26

Re: HPI E-Firestorm Flux

Musela to být náhoda, nevěřím, že bude nějaký problém... Stát se to může, to neříkám, ale jinak tady jsem neslyšel jedinou stížnost na tohle auto. Však kup za těch 5,5 - ale budeš jezdit sám, jinak se rušíte a ještě když projedeš vodou, okmažitě odpojit baterii, jinak je průser. Zítra bude doma, tak pak napíšu postřehy.

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

27

tak ja cekam na ten novy flux cena 7400 a sleva to da 7000. tak me to rekly. on psal ze to pisi na forech ve statech. tak nwm uvidis. su zvedavy

Bylo :HPi E-FIRESTORM 10T FLUX, X-RAY T2 007
Aktuálně : MST MS01-D PRO tuning, Traxxas Summit

28

Počkej, máš nějaký odkaz, kde píšou o nějakém problému? Pokud o něčem víš, hoď to tady a nebo do SZ, to mě zajímá.

29

Přendaval konektory na výstupu od regulátoru? Pokud jo, můžu se zeptat, čím to pájel?

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video       www.rc-models.cz/

30

Ahojky tak mi došel email od Pelikana že by noveho Fluxe mělí mít počatkem příštího tydne.Jsem docela zvedavej jaka bude cena?!......Človek ho ješte ani nemá a už mě tu stašíte odešlým regulatorem znáte duvod nebo to byl jen vadnej kus?

31

Bude to moje první autko tak bych nerad byl hned zklamanej a musel řešit reklamace ikdyž stat se to muže.

32

Fik napsal:

Přendaval konektory na výstupu od regulátoru? Pokud jo, můžu se zeptat, čím to pájel?

Cau, pajel jsem to ja. Pajeckou 100W hrotovou, pajeci kapalinou a cinovou pajkou smile Bylo to dle meho slusne spajeny, nerikam, ze Deansy jsou nejlepsi na pajeni, ale vsude jinde to funguje. Krom toho na reglu deans byl, letovali jsme deans jen na baterku, pote me napadlo, ze je baterka KO, tak jsme regl prepajeli na dutinky a zkusili moji 100% funkcni baterku a problem pretrvaval.

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

33

peta biker ho ma a zatim mu slape dobre tak se uvidi

34

Jasne, tomu verim...to byl proste vadnej kus, neda se nic delat. Akorat me prekvapuje, ze tam neni vypinac...to mi prijde jako zaklad.

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

35

tak ja me psal obchodnik 7350 - sleva takze necelych 7000. a do 14 dni . ale uz se mi nechce moc cekat big_smile

36

Omlouvám se za delší odmlku, měl jsem nabitý víkend, ještě dneska mi je zle smile Myslel jsem, že bude po mě - kdo jezdí na Moravu, ví, o čem mluvím. Během týdne budou fotky.

Teď vám nerozumím - vypínač tam normálně mám, tak tedy nevím.

Jo a nakonec jsem koupil Li-Poly ZIPPY Flightmax 5200mAh 2S2P 30C - spokojenost.

Naposledy upravil: Peta-Biker (28. 11. 2011 19:24:43)

37

Jinak - kdo ovládá angličtinu, tak by se mohl podívat na toto review : http://www.bigsquidrc.com/hpi-updated-e … ux-review/

38

No tak to je zvlastni, protoze my jsme tam vypinac proste nemeli, nevim co to bylo za podivnej kus, prej ani vysilacka tam nebyla takova jaka mela bejt. Myslim, ze tam byl tenhle regl: http://www.castlecreations.com/products … r_sv2.html Ale tady je skutecne s vypinacem.

39

Tady máte ještě jedne pěkné videjko - http://www.youtube.com/watch?v=w0abYLKo … e=related. Většinou na youtube jsou hodně nekvalitní videjka, což trošku poškozuje tyhle parádní hračky. Trošku nechápu, když máme takovou dobu, všechno je moderní, tak výrobci daj na ukázku takové video, že by se z toho jeden poblil. Tady u toho se na to konečně dá dívat smile, tak si to užijte.

40

No kluci na tom videu ta autíčka docela šetří :-) Tady je hrozná výhoda Fluxe, toho Robitronica, nebo čehokoliv podobného, že je neuvěřitelně nenáročný na údržbu big_smile

41

tak auto je doma. vysilacka je tam 40citka ne jak nekdo psal ze mu dosla s 20citku. jen nekdo vytahl baterky, ale to uz vzal cert big_smile

42

ahoj, mrackovi uz dosel storm pomohl sem mu sparovat vysilac s primacem jenze se vyskytl takovy problem kdyz se pomalu pridava plyn tak se rozjizdi cukave to je jeste normalni ale kdyz se prida jeste vic najedou auto hodne zrychli a kdyz se pomalu zmackne plyn az na doraz tak auto zastavi a nereaguje nic nez servo , paka plynu se musi dat do neutralni polohy a tak se to furt opakuje da se s tim jezdit mozna ani ne na pulku plynu aby se auto nezastavilo mate nejake napady co s tim nebo to rovnou reklamovat? a taky tam nemel vypinac na reglu

Naposledy upravil: jencek7 (07. 12. 2011 22:14:43)

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

43

a jeste sem zapomnel napsat ze kdyz je auto ve vzduchu tak pridavani plynu jde normalne

44

S tím vypínačem reglu, to jako se auto zapne prostě rovnou co zapojí baterii?? To snad ne.... big_smile

Znova spárovat rádio, znova připojit, popř. vyčistit veškeré konektory a kdyžtak poslat a nes.... se s tím... stejně je zima ,tak bez auta chvíli vydrží smile

45

Zkusil bych znovu zkalibrovat vysílač s regulátorem, ale jelikož píšeš, že to ve vzduchu funguje bez problémů, tak nevím, jestli to pomůže.

Jelass: tak u letadel a vrtulníků je naprosto běžný, že je regulátor bez vypínače, nevím, proč by nemohl být i nějaký autíčkářský regl bez vypínače

46

jojo aj v ofic videiijich nema vypinac. za priplatek je regl s vypinacem a chlazenim . a nemoze to byt spojkou ? ale to bys zas piskal motor.

47

odpoledne bych natocil kratke video pokud nezabere sparovani reglu, nevite jestli postup sparovani reglu je stejne u vsech castlu nebo ma kazdy jinsi? jestli ma jinsi ma nekdo navod na ten sidenwinder sv2?

48

vsak v krabici byl navod sice anglicky, ale byl. je to muj prvni model a sparoval jsem to v poho

49

uz to je sparovane a nemluvil o sparovani vysilace s primacem, jenze problem pretrvava tak jde storm na reklamacku

50

nwm udelal jsem to podle toho navodu a vse slape big_smile