1

Téma: Zesílení signálu / prodloužení dosahu

Ahoj, chci se zeptat mám vysílačku Absima CR4T volantovou a mám dosat tak cca 50m(má mít 200-250m a to psali i v recenzích), přijímač už jsem vyměnil 2x, tedy třetí kus a vše je stejné. Proto se zajímám o nějakou pomoc :-( dá se třeba prodloužit anténa u prijímače nebo dá se dokoupit nějaká přídavná anténa absima ji má zabudovanou tak mě napadlo si koupit anténu a přidat si jí tam sám ???? nebo je vůbec nějaká možnost mít větší dosah?

PS: nechci kupovat ještě dražší vysílačku. absima mě nedávno stála 4500,-

2

Re: Zesílení signálu / prodloužení dosahu

zmenit napajanie prijimacu? nejake ventiltoriky a podobne hovadinky? odpojit. kable oddelit, vsetko ma kolo seba magneticke pole, nic sa nesmie nicoho dotykat, ani priblizovat, otestovat signal na viacerych miestach[rusenie]. Vztycit antenu na maximum. ak sa nic nezmeni, tak miesto prijimacov skusit reklamovat vysielacku

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

3

Re: Zesílení signálu / prodloužení dosahu

a este ma napada pozriet sa do vysielaca, ci tam nie je nieco odtrhnute napr. inak tymto antenam ako takym sa nerozumiem, ale z toho co som kdesi cital, tak typ vodica, dlzka anteny, vsetko ma byt specificky navrhnute pre tu danu dvojicu ovladac-prijimac. ja aj ked som kablik anteny nahradil wifi antenou ktora je este urcena na 2,4ghz, tak som sa nedostal ani na polovicu povodneho dosahu[resp mozno ani tretinu, stvrtinu, nikdy som ten povodny nemal kde vyskusat]

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl