26

Re: F109 3racing

mrkni sem http://www.rcautahk.cz/Home.aspx wink

27

Tak to asi nebude chřipka............. sad 
Drž se a koukej se dát brzo do kupy :!:  :!:  :!:

opravdu to není chřipka smile šikanuje mě koleno, jedna operace zpackaná, teď kvůli tomu musim na druhou

28

jak dlouhé baterky se do ní vlezou? 170mm asi ne co?

29

co to máš za baterky???? Já mám obry a ty mají 145mm i s kabelem smile To máš 7 článek, ne?

Jinak ty 145mm jsou už fakt na hraně, nemám tam ještě servo, tak nevim, jestli se to tam vleze. ale snad jo

30

Chtěl jsem použít lipolky z letadla. Musím asi koupit nové. Budou stačit nějaké z HK nebo jít do značky. Co jsem pročítal nějaké diskuze tak z baterek co mají psáno 50C  (intellect, LRP ...) není moc lidí nadšených. Mají je prý nafouklé po 10 až 20-ti cyklech. Starší baterky co měli 30C fungují stále. Máte někdo taky takovou zkušenost? Je pravda, ale že to byli borci co jezdili motory 3 - 4z, takže slušné odběry. Na druhou stranu, jestli výrobce deklaruje 250A burst, tak by měli něco vydržet.

31

co v tom chceš provozovat za motor? V 90% povolený 21,5T střídavky si jen tak srkou pár Ampér, pokud do toho chceš dělo, tak 10,5T si vezme trošku víc, ale rozhodně ne víc jak 150A...

32

plánuju 10,5

33

cus,tak formule po 9ti dnech dorazila z HK,ale jak procitam fora tak zjistuju ze je problem sehnat zadni mechy ci cela kola?takze panove kde kupujete nahradni pneu?
jo a taky me po druhem jezdeni odesel spur,proste z niceho nic ostrouhanej a vylamany zuby.udajne pry sbira chlupy z koberce a dostanou se mezi spur a pastorek a udelaj vuli a tim nasledne ostrouhani spuru,mate nekdo podobnou zkusenost?

truggy Xray XT8,onroad Xray T2 08,expedice Axial SCX10-F350
Club RC GANG ČÁSLAV