1

Téma: Brigády a vše kolem trati

Zde najdete datum a čas konání brigád.Náměty na zlepšení a vše kolem trati.Prosím účast na předem domluvenou brigádu potvrdit minimálně den dopředu.

2

Re: Brigády a vše kolem trati

Už se nám chystá letošní první brygáda.Práce bude víc než dost.Plán- Dostavba trati a její rozšiření.Uprava depa.Konečne wc a občerstvení s alkoholem tongue

3

Ahoj všichni chystáme se část trati vykobercovat tak by jsme potřebovali koberce větších rozměrů případně i lino.Prosím ozvěte se.

4

zeptám se pani a dám vědět.  wink

1/8Kyosho Inferno MP9e+Mamba 2200kv, 1/8 Inferno MP777WC, 1/7 Peugeot 206WRC ve výstavbě  ,Kopropo Eurus EX-10 , Raytronic C60

5

Ahoj - nějak nerozumím tomu pojmu "kobercovat" chápu pevný podklad před skokem za použití koberce ale celá trať.Pokud je trať hlinitá tak to má svůj půvab. Vondr.

6

Poptal jsem sběrný dvůr ,tam se musí koberců válet mraky . Uvidím co napíšou

7

Předem děkuji za projevený zájem a ochotu.Proč vykobercovat?Protože určité úseky trati jsou značně namáhané hlavně většími měřítky modelů aut.Tam se tvoří relativně rychle teréní nerovnosti a díry.Naše trat je hlinitopísčitá což obnáší i bohužel pár větších kamenů.Jedná jse hlavně o tyto úseky trati,které je potřeba vykobercovat.Bohužel sběrné dvory v okolí nic momentálně nemají.

8

Poptal bych se na sběrném dvoře v Modřanech ,kdykoliv tam jedu tak je tam toho kvanta ,ale problém je v tom kdo to odveze já nemám možnost to na něčem přivézt.Kdyby se někdo našel kdo by to odvezl tak bych to mohl okouknout a domluvit

9

Ještě k tomu "kobercování" předpokládám,že na položený koberec bude dána hlína a že se jedná o pokládku pouze u třech zatáček které jsou asi nejvíce namahány. Jinak koberce mají ve sběrném dvoře v Malešicích,až pojedu na chalupu tak přivezu.
Předpokládám,že pojedu 14a15.5.

10

Mluvil jsem s pánem z firmy VS-Ekoprag ,která provozuje sběrný dvůr v Malešicích a říkal,že normálně toto nedělají,aby nechali odpad vyvážet ven , že většinou tyhle lidi vyhání ,ale že v našem případě by udělali vyjímku ,máme se dohodnout s obsluhou a klidně se odvolat na to ,že to máme dohodnuté s vedením a můžou si to ověřit .Takže pokud to máš jak odvezt tak je to tam předjednané.

11

Ahoj tak ono to nebude tak jednoduché,byl jsem dnes v Malešicích na sběrném dvoře a moc jsem nepochodil. Mají přísný zákaz něco nechávat odvézt .... nepomohla ani argumentace,že je vše domluveno na centrále.Pokud jim někdo dá pouze písemný příkaz pak možná.Tak nevím.

12

Aha tak já napíšu tomu pánovi a domluvím to

13

Dostal jsem info ohledně "koberců" je možno odkoupit koperce z Letňan výstaviště chtějí 20,-Kč m2 a možno jaké koliv množství.
Kolik je asi potřeba 100 m2?

14

Tak David by prosil o odkaz na ty koberce z Letňan,aby jse podíval jak vypadají a jsou silný.

15

Já bych mohl mít z jedný rekonstrukce cca 30 - 40m2 zátěžovýho koberce z kanceláří. Dnes bubu s člověkom, co to bude rekonstruovat, tak se ho poptám a dám vědět. Jediná vada na kráse koberců je ta, že když namoknou tak kloužou jak prase. Ale fakteem je, že to jsem na nich jezdil s šestinou zadokolkou...

E-Revo - Xerun 150A+SD4274 2200KV Combo, Sanwa MX3-X

16

Tak pán se mi už neozval :-(  Takže zatím se nebudu pídit dál a vyčkám jak to dopadne s dalšíma nabídkama tady

17

Ahoj - já osobně to považuji za blbost. Je pravda,že v některých zatáčkách jsou po ježdění vyhrabané koleje ale ne zas tak hrozně. Pokud se na koberec nahrne hlína tak to má smysl,ale jezdit po solo koberci????

18

:testpo: Kobercová akce pořád platí! :testpo:

Naposledy upravil: Admin (08. 05. 2011 07:34:20)

19

Dnes jsem byl na trati, je rozbagrovaná, ale musím říct, že bude asi hodně pěkná. Dost se zrychlila a je tam víc klopených zatáček, také jeden nový skok. Fakt super, Deverovi dobrý!!!

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

20

:testpo:  Tak konečne.Vyhlašuji brigádu na 14-15.5.2011.Začátek brigády bude vždy od 8h.Tak se hlaste kdo kdy přijde,pokud možno nářadí sebou(lopata,hrábě,dobrá nálada). :testpo:
        http://daviddevera.rajce.idnes.cz/trat- … _9.5.2011/

21

Ahoj, můžu přijet v neděli sice to nebude přesně na 8hod ale přijel bych dopoledne .Nemůžu bohužel nabídnout nářadí protože ho mám 120km od Prahy ,takže jediné co mohu nabídnout jsou dvě ruce (za náladu neručím smile ).Dej mi vědět jestli budu k něčemu platný

22

Můžu v sobotu odpo nebo v neděli celý den a možná i obojí.. smile

Petr

23

V sobotu musím do práce a v neděli tak kolem 10 dřív to nestíhám.

24

Jola:Ahoj mužeš dorazit a nářadí se tu nějaké najde.Napiš den a hod.at mužem stebou počítat.
PetrR.:Napiš den a hod.at mužem stebou počítat.
Vondr.M.:V neděli v 10h.stebou počítáme.
PS:koberce sebou tongue

25

píšu tedy že dorazím v neděli mezi 9-10 hod .Koberec nemám takže přivezu jenom dvě zdravý ruce víc momentálně nabídnout nemůžu smile