1

Téma: rallye v ok.UO

Najde se někdo kdo by měl zájem nebo kdo jezdí rallye.Mám Lančii Delta
integrale 1:10 na el. pohon a nemám s kým jezdit.Klub ve Svitavech jsem
zkoušel,ale tam rallye nejezdí.Zatím se pokouším tunit a ladit auto.
Tak zatím zdravím Berouš. :twisted:

2

Re: rallye v ok.UO

Odkud že to jsi???

FG Marder, FG Monster Beatle, TT-01drift, Xray T2-08, Micro losi = vše jezdí pod Spektrum DX3

3

Jsem z Lubníka u lanškrouna.Občas jezdíme s kámošem,ale ten má buggy.
Nejni to to pravé.Chtělo by mít vyrovnaná auta.Přemýšlím i o driftu.
Tak zatím.Berouš roll

4

Jestli je to ještě aktuální, jsem z Ústí nad Orlicí a mám trochu poladěné TT-01 na takové to hobby poježdění. Takže by jsme někdy mohli zajezdit. Pak ještě mí kámoši také uvažují nad pořízením TTčka (prozatím) tak by nás mohlo být i více.

Skinner

5

Zdravím.Konečně se někdo ozval.Mám taky TT-01 na takové hobby ježdění.Lancia Delta a Škoda Fabia sedan.Nedávno jsem koupil ještě Toyotu Hilux od Tamie.Určitě by jsme mohli něco domluvit.Můžem si vyměnit E-mail a domluvit se.Poslal bych i nějaké foto.Tak zatím. lol  :idea:

6

Tak doufám, že z okresu Ústí nad Orlicí nejsme jen my dva. Jestli jste někdo z okolí, klidně napište. Určitě to alespoň já uvítám.

7

TO beryna:
přijď někdy do lanškrouna na letiště,s autama si tam občas taky zajezdíme,loni tam byla vysekaná dráha,ale bylo to spíš pro buggy,mame tam nejaky mini inferna,savage,a pak nejaka osmina od thunder tigera,ja mam leo x,s motorem turnigy a 3s-li pol,ale teď nemám převody,takže nejezdím,ale podívej se na www.zerozero.cz a pokud nevíš kudy tak tady http://www.zerozero.cz/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=62

8

Nazdárek chlapáci, jsem z Ústí, a zvažuju pořízení pohybovadla- určitě to bude elektrika, a šasi zřejmě TT01 - budete mít někdy někde sraz? Přijel bych se podívat, a pokecat, určitě by mi to mooooc pomohlo smile