1

Téma: Reely Detonator

Ahojte, prosim o radu. Jazdil som s Detonatorom a zrazu prestalo auto reagovat na ovladac, znizilo sice vykon, ale nezasatvilo a neovladatelne sa rutilo do potoka. Nastastie vyzera vsetko ok a prezil to. CHcem sa opytat, ako je to mozne? ako zabranit, aby auto zrazu prestalo reagovat na ovladac a pokracovalo v jazde a nedalo sa tym zastavit? Som zaciatocnik v rc, tak ocenim akukolvek radu. Mozno to ovplyvnilo to, ze som tesne pred tym preprogramoval jednotku, konkretne startovaci zaber. Malo som ho pred tym na jednotke - minime a preprogramoval som ho na max. (chcel som vyskusat zmenu). Pred tym to auto nikdy neurobilo. Diky.

2

Re: Reely Detonator

A nemáš náhodou vybitý baterky v ovladači ? Musíš si nastavit "Fail safe" aby ti auto neujíždělo.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3

Re: Reely Detonator

Baterky su v pohode. Potom auto zae normalne fungovalo (co som sa cudoval, kdeže sa vykupal vo vode). Baterku som okamzite odpojil, vsetko riadne vysusil a auto zase ide. Ten Fail Safe je dobra myslienka....  niekde som o tom cital, ale nevenoval tomu pozornost. Diky za radu. Vyskusam.

Naposledy upravil: Lukidol (02. 05. 2017 19:42:31)