1

Téma: Servo hučí Himoto Z-3

Zdravím,
bohužel jsem začátečník, tak se nezlobte za moje blbé otázky, předem se omlouvám.
Mám Himoto Z-3 a jakmile zapnu auto a vysílačku tak mi na neutrál hučí servo. Když otočím volantem vše reaguje, ale jakmile dám neutrál tak pořád stále hučí a tak musím lehce otočit volantem aby to přestalo. Nevíte někdo prosím co s tím ?

2

Re: Servo hučí Himoto Z-3

Čau , vítám tě na fóru .....

Ve své skleněné kouli vidím že servo je originál , což znamená - nech servo klidně hučet a objednej si nové , ale buď rychlej , nemáš moc času. Hlavně si nekupuj to semé servo !

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Zkus odpojit spojovačku od serva a zkontroluj, jestli ti chodí volně řízení a celá přední osa. Jestli tam jde něco ztuha, může se s tím to servo prát a snažit se dorovnávat nějakou malou výchylku. Ale jinak Lukidol má samozřejmě pravdu, oooo velký guru ;-) připrav si do šuplíku nové servo, až toto odejde do věčných lovišť.

TLR 22 SCT 2.0 + Serpent Cobra 1:8 Buggy + HSP Troian 1:16 + LCRacing sand buggy 1:14 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10 - můj první .. a poslední, dále pak SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short

4

Před rokem jsem kupoval servo JX 6221 do Savage a od začátku mi dělá to samý. Ale bylo mi řečeno, že to je v pohodě, takže když chvíli stojím, drknu o volant, abych servo dostal přes neutrál a bzučení přestane. Evidentně se prostě snaží srovnat se do roviny a odpor kol mu to nedovolí.

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)