1

Téma: Hpi savage 4.6 bazar

Ahoj,

Jelikož už mám zkušenosti s elektroauty, tak jsem se rozhodl jít do spalováku. Pročetl jsem si tohle fórum a v několika příspěvcích doporučovali, že si prví auto mám koupit v bazaru. Tak jsem vyhlédl krásného savíka.

http://www.rcbazar.cz/inzerce/hpi-savage-x-4-6-7709/

Obracím se na toto fórum, abyste mi poradili jestli je tento inzerát v pořádku (jestli v tom není nějaká bouda)

Předem děkuji za odpovědi. Honzino04

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile

2

Re: Hpi savage 4.6 bazar

Ahoj,

inzerát vypadá slušně. Savík celkem taky, ale každopádně bych šel jenom do osobního převzetí. Hlavně jak je na tom motor, ta cena je celkem dost nízká.

3

Re: Hpi savage 4.6 bazar

Ahoj,

dík za takhle rychlou odpověď. Toho chlapíka jsem zkontaktoval a poprosil ho jestli by mi nenatočil video jak to jezdí. A taky se ho zeptám jak to vypadá v motoru, když to měl rozebrané do toho posledního šroubku smile. Savík je určitě postarší, protože má jen 27 mhz soupravu, takže je ta cena asi proto takhle nižší. Ale pokud se o něj dobře staral tak nebude problém smile.

Ještě jednou díky za názor.

honzino04

Já: HPI Trophy 4.6 truggy, XRAY XB4 2013 (LRP 6,5k+LRP Spin PRO), Himoto EMXT-1 na vrakáči smile (už nikdy víc...)
Táta: Fiat Abarth 124 (rallye legends)     
                                                                                                                                   -Přeju hezký den smile