1

Téma: Ostrava

Jste někdo z Ostravy? Kde se tu jezdí? na černé louce to nějak zaniklo sad

Jednou napsat to myslím stačí a ještě jsem ti to přesunul ......  lukidol

2

Re: Ostrava

jo já z centra ova tak všeliak zaleží co máš za podvozek

Hpi Sprint Flux
Savage Xs Flux

3

no mám silniční jezdím s tím v parku a parkovistich

4

no jestli máš drifta tak dej vedet máš i nejakiho offrouda že by jse šli zablbou ted napiš do zpráv mi a nejak se domluvime

Hpi Sprint Flux
Savage Xs Flux

5

Myslím že by to chtělo udělat rc sraz a spanilou jízdu. Já osobně se chystám projet opavskou novou bredu tak kdyby se ke mně chtěli přidat páni drifteři a tuneři odhánět je nebudu. Jinak mimochodem jsem z Opavy a mám stejný problém. Auta jsou ale ježdění nějak zaniká. Neví někdo o něčem i tady?

Aktuální: Maverik strada sc
Bylo nebo je, ale moc nevyužité: monster Hummer humvee, Peugot 206 vrc

6

Chce se to domluvit a udelat nejakej velkej sraz

7

Páni, že by to tady ožilo - jsme 2 sousedi (Summit a E-revo) a sem tam se přidá ještě jeden Firestorm a nově možná taky 2x Turnigy trooper....

Pokud někdo v Ově jezdíte off-road tak dejte vědět...

My chodíme sem tam do Bělského Lesa ke Kolibě a nebo na BMX dráhu do centra volného času na ul. Gurtěvova....

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL

8

a na mě by zapomeli ach jo proč mám tak málé rc že me každý přehledne .no do opavy tož dálka a nechce se mi to vlačit mhd a nebo vlakem

Hpi Sprint Flux
Savage Xs Flux

9

Hele já jezdím každý den do Komárova do práce a někdy pak do Skřípova na trénink do haly....ale nebráním se ani nějakému poježdění v Opavě wink

E-Revo brushless (Spektrum DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A + LRP Dynamic 8 2000kV (sensored), byl LRP iX8, Foxy 120A, Tekin Rx8i s Novak HV 6,5T)
Team Associated SC10 4WD (DX4S 2,4GHz, RC Toro 150A, LRP X12L SC 5.5T) a Losi Micro SCT BL

10

Tak co dneska - nepřidá se někdo, 1430 na Gurtěvce.....

11

Nešel by někdo zítra kolem 15h na Gurtěvku?

12

byli jsme vcera s kolegou v Komenskeho Sadech (Ja Trooper, on Slash), na severnim konci. Na vyblbnuti dobre, ale uplny offroad to tam neni...spis kopce. dneska, jestli skoncime trochu driv v kanclu planujem Belsky les. Ja s tim mym Trooperem odjel zatim jenom 3 baterky, tak uvidim, jestli ho spis nedoprznim, ale za tu srandu to stoji smile

Vystaviste je uplne nepouzitelne? Chteli jsme to tam v nejblizsi dobe zajit omrknout.

Pichnul bys mi to mapy presne kde je ta BMX draha na Gurtejove? na mape to nemuzu lokalizovat, ale asi bysme tam taky nekdy zajeli...

Turnigy Trooper (bejvávalo) -> Losi Ten SCTE (bejvávalo) -> Tekno SCT410
PR S1 V2

13

To je fajn - tak to bych se rád někdy přidal...mám teď 2 kolegy, co si taky pořídili Trooper-y, ale aktuálně je mají nějaké rozbité - jezdili s tím jejich ratolesti. Nicméně až opraví, tak se určitě taky přidají...

Jinak tak Gurtěvka je zde:
http://mapy.cz/#!x=18.236073&y=49.7 … ).%0A%0A_1

V kolik to vidíš na ten Bělák dneska??

14

Vchod do toho areálu je vlevo, musí se celá budova obejít a zadem dojít k dráze....

15

...
Vystaviste je uplne nepouzitelne? Chteli jsme to tam v nejblizsi dobe zajit omrknout.
...

Jo tam už je to KO....Ostrava žádné aktivní místo nemá. Nicméně pokud by se nás našlo dost, jsem ochoten zajít na město a zkusit vyběhat nějakou městkou zeleň, kde bychom mohli postavit dráhu....

Mám zálusk na toto místo viz. link- ale jsme 2 co by do toho šli a to nemá cenu.....

http://mapy.cz/#!x=18.245158&y=49.7 … 4%9Bsto~_1

16

Couleen napsal:

Jinak tak Gurtěvka je zde:
http://mapy.cz/#!x=18.236073&y=49.7 … ).%0A%0A_1

aha, tak to jsem nenasel, protoze se to pise jinak nez v tom prvnim prispevku big_smile

Ja bych se urcite pridal do organizace nejake drahy a urcite je v Ostrave spousta lidi, co by se pridala..i kdyz vetsina jenom pojezdit...ale tak je to se vsim. Ale je skoda, ze nchali vystaviste shnit. Na letadla tady mame par peknych (je pravda, ze neoficialnich) mist, ale draha zadna..ani neofiko

S tim lesem dneska nevim...mame tak trochu klouzavou pracovni dobu a nevim, v kolik budeme hotovi...

