1

Téma: !!! XMODS !!!

pIŠTE SEM VŠECHNO O XMODS , NÁPADY, JAKÝ MÁTE AUTA, FOTKY SEM DÁVEJTE A VŠECHNO PROBLÉMY ATD...

2

Re: !!! XMODS !!!

jinak nevíte někdo jak udělat ty neony a světla aby svítili najednou společně u xmods generace 1 když je tam jen jeden konektor?? pls poradte

3

Re: !!! XMODS !!!

pak co si myslítze o xmods truckin.. včem je to lepší a včem horší než normální..a nevíte někdo jestli už je v čr k prodeji nissan titan???

4

Re: !!! XMODS !!!

Zdarec... NIssan titan už v prodeji je... ,ale to už asi víš..

5

Re: !!! XMODS !!!

jj to vim hele ty máš xmods?? a kde bydlíš gdyžtak napiš na icq:313787492..dik zatim čau;-)

6

Re: !!! XMODS !!!

tak nic sem nepište no lol

7

Re: !!! XMODS !!!

já bych měl problém u xmoda 1. generace - černej civic. Po bouračce mi nereaguje na zpátečku ale ta el. brzda pořád funguje neměl někdo pobobnej problém nebo nevíte někdo jak to zpravit? sad  8O  sad  lol

8

Re: !!! XMODS !!!

jo a s tim osvětlenim je to tak že sem si koupil podsvícení a k tomu byla rozdvojka jak na světla tak na podsvícení

9

Re: !!! XMODS !!!

No, nevim ale je to tam fakt na hov.. Musíš 2* zmáčknout/ brzda/zpátečka. Někdy to taky zareaguje na zp. až třeba po4 tak nevim no...

10

Re: !!! XMODS !!!

jasný to vim ale mě de o to že od tý bouračky mi nefunguje vůbec a to se můžu i posrat ale prostě nějak má fobii jezdit dozadu nebo co

11

Re: !!! XMODS !!!

Dá se koupit samostatná kastle Mustang gt500?

12

Re: !!! XMODS !!!

Vim že se dá koupit M04, civic, ale o ostatních nevim!

13

Re: !!! XMODS !!!

newim, ale nejspíš jo ale ne v čr :-)

14

Re: !!! XMODS !!!

Tak dneska jsem přelakoval mustanga lol  wink . Na to že poprvé tak supr!!! Hodil sem ho na černo teď udělám stříbrný ráfky podbarvit blinkny a zadní světla. Vypadá to supr. Nemám čim vyfotit, mobilem je to blbý, a foťák má táta. Ale až bude doděláno, až bude hotovo, určitě se něco najde wink

15

Re: !!! XMODS !!!

fakt jo? hm tak to se těšim !!!! ;-)

16

Re: !!! XMODS !!!

Tak dneska jsem přelakoval mustanga lol  wink . Na to že poprvé tak supr!!! Hodil sem ho na černo teď udělám stříbrný ráfky podbarvit blinkny a zadní světla. Vypadá to supr. Nemám čim vyfotit, mobilem je to blbý, a foťák má táta. Ale až bude doděláno, až bude hotovo, určitě se něco najde wink


Jak jsi to lakoval?

17

Re: !!! XMODS !!!

Bezbarvej lak na narušení barvy nejlepší(dupli-color) a pak normální sprej na metal barvu samozřejmě volitelnou wink

18

Re: !!! XMODS !!!

taky jak se ti to povedlo co?  lol  ne tak dělal si to poprvý já bych to zmrvil ještě vííc ;-)

19

Re: !!! XMODS !!!

Bezbarvej lak na narušení barvy nejlepší(dupli-color) a pak normální sprej na metal barvu samozřejmě volitelnou wink


Díky. A čím mám zakrýt okna a to, co nechci stříkat?

20

Re: !!! XMODS !!!

páskou pro modeláře, ale kámoš to dělal i izolepou, ale pod tu něco proteče :-)

21

Re: !!! XMODS !!!

No tak páskou to může dělat jedině ..... No jo nepovedlo, ale postup byl správnej. Já to pak zmrvil v detailech (u prahů) kde mi kápla barva.

22

Re: !!! XMODS !!!

já bych to taky nezvládl, já na takový věci jako je stříkání moc nejsem, už jenom když sem si stříkal kolo to byl masakr  lol  a ještě ted sřikat 1:28 mršku

23

Re: !!! XMODS !!!

tenkrát za mlada,sem si stříkal BMXku na chrom...sem si jí pověsil na sídlišti na ty kovový tyče určený na věšení prádla...a hůrá do práce,celkem se povedla byla to 16tka vážně prťavý kolečko  big_smile

24

Re: !!! XMODS !!!

jo tak to jo no :-D ja to střikam normoš na ponku v garaži, beze všeho, všechno odmontovany atd, a i tak je to sakra mazec a ještě střikat takovouhle prtavou castli

25

Re: !!! XMODS !!!

čau... vlastním xmod EVO mustang GT. Jsem spokojen, sice toho už zažil... vyzutá guma, přes střechu mi to párkrát šlo, i pád do schodů.... a lítám furt....

Jen taková ,,prezentace,, mího xmod....

http://www.youtube.com/watch?v=vooys5anyEY 

:!:  wink