1

Téma: Onroad 1:10 do 5000 Kč

Chtěl bych si koupit nějakého cesťáka, stačí stejnosměr a 2,4 GHz RC souprava. Časem bych určitě upgradoval na Lipo,
abych se s tím mohl zúčastnit závodů v kat. Hobby.

Díval jsem se na tyto podvozky:
Maverick STRADA TC EVO
Himoto Nascada
LRP S10 Blast TC 2 nebo LRP S10 Blast TC
Zajímalo by mě jaký je mezi těmi LRP Blasty rozdíl, kromě toho, že ten novější má vše voděodolné

Ještě je tu možnost koupit bazarový podvozek a dodat k němu elektroniku, ale tam mám obavu, že to finančně vyjde o dost dráž, i když by to byla asi lepší varianta.

2

Re: Onroad 1:10 do 5000 Kč

Blast a Blast 2 má cca 13 rozdílů (materiál, tlumiče, řízení aj.). Určitě bych volil verzi 2.
Ideálně vybrat podvozek s regulátorem, který umí LiPo, abys pak nemusel kupovat nový régl.

Yokomo, ASSO, LRP, FG, Himoto

3

Re: Onroad 1:10 do 5000 Kč

Nevím jakou máš představu o závodech, kolik jsi ochoten investovat a kde se chceš účastnit. K podvozkům, osobně bych volil Himoto (Maverick = Himoto = Dara RC a podobně), náhradní díly seženeš všude a po nějakém čase se ještě dá slušně prodat. Počítej, že tě čeká ještě investice do předepsaného motoru, pastorku (bývá předepsaný převod) a bez slušné nabíječky na závodech stíhat nebudeš nabíjet.
Himoto je na jednu stranu zatracované na druhou stranu chválené, sám jsem odjezdil jednu sezónu se Stradou a nemohu říci nic špatného. Jen ten můj podvozek prošel několika úpravami, ale stále na řemínkové podvozky neměl sad , přesto jsem hobby kategorii tenkrát vyhrál big_smile:D:D
Snad tě tyto řádky neodradí