1

Téma: Reely Ice Land 2.13Kw

Tak je to můj první nitro model vůbec takže zkušenosti žádné, ale jsem sním spokojen pár jízd proběhlo auto je v pořádku a na to, že jsem uplný začatečník jsem udělal už tohle.. Jinak auto z bazaru musí se dát trošku do kupy..
Jinak děkuju moc za rady  a tak kdybych náhodou potřeboval a taky, že jednu hned budu potřebovat... Mam setrvák a nedrží tam tak jak by měl prostě vypadavá a drnčí a sjiždí se jen půlka a je celý na křivo dám fotky..

No něco k autu... Je tři roky staré je to mé první takže mi stačí Reely snad tak špatný není.. Stál mě 3900Kč se vším co potřebuju krom baterek a benzínu teda no.. Takže cena slušná auto jezdí, ale nevím asi to bude že mam moc bohatou směs, ale do otáček a výkon má až když se trochu zahřeje ze začatku ani netáhne a nevijede ani maly kopeček.. No poladím ale budu rád za rady a kdyžtak kdyby ste mi sem mohli hodit stránku s díly dal bych tam klidně i převodovku ze savage mě je to fuk hlavně at mi vydrží aspon rok at se naučím a pak pujdu do něčeho asi jako je HPI Savage XL nebo Apache no ale už jedině nitro nebo natural. Tak ted nějaké fotky...

Reely Ice Land..

2

Re: Reely Ice Land 2.13Kw

Prosím potřebuji poradit.. Jsem amatér chci to auto trošku zlepšit hodím sem fotky a potřebuju nějaké stránky kde koupit díly jak tuningové ( filtr tuning, motor napřiklad axial a třeba i tlumiče..) Díky moc předem jsem amatér auto mam 2 měsíce tak už vím o co jde ale ještě prostě to není ono no..:)

A ještě jestli bych mohl poprosit s poraděním když auto jezdí dobře... hrabe mi krásna akcelerace při plnem plynu modrej kouř... tak prostě ta akcelerace 2 někdy 3 zahrabe.. a pak je to líny když chvilku stojí nastartovanej tak hrabe opět ale když déle jezdí tak pak ne a ne... línej rozjezd a neodpíchnu to prostě.. čím to je ? mam přidat na hlavní jehle a ubrat na nízkejch otačkach trošku? Jinak nevím rychle to jezdí dobře maximalní rychlosti dosahuje dá se říct okamžitě... ale ten rozjezd mě trápi.. protože nevim jestli přidat nebo ubrat když to jede chvíli tak a chvíli tak..:(

Naposledy upravil: feelly (17. 06. 2012 19:29:19)

Reely Ice Land..

3

Re: Reely Ice Land 2.13Kw

Co se rozumi ze je to line ? jakoze to hodne kouri a nejde to do otacek ? Jinak je uplne logicke ze motor po nastartovani nemuze hned jet na plny vykon na to si davej pozor je to spalovak musi se zahrat aby mohl pracovat spravne a nenicil se...mas to jako normalni auto taky nemuze nastartovat a hned tam dat 1. a plny plyn za chvili by se ten motor rozsypal...jinak dalsi vec ze to jednou akceleruje a jednou ne muze byt i tim ze treba pridas plyn pak uberes a zase pridas tak se to trochu vice zaleje palivem je to prece jen karburator...A s tim rozjezdem pokud to mas hodne bohate kouri to a jde to hur do otacek...pak staci jen jehlu pritahnout ale pomalu vzdycky pritahnout o kousicek a zkusit to projet...

Naposledy upravil: h4Wk (18. 06. 2012 10:12:33)

4

Re: Reely Ice Land 2.13Kw

Ne po nastartovaní to hned neženu nejsem tyran..:D Jen až se to zahřeje tak prostě i tak.. Je to takovy linější jak kdy a je to přitom stejně naladěny.. třeba chvili se to dokáže točit na místě... a po chvilce se to rozjiždí pomalu ani nehrábne... Jo je to karburator jede krásně.. modrej kouř jde taky .. takže když je to rozjety nemam problemy pak spíš jen s rozjezdem.. Jinak prosimtě nevíš špatně mi to brzdí.. co bych měl dát na ice landa za brzdy? potřebujou vyměnu jsou staré 3 roky..:) jinak jo zkusím to ještě trošku utahnout a uvidím..:)

Reely Ice Land..

5

Re: Reely Ice Land 2.13Kw

Měříš něčím teplotu motoru?

Losi 8ight Nitro , Losi 8ight-T E Mamba V2+Tekin