1

Téma: Prosím o pomoc s výběrem

Cau co rikate na tyhle auta himoti xr 1 truggy lrp s10 twister truggy a thunder tiger zt2 ??

2

Re: Prosím o pomoc s výběrem

A co ECX torment sc 1:18 ?

3

Tak už máš jasno , jestli truggy , stadium truck , shorta nebo buggy ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

4

No mnel jsem no SC ale potom co jsem vydel Absima tak zas nevim big_smile a co rikas na to ECX 1:18 nebo na LRP S10 twister 2wd sc 1:10 ? A nebo Himoto SC 4WD ?

5

Neříkám nic , jsou to všechno auta úměrná své ceně. Absima by možná nebyla špatná volba , ale pořád nemáš jasno co vlastně chceš.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

6

Uz vym koukl jsem se na YT a mam jasno truggy smile a asi Absima ale pockam na ten test wink

7

Co myslíš ze bude lepsi Absima nebo Phoenix st II ? Me se vic zamnlouva teda Phoenix jaky na to mas nazor ty ?

8

No nevim , ani jedno asi nebude špatná volba. Zásadní rozdíl je v pohonu , Phoenix je dvoukolka a Absima je čtyřkolka.

9

No to vym ale ja raci zadokolku je stim prej vetssi sranda hlavně menší údržba a jen dvoje pádla smile takze asi Phoenix st II 2wd smile

Naposledy upravil: Tutor (01. 12. 2014 17:25:56)

10

mam asi vybrano ale neda se s short course jezdit mirna expedice ?

11

Musel by jsi dát o hodně pomalejší motor,nebo lépe motor s převodovkou.Expe se jezdí pomalu na pohodu. SC je na lítání.

Ber SC a jestli tě to bude bavit,další model pořídíš pomalejší.Není nad výběr big_smile viz můj podpis big_smile

Naposledy upravil: cores (03. 12. 2014 18:22:27)

CamoEXO,Vaterra Glamis Fear,LOSI LST2, Axial FOFF, Suburbátor, 4Runner, Defender D90, Chevy HC, Sand Scorcher,Kyosho Scorpion,Kyosho Tomahawk,Wild One, Porsche 934 TamTech, Beetle M-O4, HOTROD Beetle M-04, Transporter T1 M-04.

12

Dekuju moc cores ty my se vším poradíš smile a dalo by se s SC aspon malinko expe. Kdyz bych dal ten pomalejsi motor ? A je na zacatek Himoto corr truck sc 1/10 dobry nebo raci LRP s10 twister 2wd sc? A nebo neco jineho do 4.000?

13

Expe tě s tímhle bavit moc nebude.Dá se s tím samozřejmě po úpravách jezdit pomalu,ale to asi teď neřeš.Spíš bych řekl,že budeš chtít jezdit rychleji....

Himoto jako značku neznám,ale tohle za ty peníze nebude špatný.

Mám kámoše v RCGURU,tak jim klidně zavolej a měli by ti poradit co a jak.  http://www.rcguru.cz/short-course-k428? … ;s=default

CamoEXO,Vaterra Glamis Fear,LOSI LST2, Axial FOFF, Suburbátor, 4Runner, Defender D90, Chevy HC, Sand Scorcher,Kyosho Scorpion,Kyosho Tomahawk,Wild One, Porsche 934 TamTech, Beetle M-O4, HOTROD Beetle M-04, Transporter T1 M-04.

14

Tak ok a este jednou dekuju moc smile

15

Ale ted koukam tu na foru že himoto je spatny tak asi bud koupim Phoenix st II 2wd a nebo něco přišetři m a koupim nakou bazarovou expedici smile

16

expedice na rc4x4.cz určo si vybereš

Nepoužívej citaci , když odpovídáš na předchozí příspěvek

Naposledy upravil: Lukidol (04. 12. 2014 20:58:52)

Jeep JT special Trial, Axial F-150 trial,
Axial scx10 Toyota Hilux
http://standa35.rajce.idnes.cz/