1

Téma: poradtě jakého monstera

ahoj chci si koupit na ježdění před barákem nějakého monstera asi 1:10.elektro.co by jcte doporučily?zas za něj nechci dát 10 000,-ale zas nechci něco z hračkárny na co bych nesehnal nic.můžete poradit?nebráním se ani staršímu modýlku.koukal jsem třeba na toto. MONSTER TRUCK FIRE.rtr za 3990,-co na to říkáte?

2

Re: poradtě jakého monstera

http://www.rcauta.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1246

to je to same na co si se ptal na zacatek nebo jenom tak na blbnuti je to dobry ale pokud do toho spadnes tak ti tech 10k stacit nebude  big_smile

3

Re: poradtě jakého monstera

no chci to jen tak na blbnutí.jinak mě leektra moc nebere chci pak savika x .tuto elektru chci jen na blbnutí.

4

Re: poradtě jakého monstera

no chci to jen tak na blbnutí.jinak mě leektra moc nebere chci pak savika x .tuto elektru chci jen na blbnutí.


ja osobně s tím modelem nemam moc dobre skušenosti,porad se něco lamalo,když si všimneš tak hodně lidí tady co sem četl už ma hodně dílu neplastovych

skus se podivat i do Kategorie 1:18 MT,Najdes tam treba Mini Madness nebo Minizillu ktere sou taky hodne dobre modely

5

Re: poradtě jakého monstera

ta 18tina uz mi prijde dost mala videl sem xray MT a je to fakt prcek

6

Re: poradtě jakého monstera

ta 18tina uz mi prijde dost mala videl sem xray MT a je to fakt prcek


a proto jsem X-raye nejmenoval,podivej se na velikosti Mini Madnes a Xraye-MT a dozvíš se proč sem ho nejmenoval

až na delku je Mini Madnes stejne velky jako Finam Monster

7

Re: poradtě jakého monstera

no pokud chceš dobrýho monstera ve velikosti 1:10 tak těch 10 000kč počítej minimálně..........ale pokud chceš nějakou prťku jen tak na poježdění okolo baráku tak to Final monster (fire)bude stačit.............. a dá se sehnat už asi za 2700kč

8

Re: poradtě jakého monstera

Odpovídal jsem už v tlachárně, ale vidím, že to bylo přesunuto. V každém případě se opravdu podívej raději po nějaké osmnástce, protože ze ty prachy dostaneš aspoň kvalitnější stroj. Pokud jde o o tu velikost, tak třeba s mým Mini LST opravdu nemám problém blbnout i v těžším terénu, a podle toho, co jsem viděl, je v něm i živější než Final MT. Ty auta jsou různě velké a třeba to Mini LST je mezi osmnástkami docela obr. Mini Madness je díky použití motoru 540 zase dost dravec, i když já na druhou stranu nerad 2WD auta, tak jsem raději šel do do toho MLST, které má v základu 2 motory řady 370. Pokud jde o MiniZillu, tam vidím oproti ostatním autům jen výhodu 4WD za přijatelnou cenu, ale podle mně je to spíš jako hračka (je to moc vysoké, drncá to a je i línější, než MLST). Pokud se tomu nechceš věnovat a budeš kupovat čuďáka, raději si toho Finala nekupuj. Bylo by to prakticky to samé, ale bez výdrže a s věčnými problémy. Ty 4 klacky bych raději vrazil jinam, třeba do lepší RC soupravy.

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

9

Re: poradtě jakého monstera

no pokud chceš dobrýho monstera ve velikosti 1:10 tak těch 10 000kč počítej minimálně..........ale pokud chceš nějakou prťku jen tak na poježdění okolo baráku tak to Final monster (fire)bude stačit.............. a dá se sehnat už asi za 2700kč


a kde se dá sehnat za 2700?nikde jsme nenašel mín jak za 3500,-

10

Re: poradtě jakého monstera

třeba zde

http://inzerce.modelbazar.cz/Final-Mons … Kc/102671/

teď jde o to aby byl fakt novej jak píše prodejce.............. 8)

11

Re: poradtě jakého monstera

takhle sem ho koupil taky je to v poho vetsinou to tahaj lidi z nemecka kdyz tam uz jedou tak je to jedno conrad to prodava jako cross tiger.

