26

Re: Rc auta v Liberci

1:6 FG PAJERO a jiné (viz podpis) a jsem od Železného Brodu.
Možno mrknout na mé WWW.

27

Re: Rc auta v Liberci

Já jsem z Jablonce... 8)  mam dvě osminy (obě buggy) a elektru 1:10 (taky buggy)... smile

28

Re: Rc auta v Liberci

Savage X SS Jablonec

29

Re: Rc auta v Liberci

vy co jste z jablonce kde jezdíte???

30

Re: Rc auta v Liberci

Zdravím všechny modeláře z Liberce.Kdyby jste někdo měl zájem a chuť a tak dále,tak se chystám od září udělat něco na způsob kroužku(na který dostanu grant od iniciativy mládeže).Chtěl bych uspořádat pro skupinu asi 10 lidí tuto akci,kde by si pod vedením někoho z Vás, postavili vlastní RC model auta.Vyvrcholení by bylo pronájem prostor a uspořádání závodu s některým zahraničním RC klubem.Chtěl bych něco více,než stavebnici z 10ti kusů,který postavíte za odpoledne.Nejlepší by bylo,kdyby šlo si vyrobit vlastní karoserii.Jsou to kluci od 15-17.Kdyby někdo měl zájem,tak další informace na tel 732345863.Jo a nebylo by to zdarma.Počítáme tak 100Kč za hodinu.Modely chceme po vašem doporučení koupit tak do 5 000Kč jeden včetně obyčejného ovládání.Nejsem profík.Dělám modely vláčků,a tak bych byl vděčen i za radu jaké modely vybrat a kde je koupit.Děkuji vám za vaši pozornost.
Jakub Hnídek


  Ahoj dost nereálná myšlenka, mám s tímhle zkušenost (2 roky automodelářský kroužek v Tanvaldě). Kdyžtak se stav u mne v klubu a můžem o tomhle nápadu pokecat. Kontakt máš v SZ.

31

Re: Rc auta v Liberci

vy co jste z jablonce kde jezdíte???


Ted momentalne nejvic na planich na Bozim Daru. :-)
Jinak jsem jezdil v Liberci na Kunraticke na draze.
Pak taky u prehrady u slunecnich lazni.
Na parkovisti Alfaspeed Logistic.
Na placku po byvalych jatkach u Pavlisty.

32

Re: Rc auta v Liberci

Na buggy draze v MB... big_smile

33

Re: Rc auta v Liberci

ACEmajky: vymyslete neco s tim Martinem, Savik uz je v plny parade a muzem se do toho pustit! Jsme tu v Rumburku 4x Savage X a 1x Team Lossi

34

Re: Rc auta v Liberci

A co kdyby Liberečáci vymysleli nějakej srázek na nějakém pěkném místě?Co to je za dráhu u Dlouhého Mostu na druhé straně dálnice? Motokrosařská? Vede tam silnice (nebo cesta) a skvěle by se tam Offroadilo wink

35

Re: Rc auta v Liberci

A co takhle ten bikepark nekde za Libercem? Myslim Mnisek.
Fotky vypadaji dobre.

www.2426i.com

36

Re: Rc auta v Liberci

A co takhle ten bikepark nekde za Libercem? Myslim Mnisek.
Fotky vypadaji dobre.

www.2426i.com

Vypadá to dobře, občas kolem jezdím. Ale jsou tam vyvěšena i nějaká pravidla pro používání parku a je tam psané, že park se nesmí používat na jiné účely než je určen, nevím co by na to řekli Bikeři. Poježdění by tam ale bylo dobré.

37

Re: Rc auta v Liberci

No a co tedy dráha??? Tam bych mohl vzít i FGíka

38

Re: Rc auta v Liberci

taky bych prohnal baju někde na dráze, kde je ta u dlouhýho mostu ?
zajedu to okouknout :-)

39

Re: Rc auta v Liberci

GPS: Loc: 50°43'23.245"N, 15°3'57.054"E

Na mapě na seznamu si najdi Minkovice, zvol měření vzdálenosti,první bod udělej v minkovicích na koupališti (nebo co to je), jeď kursorem kolmo k ose silnice E442 (35),přejeď ji a dojedeš k nějakému lesíku. Pokud tam klepneš, tak je cca vzdálenost: 0.811km.Přesně tam to je.
Snad je to k pochopení wink

40

Re: Rc auta v Liberci

souřadnice GPS bohatě stačí, ale tahle dráha už není, něco se tam buduje nebo už dobudovalo.

41

Re: Rc auta v Liberci

Nedavno jsem jel okolo a byla tam :?  8O

42

Re: Rc auta v Liberci

A nezkoušel jste někdo jezdit v areálu bývalé Textilany. Tam by to taky nemuselo být špatné?

43

Re: Rc auta v Liberci

Ty vogo to bych tam tomu dal!!Tam je to tak na tu Tvou desetinu elektro.Víš jakbychom to tam rozmlátily?šutry bordel trčící dráty ze země a hnus nad hnusy.Pokusim se dohodnout hřiště jedno ale zatim v nedohlednu.Dám vědět.N atěch dlouhejch mostech se postavila ta dráha na posr lyže tam s tim nepočítejte chlapci.

44

Re: Rc auta v Liberci

Ahoj kluci, počasí se umoudřilo a mě už svrbí prsty !
FG Baja je připravvená a pohon do maxíka se krmí na nabíječce, takže kdo se o víkendu přidá a půjde se mnou jezdit ?
Ještě teda musíme vymyslet ka, ale to se pořeší :-)

45

Re: Rc auta v Liberci

Ja jsem myslel, ze o vikendu pujdu, ale kdyz jsem dnes daval do kupy Savika, tak jsem prisel na poradne vymackanej unasec brzdy od kardanu. A ja proc se mi porad ztraceji v posledni dobe sroubky na zadni naprave. :-)
Strasne to vibruje.

Tak jindy.

46

Re: Rc auta v Liberci

Tak jsem byl o víkendu jezdit s Pidakem na Kunratické a bylo to fajn. Jen nějaký idiot tu dráhu trochu ponicil, tak že jsou vytahaný nějaký hadice. Ale jinak to šlo a i když v sobotu ráno pršelo, tak odpoledne to až na pár kaluží bzlo docela suché.

47

Re: Rc auta v Liberci

jo bylo to dobrý, Honzovi došly baterky a já opět zdemoloval obě auta:-)
Naštěstí nic vážného, jen upadlé pastorky a sešrotované křídlo na Baje. Už se mi dlouho nestalo, že bych baterky dojezdil bez karambolu ... asi jich mám moc :-)

48

Re: Rc auta v Liberci

V utery 22.4. v 19:00 je sraz v irske hospode za kavarnou Nisa. Probereme zalozeni obcanskeho sdruzeni a moznosti trate v Liberci.
Info i na www.nbmtt.cz

49

Re: Rc auta v Liberci

Pozitivní informace, budu tam.
Jak vás chlapi poznám, bude mít někdo v ruce chleba a na hlavě pomeranč ? :-)

50

Re: Rc auta v Liberci

Vemu dovcu, vemu kamose a snad tam dorazime.S jakou ucasti se tak pocita?Aby jsme se tam vsichni vesli?!   big_smile