1

Téma: Výběr RC auta 1:10 cca. 4000Kč spíše pro dítě

Zdravím,

můj malý syn aktuálně touží po nějakém RC modelu v měřítku 1:10. Cíl je něco, s čím si bude moci hrát on a občas si to půjčím i já smile. Provedení buggy, truggy nebo monster truck s pohonem 4x4 a alespoň v základu voděodolné ... ne na trvalou jízdu v hlubokých loužích nebo říčním korytu, ale aby to nějakou tu vodu přežilo.

Cílem je, aby to jezdilo na všech běžných površích, tedy především asfalt, tráva, nějaký terén v parku atd.

Pro začátek ale nevím, zda ho to bude bavit i delší dobu, jak dva týdny po Vánocích, takže finanční limit je cca. 4000Kč. Bohužel v této oblasti nemám moc zkušenost a po dvou hodinách googlení raději vyhledám radu někoho, kdo se o to zajímá.

Prozatím mne zaujal model od DF Models ... DuneClimber 2 - Brushed RTR. (verzi Pro s Brusheless motorem žena asi nepovolí smile)

Jinak cílem je, aby to bylo již postavené a včetně alespoň základní baterie a nabíječky.

Děkuji za Váš názor a radu.

Naposledy upravil: potooczech (15. 10. 2018 13:20:34)

2

Re: Výběr RC auta 1:10 cca. 4000Kč spíše pro dítě

Tak nakonec jsem se při výběru po dvou dnech googlení přeorientoval na řadu Maverick Strada. Celkem se mi líbí možnost pozdějšího tuningu, kdy je k tomu dost dílů, různé pastorky a pro velkou část podvozku a zavěšení jsou k dispozici hliníkové díly místo plastu, nějaká výztuha z hliníku je tam už v základu.
Sice jsem tu vůči Himoto také našel výhrady, ale v dané cenové kategorii je to zatím u mne favorit.

Pokud by k tomu mohl někdo něco doplnit, budu vděčný.

3

Re: Výběr RC auta 1:10 cca. 4000Kč spíše pro dítě

V této cenové relaci to není špatná volba.
Na tuning zapomeň,Jsou to zbytečné peníze.Plast pruží dural se ohýbá big_smile
Vyměň pouze pastorek na motoru pokud je zlatý, nějaké blátivá mosaz, za ocelový.Ojede se a veme sebou spurgear.
Výkonější střídák taky ne, podvozek už to nesnáší.Pokud dáš střídák tak kolem 17,5 závitu prodlouží se doba jízdy.

od 6,2008 E-revo