1

Téma: sekani motoru

potrebuju poradit, mam problem se svym nove porizenym, jiz jezdenym minizem. jedna se o MR02MM, temer cely v serii, jen tam byl jinej motorek, dal sem zpet kyosho eco motor... kdyz zacnu pomalu pridavat (dopredu) auto zacne couvat. a po stalem pridavani se najednou rozjede vpred... obcas to chytne nejakej blabol a zacne si to treba couvat, a najednou zase zastavi...poradite? roll

2

Re: sekani motoru

Ještě nám řekni jestli je elektronika 27 MHz nebo 2,4 GHz.

Hezký zbytek dne přeji. MiKy; http://mkmiky.wz.cz

3

Re: sekani motoru

jo to sem zapomel napsat, 27 MHz, a vysilac je perfex kt5

4

Re: sekani motoru

Asi zakladni otazka je, zda auto puvodne (pri koupi) jezdilo a spravne. Pokud ne, asi bych to vratil.
Nicmene popisovane chovani spise zavani problemem vysilacky, a to potenciometru ktery sníma polohu plynu. Nepripada mi pravdepodobne, ze by se elektronika primo v aute zblaznila timto zpusobem, obzvlaste pokud zataceni funguje, takze asi nebudou kontaktni problemy s baterkami.
Pokud ma nekdo pobliz stejnou, nebo i jinou beznou 27MHz AM vysilacku jineho vyrobce (s vymennymi krystaly), stalo by za to to zkusit.

5

Re: sekani motoru

tj. taky si myslim, ze je problem v vysilacce, zejtra se chci zajit podivat do zlatnicky a tam uvidim, tam nekdo urcite bude mit na pujceni vysilac... a kdyz ne, tak za 2 tydny v nedeli k vam do lazni tousen...

6

Re: sekani motoru

Jestli to bude vysilackou, tak se mi jich doma par nepouzitych vali.

7

Re: sekani motoru

problem je odstranen novou vysilackou, za kterou jeste jednou moc diky... big_smile