Co provedli tem Trooperum? Ja s tim vcera jezdil jako cune a jedine byo, ze jsem nabral 3 kila bahna a listi...no a pak me to malem zezral jeden hravy pes...

PR S1 V2

17

Tak jedno dostalo zabrat ve sněhu a vysypaly se mu ložiska v unašečích + nějaké drobné praskliny - takže aktuálně čeká na ložiska....
Druhé pokud se nepletu trefilo značku pod tak blbým úhlem, že zrušil komplet servosaver, rameno, tlumič a parohy.....nicméně vše objednal a vyměnil, jen nějaké prasklé spojky na servosaveru si nevšminul, takže teď čeká na tu.... big_smile

18

Tak me tam kolega zatim jenom rupnul predek karoserie, pac na Trooperu je pekne blbe vymyslena a leze pri skocich prez naraznik, ktery ji pak pri dopady praskne, misto aby ji chranil...ale to me tak zasadne nestve...

PR S1 V2

19

Couleen napsal:

...
...

Jo tam už je to KO....Ostrava žádné aktivní místo nemá. Nicméně pokud by se nás našlo dost, jsem ochoten zajít na město a zkusit vyběhat nějakou městkou zeleň, kde bychom mohli postavit dráhu....

Mám zálusk na toto místo viz. link- ale jsme 2 co by do toho šli a to nemá cenu.....

http://mapy.cz/#!x=18.245158&y=49.7 … 4%9Bsto~_1

Což o to , dráha by byla fajn , ale kde na to chceš vzít finance?
Ta škola by mne zajímala ,BMX v běláku se mi nezdá úplně nejvhodnější.
My jezdíme (teda mladej )závodně on i off wink a mám kolegu , který je na tom podobně.

Durango DESC 210, Axial EXO, XRAY X10, Durango DESC 410 HPI Blitz, Tamiya F104v2

20

Tak pokud by snad někdo chtěl - tak jsme založil na FB skupinu za vybudování off-road dráhy v Ostravě. Pokud se to tam někam pohne, budu zde aktualizovat celý průběh tongue.

https://www.facebook.com/groups/1385326935067898/

21

Či já umím zacházet s facem?Kdysi mi tam sice kdosi pomoh založit účet, před nějakou dobou jsem si zkoušel přidat nějaké kolegy autičkáře , ale to je asi tak všechno , na co jsem se zmoh.:D

Nicméně při stavbě  tratí jsem připraven dle mých možností přiložit ruku k dílu. 

O víkendu bych se rád  šel ,pokud počasí dovolí, kouknout na to místo u školy, jen tak na chvilu , na 2 baterky.Má to ale jednu vadu , nejsem teď schopný říct kdy - tchán má narozeniny a já nevím , kdy bude oslava.:/
Jaký je tam povrch?

Co se týká Černé louky , na bývalé on road trati jsme kdysi před lety zkoušeli jezdit s off, dokonce se občas sešlo i relativně dost lidí.Jenže je to na asfaltě.

Durango DESC 210, Axial EXO, XRAY X10, Durango DESC 410 HPI Blitz, Tamiya F104v2

22

hoj, ja se tam pridal, od zbytku musim zjistit, jeslti vubec ovladaji FB.
A jak sem psal, mam tady par paru rukou i hlav ochotnych pomoct smile (a klavesnici, jestli budou potreba webowky)

Zitra ma byt hnusne, tak asi pujdem na pivo, ale ve stredu by to mohlo po praci vyjit na ty Guterku smile jeste dam vedet..No a vikend je skoro jasny, podle pocasi akorat lituje, ze mam jenom 2 baterky big_smile

Tchanstvo mi sice lehce dokrupalo kastli, ale s tim se pocitalo. Hned co jsem osprchoval trojobal z vody blata a pisku a naWDckoval vse pohyblive, jsem zase ready.

PR S1 V2

23

chlustanec hoj pokud bude hezky tak bych se přidal taky Guterku bych šel pokud chceš na pivko není problém v pátek ve sportu tam budem jestli chceš debatovat přijd smile

Hpi Sprint Flux
Savage Xs Flux

24

chlustanec napsal:

h

Zitra ma byt hnusne, tak asi pujdem na pivo,

Kde bydlíš a kam chodíš?Mám sice v peněžence průvan ,ale na 1 by se snad našlo.Jesli mi to vyjde časově ,taky jsi moh napsat něco bližšího:) můj telefon ti pošlu do SZ

25

Pánové než budete tu Guterku hledat, tak prosím vězte, že to je Gurťjevova ul.  wink

Pokud bude ve středu hezky tak bychom se tam mohli potkat, jen upozorňuji, že v zimní sezónu, je otevřeno do 17h a správce je dost nesmlouvavý, navíc bych ho nerad naštval, aby nám to tam nakonec nezakázal....aspoň než budeme mít tu dráhu (už je nás 8, přidala se i moje žena big_smile ), takže pokud někdo znáte ideálně neudržovanou travnatou plochu aspoň 10x15m, ale raději větší, v dobře dostupném místě, kde zároveň nebudeme nikoho rušit (mluvím zatím pouze o el. modelech), tak přijímám návrhy - primárně ve skupině na FB, pro vira či další FB nepolíbené prosím SZ .

Naposledy upravil: Couleen (11. 02. 2014 06:36:15)