1

Téma: TEAM LOSI Micro-T

Už ste viděli tohle autiko? To je suprovinka ne? Rozměrvě to je 1:36, takže na domácí poježděníčko.
http://www.teamlosi.com/ProdInfo/Gallery/LOSB0230-9.jpghttp://www.teamlosi.com/ProdInfo/Gallery/LOSB0230-3.jpg
http://www.teamlosi.com/ProdInfo/Gallery/LOSB0230-red-f.jpghttp://www.teamlosi.com/ProdInfo/Gallery/LOSB0230-cha-a.jpg

Video http://www.teamlosi.com/ProdInfo/Files/LOSB0230_hi.wmv

2

Re: TEAM LOSI Micro-T

... ježdění venku to bude taky hravě zvládat. Koukněte na to jak to, odpružuje ty nerovnosti. Sem z toho unešenej. Vim už co si koupim  big_smile

3

Vypadá fakt parádně, viděl sem pár videí a už se nemůžu dočkat až bude v ČR k mání!!

E-firestorm, Kyosho Inferno GT2 VE

4

Super věcička, netušíte někdo kolik by to tu tak mohlo stát?
8O

5

Super věcička, netušíte někdo kolik by to tu tak mohlo stát?
8O

Dle mého osobního odhadu kolem 3000.

6

Včera jsem byl v Praze, asi nemůžu napsat prodejnu, bylo by to proti pravidlům, ale je to myslím ta největší u nás , smile Mají je dostat asi během deseti dnů a cena bude pod 3 000,- (v německu je ceníková 99 EUR).  Při 79 USD na E-shopu v USA a poštovném + DPH si myslím, že se nevyplatí nechat si jeden nebo dva kousky posílat.

7

Včera jsem byl v Praze, asi nemůžu napsat prodejnu, bylo by to proti pravidlům, ale je to myslím ta největší u nás , smile Mají je dostat asi během deseti dnů a cena bude pod 3 000,- (v německu je ceníková 99 EUR).  Při 79 USD na E-shopu v USA a poštovném + DPH si myslím, že se nevyplatí nechat si jeden nebo dva kousky posílat.

Jenom poopravím, že z USA se to poštovný je asi 10$ a DPH si při malých částkách neplatí. Mě to vyšlo asi na 2200. Takže se to vyplatí.

8

cca 2200.- to ujde. A jak dlouho jsi na to čekal? Nemohl bys mi poslat odkaz na ten e-shop? Třeba do SZ. Díkes wink

9

cca 2200.- to ujde. A jak dlouho jsi na to čekal? Nemohl bys mi poslat odkaz na ten e-shop? Třeba do SZ. Díkes wink

Za 5 dní jsem to měl doma. Odkaz posílám na SZ

10

Díky omrknu to, je to fakt bomba autíčko wink

11

Chci se zeptat tech, kteri pouzivaji nabijecku dodavanou s Losinkou. Nabijecku na 8x AA baterky. Jake baterky do ni pouzivate? A jake by ste mi doporucili?

Traxxas Slash 2WD (Ford F-150 Raptor) - Chassis Chuckworksrc Slice A-CS, Turnigy 60A + TrackStar 4370KV 9.0T, 2,4 GHz, 3x 2S 5400 mAh LiPo Zippy
Bylo: Kyosho Mini-Z MR-02, Losi Micro-T

12

Chci se zeptat tech, kteri pouzivaji nabijecku dodavanou s Losinkou. Nabijecku na 8x AA baterky. Jake baterky do ni pouzivate? A jake by ste mi doporucili?

No puvodně je to stavěný na 8 kusu alkalickejch baterek, obyčejný je tam zbytečný dávat zachvíli chcípnou. Já z toho vykuchal konektor a udělal si kablík na standardní nabíječku. V tom autě je 4-článek cca 150mAh, nabíjím to 300mA za cca 25-30minut.

Jinak to jezdí moc pěkně akorát tomu kdo navrhoval ten diferák v plastové skříni s čelnými koly bych urazil ruce. Podle toho jak výroba dotáhne šrouby jede buď moc ztuhal nebo lehce. Pokud moc lehce tak po pár desítkách skou obrousíš ty čelní kola a začne ti diferák přeskakovat nebo se zasekávat :-((((
To bude asi první věc co budu muset předělat. Jinak doporučuju ho hned oložiskovat než se Ti vymlátí kameny. Ložiska tam jdou 2x5x2,5.

