1

Téma: RC Buggy do 300e

Zdravim hladam niaku buggy zo striedakom do 300e . Planujem tiez aku +nabijacka do 70e. Moj vyber zatial
http://www.profimodel.cz/cz-detail-5215 … v_menu=EUR
alebo losi mini 8ight . Ked viete nieco lepsie v tej cene piste . Ak nie ktore z tych dvoch by ste brali vy ? Klady a zapory ?

2

Re: RC Buggy do 300e

zavisi od toho kde to chces vyuzit, z recenzii co som videl je serpent vyborny zavodny podvozok [ako uz vzhlad napoveda], ma to dake vychytavky, vyhrali sa s jazdnymi vlastnostami, je to cele postavene pre zavody [a na ukor vsetkeho ostatneho tym padom. pouziju plastove sasi kvoli zamedzeniu nepozorovatelnych zakriveni hlinikoveho po tazkych narazoch, ale bezneho hobby uzivatela ci hobby pretekara to asi zaujimat nebude, skorej by chcel sasi z hlinikovej dosky, nech to nedolame kazdu chvilku]]. Taka losi mini 8ight truggyna by bola lepsia do terenu aj na bezne vyuzitie.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

3

Chcem sa pohrat v terene ale nic extra niake polne cesty a tak ale tiez na drahu kedze ju mam 2km od domu . Aku rychlost mam od toho cakat a co budem este potrebovat na udrzbu ? Ako sprava 2wd na rozdiel od 4wd ? Vopred dik za odpovede smile Sry za moje pritivne amaterske otazky big_smile

4

este si poloz otazku co sa jazdi na tej drahe, ake kategorie.
pokial sa bavime aj o jazdeni mimo trate, urcite 4wd - lepsie jazdne vlastnosti, lepsia priechodnost = sirsie a castejsie vyuzitie.
rychlost od takeho niecoho ako si poslal tak do 40kmh, samozrejme zavisi od prevodov ktore mozes zmenit, da sa z toho dostat viac ale nikde okrem rovnej cesty ti to samozrejme, za cenu zahrievania sa, rychlejsie nepojde. ak si kupis vlastnu elektroniku, vykonu kladie medze do velkej miery len penazenka. [pre vyuzitie na trati 40-50kmh pre 2wd je normalka, tak povedzme do 55 pre 4wd. mimo trate je to o tvojej fantazii]

Naposledy upravil: eMDee (07. 02. 2016 22:11:01)

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

5

*do 40kmh na 2s lipo, regler podporuje 3s, asi aj motor bude, takze pocitaj tak tych 55. kazdopadne podla mna je to bezpredmetne, pre teba to neni vhodne auto [na polne cesty]

6

Dik za rady do coho by si isiel na mojom mieste ty ? Moze byt aj iny model porad .Btw co vravite na tieto striedave comba:
http://www.amazon.com/LEOPARD-Brushless … B00EOLTMX2
http://www.amazon.com/SkyRC-Cheetah-325 … etah1%2F10

7

Ahojda, pozor s tim Serpentem, kvalitou a vydrzi urcite vynikajici, da se s tim plnohodnotne do budoucna i zavodit.. Ma to ale jedno ALE a tim je Domansky - profimodel.  Ten ma velmi dobre ceny, bohuzel pristup tech hochu v shopu muzu s klidnym svedomim oznacit za amatersky, podprumerny... Popravde jsem premyslel, jestli jsem objednaval nekdy z neceho hruznejsiho a ne-e. Kdybych se dnes vratil v case, tak nevim, nevim, jestli bych jeste od nich koupil Cobru 811 (el buggy, 1:8)..:/ Sahnul bych uz po jinem RTR setu, respektive  bych na 100% sel JEN do KITu a osadil to s klidem i levnejsi elektronikou.
K tomu obchodu "profi"model (ten nazev je takovy vtipek), webove stranky jim spatne funguji, dodaci lhuty jsou na pohodu v radu mesicu (!!!), pritom nikdo tam nema ani tu slusnost, aby se Ti omluvil, sam ozval.. Ne, musis sam urgovat jako nejaky chudak.. Kdybych se tak choval ja k svym zakaznikum (z vysoka na ne..ehm.. kakal ), tak uz bych davno skoncil..
Nic, mrkni jeste na LOSI - http://rchobbyracing.cz/RC%20MODELY%20A … uggy%20Kit
Pripadne verzi v RTR, stoji ale 10 litru..
LRP S10 Blast v RTR http://rchobbyracing.cz/RC%20MODELY%20A … el%20buggy - 6800kc
Pripadne PR S1 V2 Kit http://rchobbyracing.cz/RC%20MODELY%20A … recirotate
Urcite neco sezenes i od Kyosha (ale dily ma snad nejdrazsi), take Xray, ale to uz je hodne pres limit..
U toho Serpenta by se dalo jeste pripadne objednavat ze zahranici (Nemecko?), ale ja doted poradne nenasel dobrej shop.. Teda jeden skvely by tu byl, ale USA a nabidka je omezena, za to ceny jsou super.. Dily ale nabizeji jen na osminy, takze to ti nepomuze.
Jeste tip k te elektronice, kdyz budes kupovat KIT.. Mrkni po bazarech, urcite RC soupravu vzit tam, klidne i neco zakladniho. Kombo se da poridit vyborne na ebayi(Amazonu), minimalne motor. Regulator kvuli zaruce tady. Ja bych bral ale cele kombo z eBaye.. smile

odjezdeno: E-jebo 1:16, Serpent Cobra aktualne: Arrma Talion - truggy 1:8 stock
Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo

8

Diky za rady chalani smile Ked hovoris ze domansky su amatery tak potom ich ... Inak na tej stranke predavaju v1 toho kitu v rtr ale udaje dokopy ziadne. Vobec sa nevyznam v motoroch ale necakam ze v rtr najdem niake vykonne kombo cize potom upgrade alliexpres. Ta elektronika tam ide za smiesne ceny urcite na ukor kvality . Skuste mi pls daco najst lebo ja som v tych motoroch uplny magor. Co oznacuje T ? (8.5T,9t-10T.....) a Kv su otacky na volt ?

9

v RTR najdes kombo > ok vykonu< , ak ti ide o vykon a vykon, tak to nie je pre teba.

kazdopadne  vyberaj kombo potom co budes vediet do akeho podvozku to ide. nevsimol som si ze by si sa uz rozdhodol [alebo?] tak prv podvozok a potom kombo zhanaj. 2polove/4polove motory, senzorove/nesenzorove,  540/550 velkost, rozne KV, napajanie... zavisi od auta a od poziadaviek na vykon. Inak suhlas s mexxxom, regler kupuj u nas.. 2 roky zaruka su 2 roky zaruka.

10

Tak za 300 e nic poriadne nevyskladam . Cize pojdem rtr . Niaky kvalitnejsi podvozok v rtr sete ?
Imak mal som x ray mt 18 s jednosmerakom . Dost som ho lamal tak som sa ho zbavil .A to ani nesiel tak rychlo