12

Re: poradtě jakého monstera

ted jsme trochu v háji.zase jsem začal přemejšlet zda nemám jít do tohoto.  TEAM LOSI MINI-T.četl jsem že je to super mode.a za ty prachy. ale teda ten Final Monster Truck 4x4 2.590 Kč za ty peníze je taky good.tak fakt nevím do čeho jít. sad

13

Re: poradtě jakého monstera

Mini-T sem měl (rc18t) a musim říct že nic moc............jedině tak na asfalt, či na dobře uhlazenou hlínu.......jinak je to spíš placka a moc to nepřejede, já být na tvém místě jdu do Finala......... wink

14

Re: poradtě jakého monstera

ted jsme trochu v háji.zase jsem začal přemejšlet zda nemám jít do tohoto.  TEAM LOSI MINI-T.četl jsem že je to super mode.a za ty prachy. ale teda ten Final Monster Truck 4x4 2.590 Kč za ty peníze je taky good.tak fakt nevím do čeho jít. sad


ja ti to reknu takhle,FM(Final Monster) nema špatnou konstrukci ale je z CENZURE Materialu!!!,takže než se naděješ něco ti upadne,hold už je to tak,ja osobně o Losi moc nevým ale mužu ti zaručit že bude lepší než FM,Losi je z kvalitnějšího materialu!! což znamena že se bude o hodně míň lámat než FM,a když myslim hodně tak hodně

15

Re: poradtě jakého monstera

takhle sem ho koupil taky je to v poho vetsinou to tahaj lidi z nemecka kdyz tam uz jedou tak je to jedno conrad to prodava jako cross tiger.

Ano ale mel by jsi vedet ze neni FinalMonster jako final monster.Z vlastni zkusenosti ti mohu rict ze ty modely z conradu jsou ty prvni verze FINAL MONSTU v dnesni dobe se daji sehnat vylepsene verze.Chce to proste videt fotky celeho podvozku.Nektere maji motor 540 jine maji 560,nektere maji regulator  a prijmac v jednom,nektere maji vse oddelene,nektere maji jinci dily rizeni atd..proste jak uz jsem psal nejlepsi je fotka celeho podvozku aby jsi videl co kupujes..ne vzdy je to ten samy....tot vse

16

Re: poradtě jakého monstera

ted jsme trochu v háji.zase jsem začal přemejšlet zda nemám jít do tohoto.  TEAM LOSI MINI-T.četl jsem že je to super mode.a za ty prachy. ale teda ten Final Monster Truck 4x4 2.590 Kč za ty peníze je taky good.tak fakt nevím do čeho jít. sad

Hmm...  roll to bych Ti asi nedoporučoval, měl jsem ho a s radostí jsem ho posunul dalšímu zájemci. ND jdou moc do peněz a stejně jsme radší přední úchyt ramen a parohy udělali z vysokotlakého laminátu aby něco přežili.
Pokud chceš něco mini co fakt funguje, tak si kup LRP Shark 18T, ten má o hodně lepší koncepci a materiály, neříkajíc že se dá za pár korun opneumatikovat koly z 1:10.

Pokud chceš něco většího tak skus Ravena

http://www.astramodel.cz/podrobnosti_prehled.php?kod=SWK1500&kat_id=51&kat_typ=0

...  wink

17

Re: poradtě jakého monstera

no, jestli chceš něco jen tak na poježdění, tak ten Final monster si myslim bohatě stačí, cenově dostupný díly, hlavně DOSTUPNÝ díly, lehký rozdělávání, myslím, že pro začátečníka ideální, jezdí docela svižně, ale ne zase tak, abys to hned někde rozmlátil při neopatrný zatáčce. Myslim, že na seznámení s RC je ideální

