51

Re: HPI E-Savage

No nabíjím to přes zapalovačovou zásuvku v autě, takže z autobaterie......a jezdí to pak cca 10-15 min. Jak kdy.......

to huckllebery:  a po jak dlouhý době ti to cca začalo znovu nabíjet?

52

No nabíjím to přes zapalovačovou zásuvku v autě, takže z autobaterie......a jezdí to pak cca 10-15 min. Jak kdy.......

to huckllebery:  a po jak dlouhý době ti to cca začalo znovu nabíjet?

nevym asi po 10 min,ja to mel v aute takze sem u toho nemohl byt dlouho,proste jakmile to schladlo

53

v pondeli sem koupil e zill wink  a vcera sem s ni poprve jezdil a musim uznat ze sem necekal ze to bude az takove peklo :twisted: ,sem mile prekvapen a uz se tesim na nejake zavody tongue

54

prosímvás kolik ten e-savage jede????? jo a koli tak bere ta nab mám stab zdroj tak jestli by mne to utáhl ????

55

prosímvás kolik ten e-savage jede????? jo a koli tak bere ta nab mám stab zdroj tak jestli by mne to utáhl ????

No záleží kolika "A" budeš nabíjet. Když pošleš do obou 4A, tak potřebuješ zdroj kterej dá spolehlivě přes osm amper.

Kolik to jede nevím, ale buď si jist, že dost :-)

56

Chci se zeptat četl jsem že mu žasto odchází dyferenciál??? jo a má ochranu převodu???

57

jede dost,skus najit spolecnost Carbon<něco> předělava auta na Carbon a je tam i E-zilla test,normal a carbon,carbon přes 80km/h,zdroj ti staci z PC aspon ja ho tak mam,diferencial mi neodešel a je v poradku,a ty převody sou schovane v takovem domku do kterych sou přidělane motory,chranene  to je dost

58

jede dost,skus najit spolecnost Carbon<něco> předělava auta na Carbon a je tam i E-zilla test,normal a carbon,carbon přes 80km/h,zdroj ti staci z PC aspon ja ho tak mam,diferencial mi neodešel a je v poradku,a ty převody sou schovane v takovem domku do kterych sou přidělane motory,chranene  to je dost

Jestli máš na mysli tu verzi BI BL, tak tam jsou namontované dva střídavé motory, takže to jezdit pomalu ani nemůže. Co jsem viděl videa origo E-Savage, tak jede slušně. Na spalováky to sice nemá, ale je to monstr a ne buggy, takže to myslím ani není nutné. Rychlost umožňuje pěkně ladné skoky (když se to umí) a to, že nelítá X metrů do dálky, či do výšky, ti aspoň ušetří nějakou tu kačku za příliš často zlomené díly. Rychlost je u těchto aut skutečně spíše druhořadá.

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

59

jede přes 40 a syn ukroutil poloosu tak jsen z toho na dovolené udělal 2WD a to byl potom šrumec tu část výkonu co ubírá přední náhon to pak dalo do rychlosti

60

Chlapi, už jste někdo měnili olej v tlumičích, a jestli ano tak jakou jste dávali hustotu?
Jinak jsme konečně taky dali nový konektory, místo těch Tamyiáckejch, ty jsou tedy opravdu nicmoc, velmi jemně řečeno

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video       www.rc-models.cz/

61

Tak je tu první velký problém.
Včera že si pudem zaject, když je konečně hezky ale ouvej, sotva se hnula cejtim smrad - nejřív jsem myslel, že někdo přiložil nějakej bordel pod kotel, ale za moment se kouří z motoru jak z F1 a je konec, ještě jednou jsem zkusil zmáčknout plyn a rozjelo se to v opačném gardu, místo dopředu dozadu, tak hned odpojit a ve středu se chystám na reklamaci, jsem zvědav jak dopadnu, přeci jenom je auto od listopadu a jezdí od Vánoc a to si myslím je dost brzo na to, aby odešel motor (možná i s reglem).

