1

Téma: Vhodný elektro on-road

Ahoj,
chci si pořídit můj první on-road model a tak mě napadlo že se zeptám tady.
Mé požadavky:

- on-road (jak už jsem zmínil)
- elektrický pohon
- 1:10
- RTR (včetně baterky a nabíječky)
- 2.4GHz
- dostupné všechny díly
- dobrá výdrž baterie
- žádnou čínu
- nové
- do 7000,- Kč

Díky,Sam. smile

2

Re: Vhodný elektro on-road

Jen detaily : všechno je z číny a když je k modelu nabíječka tak si stejně musíš koupit modelářskou , aku je u levnějších modelů jen NiMh.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Aha dík, jsem začátečník...

4

Se stejnosměrem to asi nebude ono a když budeš chtít střídák , tak ti zbyde tak Himoto a podobné , když chceš nové.  Pak teda počítej 1500,- až 2000,- nabíječka a Lipolka.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

5

Tady je stejnosměr : http://rchobbyracing.cz/RC%20MODELY%20A … trada%20TC

A tady střídák : http://rchobbyracing.cz/RC%20MODELY%20A … 0Brushless

6

a co říkáte na tohle ? http://www.carson-modelsport.cz/zbozi/2 … +-Akce.htm
kuličková ložiska nebo baterku + nabíječku bych si dokoupil (podle toho co by bylo výhodnější).

7

Na to rovnou zapomeň !

8

Proč ?

9

Protože TT01 je historická obludnost s hrůzostrašnýho plastu s historickou elektronikou ......... a za 5000,-  mad

10

asi tak :-D shanim zavodni placku bez el xray t2-t3-t4 nebo tamiya trf 416 hot bodies cyclone ,a skoro každej den mi přijde nabidka tipu tt01 e za 5tisic,nevim jestli si představujou pod zavodnim podovzkem tt01 tak už jsem na mrtvici

jo na model bazaru je xray t2 za 2500 co to postavit
by se dalo do 7tisic bez problemu

Naposledy upravil: michyy02 (06. 10. 2014 15:18:19)

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4
http://michyy02.rajce.idnes.cz/

11

dobře a co třeba LRP Blast TC 2,4GHz nebo SPARROWHAWK VX 2.4GHz a nebo jeste SPRINT 2 Sport RTR 2.4 GHz

12

To by taky šlo , jen si stále neřekl jestli chceš AC nebo DC

13

Chtěl bych střídák.

14

Líbí se mi to HPI jenže je to stejnosměr ale zase jsem si říkal že když by to byl můj první on-road tak si myslím že není třeba ten nejlepší model a stejně bych ho asi po čase vylepšil.

15

Zdravím,
chci se zeptat co říkáte na podvozek Reely RB-250TW.
Jak jezdí, jak se ovládá a jak vydrží náhradní díly, jinak jsem začátečník takže si myslím,
že nepotřebuji něco exstra a časem bych si model vylepšil.
Jinak jezdit budu hlavně před barákem takže na asfaltu a v garážích případně nějaký drift.
Děkuji, Sam.

16

Reely nebrat nevim proc ale nikdo tu nikdy nic od Reely nechvalil a kdyz uz se nekdo ne Reely jen zeptal vseci nadavaly...

HPI je urcite OK ale priplat si za BL a budes vysmatej.

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz

17

Reely je na tom kvalitou ještě hůř než ta TT01 , díly vydrží hodně dlouho když je nenamontuješ a vylepšit se dá jen tak , že vyměníš všechno wink

18

Takže co koupit ?

19

Sprinta 2 fluxe sem driv hrozne chtel, pak sem koupil 8minu buggy a byl spokojenej, ono je hrozne dulezity co a kde chces jezdit.

Jestli chces aby te RC jezdeni bavilo tak se nesnaz moc setrit na zacatku a vem rozvou neco stridavyho a drazsiho.
Ja mam zkusenosti s HPI a HB a to muzu doporucit.

Me kdyz sem se pred dvema roky rozhodoval ze koupim onroud 10tinu vysel nejlepsi Sprint 2 flux co bylo levnejsi me prislo uz moc osizeny a drazsi podvozky uz zas byli moc zavodni a nebyli RTR.
Ale nakonec sem toho Sprita 2 fluxe nekoupil takze soudit nemohu.

HB D8Te: Mamba2, Leopard 4092 1480KV, Hitec HS 7955TG, Pro-Line Trencher X 3.8
Losi Micro SCT 
Dron DJI F550 NazaM V2 Taranis na ceste...          http://wormsnake.rajce.idnes.cz

20

Jenže je to řemínkáč a bylo mi řečeno že je nemám brat že je lepší kardan.

21

Já bych si prvně položil otázku, kde budu jezdit a co. Jestli pro zábavu za barákem nebo upravit na Rally či na závodní dráze poměřit síly. Jestliže se rozhodneš občas závodit, záleží trochu i na tom, odkud jsi. Každý seriál závodů má svá pravidla a je lepší rovnou stavět auto podle pravidel, nebudeš muset měnit motor a tak podobně.

Problém všech RTR sad je v tom, že jsou vybaveny tím nejnutnějším k jízdě a za nedlouho budeš dokupovat nabíječku, baterie atd... Pak se takto koupená sada pěkně prodraží.

Napsal jsem ti SZ

22

Teď jsem se díval a docela mě zaujal - Maverick Strada DC Evo S Brushless 1/10 RTR Electric Drift C - co to ?

23

Psal jsem ti na něj odkazy nahoře v příspěvku číslo 5 a ty se zeptáš v příspěvku 22 ?  yikes

24

Jenže to je TC a tohle je DC Drift

25

Hmm , jen nějak nemůžu najít rozdíl , kromě kol