1

Téma: Výdrž Monster Trucku 2wd na 2400mah nimh?

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat, jaká je zhruba doba jízdy MT 2wd se stejnosměrným 540 motorem na 2400mah NiMH baterii? Jezdíme víceméně na zpevněném povrchu, řekl bych že o žádnou extrémní jízdu kdy by jelo auto pořád pod plným plynem se nejedná a při cca šesté minutě už auto prostě přestává občas reagovat na přidání plynu. Auto i baterka je uplne nove, po jizde v pohode na motoru i reglu udrzim prst. Zpocatku jsem baterku nabijel 3 cykly pomalu 0.4A, ted ji nabijim 1.5A ale nikdy jsem do ni nedostal vice jak 1900mAh.. Tech 6min mi přijde hrozně málo, jednou jsem jezdil po krátké trávě a tam to bylo vycuclé snad za 4min...

2

Re: Výdrž Monster Trucku 2wd na 2400mah nimh?

No jo stejnosměry jsou žravý a 2,4Ah (1900) taky neni kdo ví co.  wink

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Nepocitej s nejakym prodlouzenim vydrze jizdy na baterku. To je proste baterka nimh. Pokud chces prodlouzit cas jizdy, tak jedine baterky lipolky. Bohuzel nevim jestli to zvladne tvuj regulator.

Traxxas Summit, Special Ocelwagen
Axial EXO TERRA buggy, Axial Wraith.
Zatím nejlepší bylo EXO

4

LiPol ten regl zvladne, mam ji v planu koupit, protože tohle je dost o ničem, jezdit jen kolem 5min. Jen jsem spíš uvažoval jestli není vadná ta Nimh baterka a nešla by reklamovat. Ale když říkate že to je v normálu... Naše druhé auto Himoto Zenit Brushless jezdí totiž na 2000mah lipol asi třikrát déle než tahle dvoukolka se stejnosměrem a 2400mah Nimh baterkou, tak proto mě to dost překvapilo.