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage

62

no podle mě to muže taky být tím že se ti do regulatoru dostal bordel no a rekneme že ti odešel to věčných lovišť,a nebo to muže být vadný kus

ale myslím že to bude jen regulatorem,popripade i motory

63

To ti lezla vlhkost do reglu a po čase způsobila zkrat.
Na tu reklamaci jsem zvědavej a držím oba palce.

64

Minimálně jeden motor je v pytli stoprocentně, neboť to v něm chrčí jak ve starej pendlovkách, jak kdyby se upálilo držení uhlíků nebo co
HUCKY - regl nevim, přihlásí se normálně - jen bez zapípání a skončí na zelené klidné LED - nechci do toho vrtat, až jak pocodím při reklamaci

65

Minimálně jeden motor je v pytli stoprocentně, neboť to v něm chrčí jak ve starej pendlovkách, jak kdyby se upálilo držení uhlíků nebo co
HUCKY - regl nevim, přihlásí se normálně - jen bez zapípání a skončí na zelené klidné LED - nechci do toho vrtat, až jak pocodím při reklamaci

no když to v tom chrčí tak se ti tam něco neděla bordel-kámen atd...
no asi to zase svedou na majtele

P.S:jestli mužeš skus e podívat do motorku ale to jen tak že to nikdo nepozna pššššššš
P.P.S.:pokud si nejseš jystý tak se tam nedivej

66

zkoušel jsi regl odpoj vadný motor a zkus to pak přehoď vývody  zreglu a znova

67

To jsem vše zkoušel
Včera jsem byl u prodejce, taky byl překvapen a Zillka už frčí do Anglie
Jinak, co málo je vidět do motorů skrz otvory vrtulí tak se zdá, že u obou jsou úplně upálené unašeče uhlíků a regl dává po namáčknutí okamžitě plnou šťávu - žádný lineární náběh napětí - nicméně toto před poruchou nebylo - auto se do poslední chvíle chovalo úplně bez chyb.
Je to zvláštní, jsem zvědav jak to dopadne :?

68

strasne sem se zamiloval do e-savika ..
a tak mam malej dotaz .. vycet sem tady, ze je to uplne stejny jako e-zilla - proc je teda e-zilla levnejsi? protoze je to starsi model? ale sklada se ze stejnejch soucastek? nebo je ta cca tisicovka navic za ten vyber kastle?

navic uvazuju, ze bych to koupil asi na ebay - tam se i mnohem vic prodavaji e-zilly (a vyrazne levneji nez e-savage) smile

69

no krome karoserie to bude tím že E-zilla ma 2200baterky a v E-savage sou myslím 3000baterky ale to nevím jistě,jinak je to to jedno a same

70

no krome karoserie to bude tím že E-zilla ma 2200baterky a v E-savage sou myslím 3000baterky ale to nevím jistě,jinak je to to jedno a same

Obě mají baterky stejné. Už asi rok...

71

Obě mají baterky stejné. Už asi rok...

jojo, je to tak - baterky jsou uplne stejny, na shopech maji oba stejny popisky, atd. .. proc je teda cena (na jednom shopu) o 500 vyssi .. tot otazka smile ale vic se mi libi savage s truck kastli smile

72

Ale na tý kulatý se to pěkně vrací na kola, takže se tolik nenaběháš lol  lol  lol
Fact je to to samý.
K těm cenám - mlíko taky přeci nestojí všude stejně, vo tom to je.

Jináč, reklamace vyřízena - suprrychle a kladně - oba motory vyměněny - E-safík už je ode dneška doma v pelechu big_smile

73

zrada ja mam baterky 2200,ja si rikal že s tim koupenim mam počkat

74

můžou se do e-zilly nacpad sedmy články??jako do e-maxxe 8)

75

můžou se do e-zilly nacpad sedmy články??jako do e-maxxe 8)

vsechno jde kdyz se chce,i dvaceti clanek bys tam narval  :twisted:

P.S: Aliku stopa: http://ezillacomm.forumsplace.com/