1

Téma: palivová hadička

Máte nekdo zkušenost s těma barevnejma?? Jedná se mi jen o to jestli je v nich videt palivo?? :?

2

Re: palivová hadička

Máte nekdo zkušenost s těma barevnejma?? Jedná se mi jen o to jestli je v nich videt palivo?? :?

Mam svetle zeleny od Graupneru. Videt je to v pohode.

3

Tmave modry venom a neni videt - docela je to neprijemne pri zacatku jezdeni, clovek nevi zdali si to uz natahlo

4

Tmave modry venom a neni videt - docela je to neprijemne pri zacatku jezdeni, clovek nevi zdali si to uz natahlo

neni to jedno? Já používám asi jako každej tady afterrun olejík, takže to tam napumpuju co to jde, vyndám svíčku, protočim motor, našroubuju svíčku a už na nic nesahám, jen natočim a jezdim :-)

5

Jasne,a le pri nataceni nevim zdali mam uz v potrubi palivo ci nikoli - zdali mam jeste drzat ucpany vyfuck aby se natahlo palivo do hadicek)

6

no ja dam servo na plny plyn vyndam hadicku z vyfuku foknu do ni a palivo se dostane do motoru a pak ji zase nandam na vyfuk. nastartuju na prvni pokus je to podle me nej reseni akorat pozor abyse palivo nedostalo do pusy... lol  mnam...jednou jsem taky pouzival injekcni strikacu ale nemam cit tak jsem do to ho narval tolik palivo ze mi vylitly vsechny hadicky ucpal motor palivem  lol  lol ...pak jsem model mel furt nakloneny a teklo z vyfuku palivo proudem  lol ..takze radeji pusou

7

Já mám dvě barvy hadiček,teď jsem je měnil taky jsem myslel že nepujde nic vidět a jde.z nádrže do motoru mám světle červenou a z výfuku do nádrže mám světle modrou.jinak když startuju tak otevřu karbec na plno nakapu do něj přímo trochu paliva dám filtr a startuju,jak to škitne tak si to palivo natáhne a nemám s tím zatím žádné potíže.

8

Tak z toho bych měl rtochu strach stále sundavat filtr! Stáčí nákej jemnej písek a je to ....  já měl vždy filtr pro jistotu skoč páskou na tvrdo!!!!  Ale to je pouze muj názor no! pa

9

Asi jsem to napsal špatně,filtr sundávám jen na to abych do karbecu stříkl trochu paliva.jak ho tam stříknu tak hned filtr vrátím.bez filtru ani ránu,ještě nejsem tak bohatý abych si dovolil levné motory. lol  lol  lol