1

Téma: Motor mach 28-startér

Ahoj, zkoušel jsem různě hledat, ale nikde jsem se nedopátral odpovědi. Otázka zní- lze na motor Mach 28, který je udělán na startování přes startbox, přidělat tahový starter? Originál na tento motor jsem nenašel a tak by mě zajímalo, zda by to šlo nahradit jiným tahovým starterem z .28 motoru, případně co vše je třeba předělat, nemáte někdo zkušenost?

2

Re: Motor mach 28-startér

Proč přemýšlíš nad tahovým startérem? Pokud dobře počítám, tahový startér stojí většinou stejně, jako stojí bazarový startbox. Tahový startér je dost poruchová věc a každý se snaží od něj utéct. Startbox je nejlepší volba.

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/St … 21/498989/

Naposledy upravil: hopik (22. 04. 2013 08:54:36)

22 kol, z toho 6 ve vzduchu. 2x Axial, 2x Kyosho, 1x Multiplex, 1x Hacker. smile
Bylo: hodně, hlavně buggyn. smile

3

tak rozhodně je to asi lepší, ale zase se s tim tahat, ani nevím čím to krmit, no uvidím, stejně to časem asi budu muset pak koupit...

4

Dost záleží o koho jde. Pro začátečníka na spalovací motory,je určitě lepší startbox popřípadě rotostart. Ale pokud už to má někdo v malíčku,tak rozhodně lepší tahový,parkrát brnkne a jede, bez tahání se s dalšíma heblama.

Zrovna teď o  víkendu jsem byl s kámošem co má starší Savage s tahovým startére,a cca po 100 tahání mě celkem bolela i ruka druhý den big_smile

Tahový starter z jiné 28-ky by mohl sedět. Mrkni jetli máš stejné číslo motorové skříně. Tohle je z 28-ky s tahovým..DYN0953

Akorát nevím jakou funkci tam má ta hadička na mach - 28 bez tah. startéru,aby tam nechyběla potom :-)

Naposledy upravil: george359 (22. 04. 2013 14:45:43)

5

Co to píšeš za blbost, že tahový je lepší. Nebudu to dále komentovat, musel bych být sprostý.

22 kol, z toho 6 ve vzduchu. 2x Axial, 2x Kyosho, 1x Multiplex, 1x Hacker. smile
Bylo: hodně, hlavně buggyn. smile

6

No pokud to je taková blbost,tak se omlouvám, ale není to z mé hlavy. Vyčetl jsem to někde tady na foru, když někdo psal něco podobného.

Možná jsem to popletl, každopádně zakladatel tématu se ptal na předělání z roto na tahový. Taky k tomu má určitě své důvody..

7

ja to mam krmeny  packem nimhkama 5000 mah pack od LRP a druhej nahradni mam himoto 2000mah oboje 7,2 V jo a taky mensi dotahecek tahovej starter funguje obdobne ne?? nebo tam neni ta maticka s jehlovejma loziskama?? nebo proc se to tak sere jak pisete?

Naposledy upravil: shoooty (25. 04. 2013 11:45:36)

1:6 buggy carson gas attack ........1:8 truggy robbe big boss
http://shoooty.rajce.idnes.cz/