1

Téma: Stavba pásového traktoru DT74

Ahoj,
chtěl bych si postavit tento pásový traktor nebo něco podobného.Jsem ve stavbě modelů uplný začátečník.Proto bych prosil o pár rad.Podvozek bych řešil přes dva motory s převodovkou,nic složitýho a to je hned první věc potřeboval bych doporučit motor s převodovkou a další potřebnou elektroniku.Rádio už mam Futabu T6EX.Jestli to zapojit přes dva regulátory nebo jsem někde četl o delta mixu nebo jestli by to šlo namixovat přes toto rádio.
Druhá věc -ovládání  bych si představoval jeden knipl pohyb dopředu oba motory současně to samé dozadu.Pohyb do stran - záběr jen jednoho motoru(pásu).

2

Re: Stavba pásového traktoru DT74

Tak já se musím přiznat, že obdivuju každýho, kdo si něco na na svém modelu vylepší, nebo si dokonce nějakou součástku vyrobí. hmm
Ale pustit se do výroby celého modelu? tak to už vyžaduje nejenom technické zázemí počínaje soustruhem a konče nářadím, ale i mnoho znalostí a zručnou dovednost. hmm
A Ty píšeš, že jsi začátečník takže nevim nevim.........

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

3

Re: Stavba pásového traktoru DT74

přiznávám,že na začátek jsem si nevybral nejjednouduší model,ale pasový vozidla mě fascinujou a to od malička.Co se týče mechanických součástek tak to by nebyl problém dělám na CNC centru a soustružnický práce bych zadal kámoši,který děla na cnc soustruhu.Větši problém by pro mě byla elektroinstalace.   
Tady je jeden odkaz na jeden můj domácí počin
http://www.youtube.com/watch?v=Mtxhx1jZ … ature=plcp

4

Re: Stavba pásového traktoru DT74

Vysilacka je OK. Motor s prevodovkou ti neporadim, nemam poneti o rozmerech, vaze atd. Ale co jsem takhle videl kutily, vetsina techle veci se neresi motorem, ale pasy jsou pohanene servy. Modelari od nas si tu takhle delaj bagriky.

XRAY T3R, Traxxas Ken Block, Axial SCX10 Hilux, Axial Wraith, Tamiya Scania R620 - Spektrum DX3E, DX3C, Futaba 4PL
Beta 1400, Multiplex FunCub, Ikarus vznášedlo - Spektrum DX7, FrSky Telemetry
www.mojemodely.cz, www.calcrc.com

5

Re: Stavba pásového traktoru DT74

Na videu jsem viděl pohon řešený motory ze štěračů a nápájený autobaterii.Chtěl bych to udělat podobně jak to tady má Madmax686 na UNC 60.

6

Re: Stavba pásového traktoru DT74

autobateria je velmi velka a tazka. neviem ake velke to chces urobit. motory s prevodovkou predavaju aj velke aj male. mne bateria vydrzi velmi dlho pokial som v izbe kde niesu kopce. nabijam ju asi raz za 10 hodin. pasy sa daju tiez lahko urobit. http://www.rcportal.sk/mattracks-na-buggy-18-ft5722 na vsetko som potreboval sustruh zvaracku a stlpovu vrtacku. to je zaklad.