18

Re: poradtě jakého monstera

To Mini-T bych nedoporučoval ani já, protože mám sice s LOSi docela dobré zkušenosti (jejich díly jsou rozhodně velmi kvalitní a pevné, ale díky divoké distribuci jsou trochu dražší, ostatně jako všechno značkové), ale to Téčko je 2WD buggy prďola, který je moc náročný na povrch (neprojede všecho) a na doma je zase příliš rychlé. To už raději to Mini LST, jenže to pak není jen o blbnutí, ale skutečné závislosti (tunění toho mazla je skutečně srdeční záležitostí smile ). Pokud to chceš skutečně jen na blbnutí a jako spotřební materiál, tak ještě můžeš koupit toho Sharka MT ve factory kitu a k tomu si dokup slušnou tříkanálovou RC soupravu, kterou později využiješ i u jiného auta. Ty RC soupravy v RTR sadách stojí za prd, takže se ta investice do toho kitu a separátní elektroniky určitě vyplatí. Já už bych dneska do RTR asi nešel.

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

19

Re: poradtě jakého monstera

To Mini-T bych nedoporučoval ani já, .............
......Pokud to chceš skutečně jen na blbnutí a jako spotřební materiál, tak ještě můžeš koupit toho Sharka MT ve factory kitu a k tomu si dokup slušnou tříkanálovou RC soupravu, kterou později využiješ i u jiného auta. Ty RC soupravy v RTR sadách stojí za prd, takže se ta investice do toho kitu a separátní elektroniky určitě vyplatí. Já už bych dneska do RTR asi nešel.

... s tím je možné jenom souhlasit, já mám taky factory kit (ale Shark 18B ) osazený kvalitnějším rádiem a a standardním digitálním servem.
Na blbnutí ty RTR nejsou nepoužitelné, ale kvalitní rádio je něco lepšího.  A kromě blbnutí se s tím dá i celkem slušně soutěžit ...  wink

20

Re: poradtě jakého monstera

jasne to sem zapomel podotknout. btw to moje bylo s oddelenym regulatorem a s 560kou s chladicem.

21

Re: poradtě jakého monstera

no, jestli chceš něco jen tak na poježdění, tak ten Final monster si myslim bohatě stačí, cenově dostupný díly, hlavně DOSTUPNÝ díly, lehký rozdělávání, myslím, že pro začátečníka ideální, jezdí docela svižně, ale ne zase tak, abys to hned někde rozmlátil při neopatrný zatáčce. Myslim, že na seznámení s RC je ideální


k těm nahradnim dílum sou dostupne ale když si chceš po každe jizdě kupovat další díly

22

Re: poradtě jakého monstera

Mám taky Final monstra nebo spíše CROSS TIGERA a fakt super za tu cenu není nic lepšího, jezdí s tím mojí kluci a fakt zvládne hodně až se sám divím .Teď jezdí v lese takový OFF road a super. Batery 1900 a 2200 tak 12min brutal jízdy fakt dobrý-zatím jsem měnil akorát  závěs kola a to jsme se srazili s mojí TAMIYA TNX 1:8 spalovák tak ve 40km rychlosti prostě rána. Jinák je dobré mazat kardany teflonovým sprayem na modely je to suché nebere to prach zn.JETS Čau PILOT.

23

Re: poradtě jakého monstera

Mám taky Final monstra nebo spíše CROSS TIGERA a fakt super za tu cenu není nic lepšího, jezdí s tím mojí kluci a fakt zvládne hodně až se sám divím .Teď jezdí v lese takový OFF road a super. Batery 1900 a 2200 tak 12min brutal jízdy fakt dobrý-zatím jsem měnil akorát  závěs kola a to jsme se srazili s mojí TAMIYA TNX 1:8 spalovák tak ve 40km rychlosti prostě rána. Jinák je dobré mazat kardany teflonovým sprayem na modely je to suché nebere to prach zn.JETS Čau PILOT.

Jinak kukni na http://www.pilot.estranky.cz/