26

Re: HobbyKing HK-310 3 Channel FHSS

Ahoj, před dubnovým snížení limitu bych si rád pořídil vysílačku. Nijak nechci závodit, takže jsem uvažoval o té GT3B, na fotkách se mi líbí, ale teď jste objevili tuhle a já se nemohu rozhodnout, jakou si vybrat. Co byste mi spíš teda doporučily? Zatím mám úplně obyč vysílajdu jen s trimy, takže tomu nerozumím a moc nevím jak porovnat jednotlivé parametry. Ceny s poštovným jsou skoro stejné mi příjde, takže mě zajímá, co má lepší funkce nebo spíš, co je menší šumt smile ... díky za odpověď

27

ja mel GT2, GT3B a ted mam tuhle HK310

vyhoda ty GT3B je velkej podsvicenej displej a levnejsi prijimace, ale to je tak vsechno, je to spis takova hracka a ma chyby v softwaru

urcite bych sel do ty HK310, ale jeste pockej, az se trochu otestuje v provozu, aby bylo jisty, ze nema nejaky chyby jako ta GT3B

28

ahoj,chci se zeptat jak se ten prijimac paruje s vysilackou? Ja si ho objednal ze ho zkusim,jestli nepojede se sanwou,je to taky fhss.Ale nejak se mi to nedari sparovat. Blika mi tam zelena dioda,i cervena...nevim co to znamena. Vypada o,ze to asi se sanwou neklapne:(.Prosim o navod parovani hk3000 s origo vysilackou.Dik.
Pokud se mi to nepodari,tak ten prijimac prodam,pokud budete mit nekdo zajem

29

tady mas navod, pokud nepujde, tak ho beru :-)

Turn in the transmitter, then connect the power of reciever keeping the reciever "BIND" button till the light turn on GREEN which means the binding is succesful.

If the light flashing, showing the binding failure, please do again as above indication.

30

hmmm,moje anglina nejak nebere smile... jestli to chapu dobre tak pokud ta zelena blika tak se nesvazala? Pri zapnuti drzim cudl a musi svitit zelene pokud fakci?

31

Zapnes vysilacku, drzis bindovaci tlacitko a pripojis baterku k prijimaci (nebo k regulatoru), drzis to do ty dobry, nez zacne zelena dioda svitit

32

a kdyz blika tak nic?

33

mel by si to drzet do ty doby, nez to prejde z blikani na sviceni, pokud ne, tak to asi nepujde

34

vzdavam to ,prijimac v poho faka,ale s tim sanwa radiem se nespoji sad
Prodavam pokud nekdo mate zajem,dnes doslo je uplne nepouzite.

35

ja mam zajem :-) vic v SZ

36

tak na HK je ještě levnější verze této vysílačky pod označením HK-300. myslím že ideální pro takové to hobby ježdění, kde člověk nevyužije tolika nastavení ;-)

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

37

myslis, ze se vyplati usetrit 10 dolaru s tim, ze ta vysilacka nema displej a zadny funkce? ja bych rekl, ze ne :-)

38

Dnes došla, dám baterky a nic. Teď nemám čas ale večer to musim rozebrat  :?

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

39

ta klec na baterky je vyndavaci, pod ni je kabel s konektorem, treba jen spatne zasunutej konektor

40

ta klec na baterky je vyndavaci, pod ni je kabel s konektorem, treba jen spatne zasunutej konektor

Fakt? Nahradils ty nimhy? 3S bude ok?

41

První co jsem udělal byla lipolka, tim to neni. Každopádně mám vše hotovo tak jdu operovat nebo pitvat.

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

42

Takže žádnej viditelnej problém dva stabilizátory stabilizujou, očividně tam tu samolepku Q.C.passed lepěj na všecko. Až na ten Atmel to tam vypadá jak když otevřete dvacet let starý dvojče z tržiště. Holt smůla  :evil:

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

43

Tak podstatná změna. Komplet jsem to proletoval. Trochu jsem se bál toho Atmela abych ho neodprásk trafopájkou a on ŽIJÉÉÉÉÉÉ. Jdu to sešroubovat a zkusit nabindovat.

edit 15.1.: nabíhá to sporadicky je to na hovn..

