276

Re: Himoto Monster EMXT 1:10 (stejnosměrná + střidavá verze)

Ahoj lidi, zkoušel jsem hledat ale nikde jsem nenašel jak sundat převodové kolo, poradte prosím.

277

Re: Himoto Monster EMXT 1:10 (stejnosměrná + střidavá verze)

Nazdar chlapáci!
Už nějakou dobu jezdím s Arrmou Kratonem.. No v podstatě co jsem ho koupil, tak Himoto leží na poličce a padá na něj prach... už dost velká vrstva prachu... Prodat se to za rozumné peníze nedá a pořád to dokola opravovat mě nebaví. Zvlášť když vidím ten kontrast mezi tím co vydrží Kraton a co EMXT.
Nechci tu ale tyhle dvě auta srovnávat. Píšu proto, že mám v Himotu celkem slušný motor a regl i přijímač (https://hobbyking.com/en_us/trackstar-1 … motor.html) ale na ten podvozek už prostě nemám nervy.
Mohli byste mi někteří z vás zkušenějších poradit nějaký osvědčený kvalitní podvozek do kterého bych mohl předělat vnitřnosti z Himota?
Určitě bych sháněl bazarovku, cena tak do 5000kč. Klidně nahoďte víc tipů. Dík smile

P.S.: Jde mi hlavně o to aby zvládal výkon motoru a taky byl odolný a ustál nějaký ten crash.

Naposledy upravil: pashedu (30. 12. 2017 21:18:40)

278

Re: Himoto Monster EMXT 1:10 (stejnosměrná + střidavá verze)

Co bys chtěl za podvozek buggynu , monstra nebo něco jiného ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

279

Re: Himoto Monster EMXT 1:10 (stejnosměrná + střidavá verze)

asi buggy/truggy. Záleží co bude... Ty monstery mi nepřijdou moc stabilní, ale možná že se pletu. Chci to ke Kratonovi. Nejezdím moc velký terén. Často jezdím a skáču na bikrosové dráze, kde je jemný štěrk.

280

Re: Himoto Monster EMXT 1:10 (stejnosměrná + střidavá verze)

ikdyž, jak nad tím tak přemýšlím, tak by to mohl být i ten monster... v podstatě nemám žádné extra požadavky, kromě odolnosti, aby mi tam pásla elektronika co jsem vypisoval výše a dostupnosti dílů. V podstatě čím víc natipuješ podvozků, tím snáze se mi bude hledat slušná bazarovka.

281

Re: Himoto Monster EMXT 1:10 (stejnosměrná + střidavá verze)

Ahoj, jsem RC začátečník a před časem jsem koupil tento model z druhé ruky. Původně k němu byli Nimh baterie. Nedávno jsem koupil Lipo baterii 5,2 Ah 7,4 V 30C a co se nestalo, spálil jsem původní himoto motor. Tak jsem jej nahradil tímto motorem http://www.rcmart.com/ansmann-racing-12 … 25312.html (dostal jsem ho jako náhradní k autu) A při jízdě je cítit zápach spálení. Předpokládám, že problém bude Lipo baterii. Ale nevím co vyměnit nebo nastavit jinak aby se motor nepálil. Dovede někdo poradit? Regulátor je Modelcraft Carbon-Series, 6,6 - 8,4 V/DC , 15 závitů a přijímač lrp a2-rx pro 2.4ghz