1

Téma: 1/8 AAR electro buggy okolo 5 000 kč

Zdravím, chci se zeptat jestli máte nějaké osvědčené tipy na 1/8 electro buggy ? ideálně asi AAR ale klidně pošlete i nějakej RTR set, jde mi celkem o cenu, aktivně závodit nehodlám, spíš příležitostně, už jsem pár modýlků měl, teď mám thunder tiger EB4 S2, ten podvozek mi docela na mé ježdění vyhovuje, nemáte nějakou alternativu ale v elektru za malý peníz ? :) díky za rady !

brrrrm!

2

Re: 1/8 AAR electro buggy okolo 5 000 kč

Zdarec, v Tve cenove relaci jedine Basher BSR BZ-888, osmina, buggy, 4WD, stridak... RTR set s cenovkou 204 ecek v EU skladu, s postou ses do 6 000kc. http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor … ouse_.html
Zaroven si muzes vzit i baterky, budes potrebovat 2x2S, nejaky Zippy buodu stacit..
Dival jsem se na testy, doporucuji Aussie RC playground na YT, je jich tam hned nekolik..
Trosku problem mohou byt dily, jsou skladem v "global warehouse", takze by oprava chvilk trvala, ale nebral bych to jako nejaky velky problem, konecne dily jsou za pusu a melo by to neco vydrzet.. Dle tech testu to nevypada, ze by to slo o srot, spise naopak. Navic se da dokoupit i tuning jak karbon a jine.
Samozrejme tu je jeste bazar a vzit neco jeteho, osminu asi dost tezko, spise nejakou desetinu.. Byla tam nedavno krasna destina 4wd buggy, zavodni, vcetne hromady prislusenstvi, dilu a stala 7 tisic.
Tak stastnou ruku pri vyberu! smile

Naposledy upravil: Mexxx (12. 02. 2016 00:45:09)

odjezdeno: E-jebo 1:16, Serpent Cobra aktualne: Arrma Talion - truggy 1:8 stock
Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo