1

Téma: Výběr kol na drift

Zdravím příznivce RC driftingu,

Objednal jsem kola fy. Fastrax, ale když přišly, zjistil jsem, že dost "hážou" a proto jsou v podstatě nepoužielné.

Našel jsem si náhradu disků od Tamyie a pneumatik od Ansmanna, ale nejsem si jistý několika věcmi - je průměr kola a vnitřní průměr pneumatiky vždy stejný? a jakou má hodnotu?

mám dotaz - mohl by mi někdo doporučit opravdu kvalitní kola na drift? Myslím buď samostatně disky a samostatně pneumatiky, a nebo komplet disky i s pneu..

2

Re: Výběr kol na drift

Čau,koukni na rc auta eu,jo a jsou průměry 26 24 mm,ty budeš mít asi ty 26mm.

Himoto nascada

3

Re: Výběr kol na drift

24 a 26 mm je šířka, nikoliv průměr, podle toho musíš mít kolo (24 mm např. Tamyia, 26 mm HPI),driftuje se většinou na T-driftech od HPI a jejich čínskej klonech, Ansmann určitě ne - po zahřátí změknou a lepí se ... když tak piš SZ

E-Revo VXL
Sakura D3 CS – Drift
LRP S10 TC – Drift

4

Re: Výběr kol na drift

Přečetl jsem toho hodně (bohužel dost staré příspěvky) a tak bych potřeboval poradit , kde koupit drift kola a od jakého výrobce. Rozměr jako má tamiya tt-01E (potřebuji to na jiný model). Jezdit budu převážně asfalt a to jen pro radost.

Slabý výkon motoru doháním riskatní jízdou.
Byl SAVAGE X 4,6 BIG BLOCK, BAJA FG 2WD,  je HORMANN TK09,  AXIAL WRAITH v tuningu a hračky buggy reely blue tanga, vrtulník WL Toys 911
http://jantar60.rajce.idnes.cz/

5

Re: Výběr kol na drift

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=1% … p;_sacat=0

Drift kola, měl jsme v tělocvičně, na koberci a paráda... za cca 200 možná přeháním nevím přesně tu cenu jsem se na nich vyřádil.
Výběr disků že mi už ani prsty na nohou nestačí big_smile