Střeva od XinYi
http://img1.rajce.idnes.cz/d0103/4/4080/4080196_f7ba600493a534038a37cc6e2751fb49/images/IMAG0493.jpg

edit 16.1.:
Dneska jsem se tomu věnoval tak po proměření napájení na procesoru(bylo OK) jsem zjistil že byl asi studeňák na krystalu(zatim to půl dne běhá). Jinak to celý běhá jednočipovym Atmelu Atmega32A. Asi dvě nejdůležitější infa jsou že vypínač skutečně odpojí jeden fous baterky tak se nemusí vyndavat a že měření napětí baterky ujíždí(u mě) o půl voltu tak lipolkáři bacha.

edit 18.1.:
Neběhá a vypadá to na špatnej krystal procesoru, je objednanej tak uvidim.

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

44

Cauec, tak mi taky dosla a hned velka smula, plastove telo-osa zataceni volantu je vejpul, pouzity plast je desne krehky a asi s tim dost mlatili pri preprave.(ikdyz zabalena byla dobre)

Po rozsroubovani jsem si vsiml i prekrizenych dratu na potenciometru plynu..jeste jsem ji ani nezapinal...jsme rad ze jsem ji napred rozsrouboval  :?

jinak povrzuji maly rozsah/zataceni volantu

nově Traxxas Summit 1:10 default, SportWerks Raven ST 1:10, heli MJX T623, heli Phoenix Phantom 6010

45

no tak pánové jak to tady tak čtu samé problémy, chtěl jsem si jí také koupit na zkoušku - mám zatím 3 ks flysky GT3B tak jsem rád že mám je a tuto asi teda zatím objednávat nebudu a počkám až vymyslí nějaký další nový model - zatím se mějte, v sobotu zase razím na závody

http://hbboy.rajce.idnes.cz/ 2 x E-Firestorm 8,5 a 9,5 závitů - EZRUN a Mamba S2, 2 x TT-01 - E - Robitronic, 1 x Formule Tamiya 104 W - LRP SPX, XRAY T3 2012 - Speedpassion Reventor R - ZERO BOOST, Rádia Sanwa MT-4 a Sanwa MX-V, přijímače Sanwa RX461

46

taky mi dnes došla, naštěstí naběhla /uvodní obrazovka je jak při bootu v Linuxu smile/  plasty jsou v pohodě, malý rozsahu otáčení volantu není  "o malém rozsahu", ale o průměru volantu, který je opravdu malý... dál nevím, neb přestavuji prcka, do kterého přijde a pak dám vědět, jak jsou na tom ostatní fce..

47

taky mi dnes došla, naštěstí naběhla /uvodní obrazovka je jak při bootu v Linuxu smile/  plasty jsou v pohodě, malý rozsahu otáčení volantu není  "o malém rozsahu", ale o průměru volantu, který je opravdu malý... dál nevím, neb přestavuji prcka, do kterého přijde a pak dám vědět, jak jsou na tom ostatní fce..

Zatim ji mam taky v poradku.

Baja 5B SS, 1/5Monster truck 28ccm 4x4, 1/8Traxxas Summit, 1/8Sledge Hammer S50 MTA 8,2ccm 4x4, 2x 1/10BUGGY 3ccm 4x4, 1/10 ATV Brushless 4x4, 1/10 Graupner Cyclone, Rebound 4x4, letadla, vrtulniky.

48

malý rozsahu otáčení volantu není  "o malém rozsahu", ale o průměru volantu, který je opravdu malý...

a myslis, ze na to pujde koupit nejaky vetsi? v tomhle se moc nevyznam, tak bych byl rad za radu, kde ho popripade koupit, diky

49

kurňa, nerad čtu takové negativní ohlasy na tuto vysílačku, chtěl jsem si ji koupit, ale jak to tak vidím tak asi půjdu do Airtronics která pracuje na FHSS-2, no uvidíme ;-)

Xray XB8e'16/Tekin 2050kv/Xerun 150A/Savöx/Graupner X-8N
Xray XB4/Trackstar 5,5/Dualsky XC870TF/Savöx
Team Associated SC10 4x4/Trackstar 4,5/Dualsky XC850TF/Savöx

50

Radime : zase se tak neděs, kvůli jednomu kusu  wink  za ty prachy a nemám to na profi využití, ale jen pro mladýho na prcka Losi 1/24  wink

Rajny : na malý volant se lepí mj. tyto gumy   wink

http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/61_347/products_id/14554/n/Xtreme-Racing-Pro-Grip-Small-Black

http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/61_347/products_id/10025/n/Xtreme-Racing-Xtreme-Pro-Grip-Large-Orange

nebo koupit větší volant třeba z Futaby, ale musí se odzkoušet zda tam pásne, teď nemám jak to zkusit...

já ho tam dávat nebudu, mám to pro mladšího kluka a na jeho devítiletou packu to stačí  wink