1

Téma: RC Aréna Micro Race 1/18 a 1/24 (Praha 25.4.)

Rád bych Vás pozval do Prahy na menší závody pro všechny rekreační jezdce. Máme aktuálně možnost využít příjemného prostředí s menší závodní dráhou v Praze 9 kousek od vlakové zastávky Nádraží Libeň. Jedná se o nově vybudované vnitřní prostory. Vzhledem k rozměrům a povaze dráhy je omezení pouze pro měřítka 1/18 a 1/24. Jede se převážně na betonovém povrchu a součástí trati je i most s nájezdem, takže pozor na extrémně nízké silniční podvozky.

Závod se pojede v sobotu 25.4.2015 od 13hod. Přihlášky posílejte do pondělí 20.4.2015. Registrace jezdců a volný trénink bude na místě od 10 do 12hod. Startovné je za 150,-Kč (slouží pro nákup cen a pronájem prostor). Přímo na místě bude k zapůjčení cca 14 RC modelů, takže si můžou přijít zajezdit i Vaši přátelé, kteří auto třeba zatím vůbec nevlastní, ale chtěli by si to alespoň vyzkoušet.

Od závodu prosím nečekejte nic na světové úrovni. Na startovní čáru se může při splnění podmínky odpovídajícího měřítka postavit úplně každý se svým vozem. Vše bude formou dílčích vyřazovacích závodů. Na start každého závodu na 15 kol (cca 5 minut jízdy) se postaví vždy 4 vylosované vozy. Přímý postup mají zajištěný 2 nejrychlejší. Ostatní jdou do opravných kol a po druhé prohře je čeká úplné vyřazení.

Tři nejlepší jezdci si po finále odnesou pohár a drobné ceny. Důležité ale bude si celé sobotní odpoledne hlavně co nejvíce užít a zažít trochu adrenalinu ze soutěžení a jízdy.

Adresa závodiště je Poděbradská 20, Praha 9 a najdete ho v prvním patře. Místo má velice dobrou dopravní dostupnost s možností využít všech forem MHD (vlak, autobus, metro, tramvaj). Parkovat se dá autem přímo před budovou a po dohodě i přímo v areálu.

Přihlášky posílejte na adresu rc-arena@seznam.cz a vždy prosím napište alespoň základní údaje: jména závodníků, měřítka vozů (případně požadavek na zapůjčení) a kontakt. Svou přihláškou zároveň potvrzujete, že jste pouze rekreačním jezdcem a nejste pravidelným účastníkem větších závodů.

Další informace jsou k dohledání na FB i jinde na internetu. Můžete se také ptát přímo tady a na vše zkusím odpovědět. Hlavně prosím nepiště dotazy jako: "Fakt se může postavit na start auto s motorem Big Block Brushless proti běžné 370tce???"....  Opakuji znovu, že se jedná pouze o závody pořádané pro zábavu s cílem poměřit své schopnosti a dovednosti v řízení malých modelů aut na předem připravené trati :-)

Naposledy upravil: RC Aréna (02. 04. 2015 23:46:41)

2

Re: RC Aréna Micro Race 1/18 a 1/24 (Praha 25.4.)

http://www.rc-arena.cz/img/zavody.jpg

3

Re: RC Aréna Micro Race 1/18 a 1/24 (Praha 25.4.)

Nově pořízené fotky závodní dráhy
http://www.rc-arena.cz/images/prostory2.jpg
http://www.rc-arena.cz/images/prostory1.jpg