka, navíc s vlastním monstrem 8) .

Ses na tom dobre yikes)  Moje zena taky chodi, ale svyho monstra nema, ale obcas toho myho slusne potrapi, myslim monstera  :oops:

11

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

No nato jsem koukal ... to jsi na tom celkem hodně dobře .-), manželku nevedu, ale už přítelkyně má .... připomínky  :?

tongue  pritelkyni okamzite vymenit nebo reklamovat!!!  big_smile

S reklamacema pritelkyn pozor, snadno se stane, ze v upgradu bude patrch na prechod na manzelka v1.0  tongue

12

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Ty auta vam chodej jako hodinky, jsou vosrty smile Mas na Revu nejaky upravy?

Neco malo tam mam.Mam tam vahadla P2,jinaci spojovacky,pruziny,zpatecka je venku,pneu a kastle PRO-LINE,jedno silny servo rizeni a jeste par drobnosti wink

A jak se ti libej ty P2? Ja se jich nemuzu vynachvalit. To auto je hned o necem jinym, aspon mam z toho takovy dojem.

13

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

no nevim jeste abych se staral o auto stary,  to ani nahodou

vyhodit, nemenit

No jo, kazdej to mame jinak. Me docela bavi starat se o dve auta a nevidim problem ani v tom, ze je manzelcino (ja je mam rad obe). Pokud uz si takovej ten starej zapsklej, co nadava vecer v hospode na "starou" tak je mi te vazne lito.  8)

14

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Ty auta vam chodej jako hodinky, jsou vosrty smile Mas na Revu nejaky upravy?

Neco malo tam mam.Mam tam vahadla P2,jinaci spojovacky,pruziny,zpatecka je venku,pneu a kastle PRO-LINE,jedno silny servo rizeni a jeste par drobnosti wink

A jak se ti libej ty P2? Ja se jich nemuzu vynachvalit. To auto je hned o necem jinym, aspon mam z toho takovy dojem.

Zatim jsam je poradne neodzkousel nekde na draze ale ono stacilo dat jinaci olej a pruziny oproti puvodnim a auto bylo uplne nekde jinde.

XRAY NT1 PRO / Sonic 2,11ccm ProStock .12
Xray XB4
Spektrum DX3R

15

Re: Video T-MAXX a REVO na snehu

Mimochodem pánové, kdo se může pochlubit tím, že s ním chodí dobrovolně a ráda jezdit manželka, navíc s vlastním monstrem 8) .

jj mám to taky tak... akorát že přítelkyně nemá vlastního MT...