1

Téma: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Ahoj kluci
jako amatér jsem si koupil tuto hračku na nitro motor. Všechno zatím funguje.
Když jsem si byl v jednom a jediném obchodě vyzvednout startovací sadu a palivo, tak jsem se zmínil prodavači co jsem si koupil. Ten málem vyskočil z okna že je to šit, že to nepojede, že je to od Conrada (přitom jsem to koupil přes jiný E-shop) atd atd. Měl jsem pocit že už se se mnou už ani nechce bavit......prý jsem honič........(co se furt snaží nastartovat )

Má to motor Force 32 SZ ale zarazilo mě že to nemá na hlavě motoru popis.... Když jsem se díval na různé motory tak vždycky mají popis..

Mohli  bys te mi někdo říct jak to je s výrobcem Reely a jestli to teda jsou "origo" díly nebo nějaké napodobeniny třeba toho motoru?
díky
všem

2

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Ahoj , budu upřímnej ..... Reely jako značka je modeláři brána jako podprůměrná a někteří by se vyjádřili ještě mnohem jadrněji.(ta čeština je krásná lol ) Pan prodavač byl asi psychicky labilní , nic si z toho nedělej big_smile . Reely je prostě Reely ... jezdi a neřeš prodavače. Koukal jsem že i nějaký díly jsou dostupný , žádný velký výběr ..... Motory Force jsou slušný a normálně jezditelný - záleží jen na tobě jak si ho seřídíš. Motory mají popis hlavně na bloku ze strany , na hlavě jen některé.
Můžeš si pak koupit start box , tahat za šnůrku nebaví nikoho lol

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Ahoj
díky za normální odpověď smile

Jojo Reely je asi velmi podprůměrná ale kdyby to jezdilo bez problémů tak by to nebyla sranda smile

Startér je vyřešen. Hned po prvních škubnutí se rozpadl vnitřek s pružinou tak jsem koupil dvanáctku ořech s prodloužením a startuju to aku vrtačkou smile A je to paráda.

Už ze mě nikdy nebude HONIČ big_smile

To, že to stojí pár korun, tak si s tím dělám co chci a to mě holt baví.....


Jo jinak ať se dívám na motor jak chci, nikde žádné označení. Jen z obou stran logo Force...Našel jsem že se prodává pod označením 32 CNC. Nevíš jaký je rozdíl mezi SZ a CNC?

Naposledy upravil: Monsterova (20. 01. 2014 19:56:23)

4

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Hlavní je že tě to baví ! ! ! Jen se starej o motor jinak bude po něm dřív než bys tušil.
Přečti si nějaké návody na seřizování a údržbu motoru at s toho nejsi za chvíli nešťastnej.

Třeba tady od Bypse
http://revo.byps.cz/preklady-manualu/na … motor.html
http://revo.byps.cz/preklady-manualu/vo … otoru.html

Nobo tady
http://www.promodels.cz/cz-clanky-3.html

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

5

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Tak Petr to myslel s ukončením provozu stránek vážně - stránky http://revo.byps.cz od večera nejedou. Škoda, byla tam hromada užitečných informací. sad

Naposledy upravil: minotaur (20. 01. 2014 23:36:17)

Michal Nováček - RC.305
... zběhl jsem k expedicím.

6

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Aj .... tak to mě mrzí .... máš nějaké info .... proč ? Revo už ho nebaví nebo neni čas ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

7

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Ty jo tak to jsem včera ještě stihl smile

8

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

No to je teda hodně nemilé překvapení s těma Bypsstránkama.
Opravdu věčná škoda sad sad sad
Nevíš Michale proč? Je tam spousty stále aktuálních info a návštěvnost si myslím byla.
Kdyby tak aspoň některé věci šli prezentovat na Tvojich nebo Ríšových stránkách, to by bylo fajn......

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

9

Re: Monstertruck Maximus Reely 1:8

Sice je to OT, ale těch stránek je fakt škoda sad

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL