1

Téma: jakou zhavici svicku ??

chtel bych se zeptat mam kyosho inferno usa sport s motorem gxr28 , 4,6cmm a nevim jakou zhavici svicku tam mam dat kdyz jsem do auta dal uplne novej motor tak tam byla A3 na ni to jezdilo 2 dny a pak bylo po ni tak jsem tam skusil dat A5 a taky jsem na ni jezdil jednen den , cim to muze bejt ze jezdim cca 1h a odejde nova svicka ??
Tak bych se chtel zeptat jakej je rozdil mezi svickama A3,A4,A5,A6,A7 , tak jakou tam mam dat aby to jezdilo ??
dekuju

2

Re: jakou zhavici svicku ??

Problém asi není v teplotě svíček , ale v novém motoru. Motor teprve zajíždíš ? Zajíždíš ho podle nějakého manuálu ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

motor uz je zajety uz jsem na mem vyjezdil tak 10-15 nadobek,u tech zhavicek se neprerusi vlakno zhavicka normalne nazhavy kdyz ji dam do zhavitka ale kdyz ji dam do auta tak to nani chytne motor bezi  ale sundam zhavitko a nejedeto chcipneto , kdyz dam uplne novou tak to nani jezdi ale cca po 1h to chcipne a musim dat novou

4

Aha , tak tam zkus dát svíčku jiné značky .... tak R3.

A3 by měla být přibližně jako R1

Značení svíček : čím nižší číslo tím teplejší svíčka.

A tady máš tabulku různého značení svíček.....       http://lukidol.rajce.idnes.cz/RC_nitro_ … 000010.jpg

Naposledy upravil: Lukidol (23. 06. 2013 19:27:05)

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

5

a nemam tam spis skusit dat R6 nebo R7 ??

6

Spíš ne , protože si psal že se svíčka nepřepálila , ale .......... stejně bys měl mít zásobu různých teplot svíček pro každé počasí a vyskoušet si co auto dělá na různé svíčky taky neni od věci.

7

Nechci strašit, ale takové "odcházení" svíček nevěstí nic dobrého.

1) Jak jsi zajížděl motor?
2) Spadl Ti při jízdě filtr?

22 kol, z toho 6 ve vzduchu. 2x Axial, 2x Kyosho, 1x Multiplex, 1x Hacker. smile
Bylo: hodně, hlavně buggyn. smile

8

Ahoj no asi nepotěším ale měl jsem stejný problém nebot mi spadl filtr a je po motoru . Stratil kompresi a svíčkama to nebylo .

AGAMA EVO A8 zatím .. ,Maverick Scout Rock Crawler  ,  http://www.rc-offroad-trutnov.cz/  ,

9

Nyklas, nebylo mým záměrem úplně vystrašit tekno.kamila, ale je to tak. Většinou po pádu filtru na cestě s hlínou je po motoru. sad Začne žrát svíčky a je amen.

Naposledy upravil: hopik (04. 07. 2013 21:10:33)

22 kol, z toho 6 ve vzduchu. 2x Axial, 2x Kyosho, 1x Multiplex, 1x Hacker. smile
Bylo: hodně, hlavně buggyn. smile

10

Je někde k sehnání nebo rada třeba při které teplotě se kterou svíčkou jezdit? Dostal jsem v modelu co jsem od jednoho koupil svíčku s označením R5 ale nevím výrobce koukal už jsem aji na ten obrázek rozdělení svíček ale nic mi to neříká.

Reely Air Attack nitro 2WD (zatím)