13

Mne prijde ta mobilni nabijecka na baterky prakticka, kvuli venkovnimu jezdeni. A tak do ni schanim vhodne baterky. Klasicke nabijeci AA akumulatory, ktere jsou dostani v kazdem elektro obchode.

Ale jak ctu reakce s Losinkami po internetu, tak jsem narazil na spoustu znepokojujicich sdeleni. Napriklad jeden clovek zkousel do te TL nabijecky dat 8x1000mAh NiCD AA a nabijeni po dvou minutach vypnulo, i kdyz akumulator v aute jeste nabit nebyl. Nekterym dobijec od teamlosi nefunguje vubec.

Chtel bych tip na vami overeny typ AA akumulatoru do nabijece se kterymi vam slo normalne nabijet.

Traxxas Slash 2WD (Ford F-150 Raptor) - Chassis Chuckworksrc Slice A-CS, Turnigy 60A + TrackStar 4370KV 9.0T, 2,4 GHz, 3x 2S 5400 mAh LiPo Zippy

14

No s akumulátorama to moc fungovat nechce, zatím jsem nesnořil proč, ale je tam rozdíl napětí 12V oproti 9,6V co už je pomalu vybitá alkalina ...
Proto jsem si udělal redukční kablík na normální nabíječ.

15

Fidzi>>> obšlahls můj Avatar!

16

Fidzi>>> obšlahls můj Avatar!

Sorry dam si jinej.

17

Premyslel jsem, ze bych mohl na svorky zdroje(baterek) te stock nabijecky pripojit trafo 12V. Ale nerad bych to odpalil. Losinku stejne jeste nemam, protoze Ceska posta je pomala. Pokud nenajdu nejaky fungujici akumulatory do nabijecky tak to zkusim s tim trafem.

18

Dneska jsem na moji Losinku namontoval kulickova loziska a poladil+promazal jsem spojku a diferencial.
Vysledek:
-dosti snizena hlucnost
-zvysena max rychlost
-zvysena max doba jizdy
-a poladenim chrasticiho diferencialu jsem prodlouzil i zivontost ozubenych kol v nem

Pristi tyden dodam do galerie nejakej material... videa a fotky  8)

19

Jeste pridam ze jsem nahradil original spojovacky svymi home made spojovackami. Vyrobil jsem je z trsatka.. nylon je nejpevnejsi a nejpruznejsi plast  smile . Dneska budu neco fotit tak do Galerie neco mrsknu.

20

Zdravim,
hodne uvazuju o koupi teto srandy, ale trosku me desi to nabijeni a taky bych chtel silnejsi vydrz (to znamena asi silnejsi baterii pokud mozno li-pol). Coz je problem, protoze kdyz jsem se koukal napetove jsou clanky li-pol uplne nekde jinde a 7,4 by bylo zrejme moc. Proto by me zajimalo, jestli to jde nejak obejit (nechce se mi delat delic napeti a tak by mozna stalo za zvazeni koupe noveho motorku pro toto auto, ale zase do toho vubec nevidim. Proste by me zajimalo, jakym zpusobem ste popr. byste poupravili napajeni a nabijeni teto masinky. Diky moc

21

No, lipytlík by ti stačil jeden, horší je to s místem, někde sem četl že se pod karoserii vleze 350mAh pytlík.

22

Jeden? To znamena jeden clanek? To by bylo malo ne? Vsude je napsano, ze soucasti baleni je 4.8v 150hAh NiMH, coz je pokud si mel na mysli jeden clanek prilis malo, protoze pokud ja tusim, tak jeden clanek bude mit 3,7V. Prave me se ten model opravdu hodne libi a resim problem s nabijenim. Jelikoz jsem absolutni zacatecnik v RC modelech, tak nemam zadne povedomi, co je k dostani a co ne. Nevim mozna bych se mel zamerit na nejakou nabijecku pro tu NiMH baterii, ktera je soucasti dodavky a popripade poridil i druhou. Co vy na to? Pletu se nejak? Nebo jsou i dalsi moznosti?

23

Sice ma lipolka napet 3,7 ale ve skutecnosti ma vzdy o trochu vic (cca 4-4,2)

24

To jo, ale porad je to malo. Si myslim, ze to nebude lepsi mozna stejne. Protoze to spickove napeti tam nebude celou dobu, ale jen ze startu, ne?

25

Zase lipolky jsou schopne dat nekolikanasobne vyssi proud nez nimh