26

Re: Ostrava

to Couleen   
  máš SZ ohledně eventuelnímu  placu na ježdění

Trochu mám výhrady k prostoru 10 x15 ,to mě  pro závodní SC 1:10 připadá opravdu málo.

.Jinak pod společným ježděním si představuju nějaký ,nejlépe organizovaný, nácvik ježdění , né neřízené střely lítající sem tam.

Durango DESC 210, Axial EXO, XRAY X10, Durango DESC 410 HPI Blitz, Tamiya F104v2

27

Hoj,
tak jsem nepoucitelny a pujcil jsem to jednomu sikovnemu kolegovi. Vysledkem je urvany tlumic a jedno ocko u te "tycky" rizeni (sorry za neodbornost big_smile) Daji se nekde v ostrave kupovat nahradni dily nebo vsechno musi jit postou?

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__ … l_End.html tady to ocko potrebuju...plus tlumic teda big_smile

Turnigy Trooper (bejvávalo) -> Losi Ten SCTE (bejvávalo) -> Tekno SCT410
PR S1 V2

28

Hoj,
tak to očko se určitě dá sehnat i u nás....bohužel s tlumičema je to horší, můžeš tam zkusit hodit z jiného modelu, ale bez znalosti rozměru tlumiče těžko radit....

Jestli chceš pošli vnitřní průměr toho očka a zkusím něco najít....

U tlumiče zjisti max. a min. délku při vysunutém resp. zasunutém pístku.....

Jinak ten dotaz je dost OT, doporučuju se zeptat zde:

http://www.rcauta.net/forum/topic24785- … uziny.html

nebo zde:

http://www.rcauta.net/forum/topic24614- … hless.html

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL

29

Jo, ja chtel spis ty prodejny. Nasel jsem jednu v Porube, tak tam odpoledne skocim. Ocka budou vsude stejne, to by nemel byt problem a tlumic bud koupim cely, hlinikovy (vlastne 2, na obe strany) nebo zkusim aspon hlinikove hlavy a olej. Oko tam je cca 5mm, zdvih 9-7 cm, ale tam par milimetru nehraje miru, na vezi je spousta alternativnich pozic, kdyby byl trochu jiny. Takze s trochou stesti budu na zitra a vikend zase pojizdny smile

PR S1 V2

30

Prodejny kam chodím:

RC king - Poruba (bývalá leninka, nahoře)
PV model - Nádražní 410/171, Přívoz
Savage - Bohumín Šunychl

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL

31

do Kinga mame namireno. Pv Model mam rad a nakupuju tam na letadla, ale podle stranek tam nemaji dily na auta...ale jestli tam chodis, tak tam asi hodim oko smile

PR S1 V2

32

Mají....

33

jojo...v kingovi meli velke ovno...v PV uplne vsechno, krom jednoho konektoru pro kolegu smile takze i auta budu vybavovat tam smile

PR S1 V2

34

King je prostě e-shop, objednáš na webu a tam si to jenom vyzvedneš....já to tak dělám, ale PV dobrý....a savage taky - hlavně HPI, ale bez auta je nedostupný....

35

tak my jdem nakonec na chvilku popraci dneska na Guterku, kdybyste nekdo meli chut...cca kole 15:30

PR S1 V2

36

Zdar, tak už se domlouváte pouze na FB?

Traxxas Summit 1/8, Turnigy TrackStar 150A, Brushless Inrunner 2200kV, 2x 2S ZIPPY 30C 6000mAh
Losi TEN-SCTE 1/10, Losi MSC-MCPRO,

37

Tak jsem se po dlouhé odmlce vrátil k RC smile Všiml jsem si vaší stránky na FB kde jsem poslal žádost.

Traxxas Summit 1/8, Turnigy TrackStar 150A, Brushless Inrunner 2200kV, 2x 2S ZIPPY 30C 6000mAh
Losi TEN-SCTE 1/10, Losi MSC-MCPRO,

38

Tak Vás všechny taky zdravím
Rád bych se k někomu přidal na ježdění.
Stal jsem se majitelem Summita 1/8, sice z druhé ruky, ale maximálně spokojený.
Jsem z Brušperka, ale klidně někam dojedu.:)

39

Prosím Vás, dá se někde v Ove jezdit s RC tankem 1:16 ?? znáte někdo nejaké místa?

SSSR RC tank 1:16 T-34/85, 2.4GHz, airsoft, kouř, zvuk, kovové pásy

40

Ahoj v Ostravě roste nový prostor na Off-roady 1/8 a 1/10 popř. menší na vlastní nebezpečí. Roste v areálu Lahos (naproti Ferony), aktuálně hledáme dobrovolníky a čištění prostoru a budování dráhy.

Kontakt na mě - telefon:

šest, nula, pět, devět, nula, šest, dvěstědvacet popř. SZ nebo stránky:

www.rorostrava.cz

41

Hej to je super, už je načase postavit něco pořádného smile

PR S1 V2