3,376

Re: TRAXXAS E-Revo

Ahoj,namate nekdo zkusenost u reva,ze pri prudky akceleraci auto zataci?Dif je v poradku,novy olej a nedrne.Tak nevim,jestli to neni normalni?

3,377

Normální to neni. Na kterou stranu se Ti stáčí, tak tam něco vázne.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

3,378

To uz ale nevim co,vse jsem mel rozebrene a vse je v poradku,jen uz ma zase klasicky dif vuli v zadnim bulkheadu. sad

3,379

Vem auto do ruky a roztoč kola a pozoruj, který kolo se zastaví jako první. Tam něco bude, buď ložiska v kole nebo v diferáku, nebo tam je někde kamínek, nebo kousek dřívka, které dřou o poloosu.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm

3,380

Mexxx napsal:

Ahoj, za sebe bych se vyhnul mogulu ci zivocisnemu, rostlinemu tuku big_smile Koukal jsem na ty obrazky, vezmu to od zacatku. Co se tyce plastu a vubec celkoveho zbaveni se bordelu z auta.. Pouzivam SpeedWash od TrackPoweru. Na auto nastrikam, necham chvili pusobit, prejedu stetcem, pote kompresorem vysusim. Jakmile je auto ciste, vezmu druhy stetec, aplikuji na nej trochu lehkeho silikonoveho oleje (ve spreji, napr Silkal nebo Coyote), prejedu tim vsechny plasty, pohyblive casti pak zvlast jeste striknu (uchyty ramen, kulove cepy v tehlicich, osy kol, kloubky v tahlech atd. ) a znovu vysusim kompresorem. V teto chvili auto vypada na pohled skoro jako nove a vetsinou nic nevrze, vse ma hladky chod smile Co se tyce naboju kola a osy, ktera v nem konci, zde se doporucuje pouzit vazelinu (ja pouzivam teflonovou). Pote je potreba zkontrolovat loziska, jestli nedrou, nepiskaji. Pokud nejake drhne, menim za nova, ty stara davam bokem a az kdyz mam cas a chut, tak je rozeberu, vycistim odmastovacem na brzdy a znovu slozim a promazu olejem na loziska (lehky olej, trochu lepi, lze take pouzit vazelinu na loziska). U differencialu zvenci pouzivam grafitou cernou vazelinu, pripadne se da taky pouzit teflonova.  Co se tyce tlumicu, tak v miste tesneni, kudy prochazi ta "kovava tyc" davam vazelinu od TLR (svetle zelena) urcenou prave na tesneni (O-rings). Obecne se doporucuje v tomto bode jen silikonovy olej, ktery se leje zaroven do tlumicu, ja ale davam prednost prave teto vazeline a to kvuli konzistenci. Prijde mi, ze lepe drzi a zabranuje prostupu vzduchu, pritom samozrejme promazava stejne dobre jako ten olej smile 
To je asi tak vsechno, drive jsem hodne pouzival jeste WD 40, ale jde o prilis agresivni pripravek, i kdyz nekdy to stale pouzivam na cisteni kovovych casti. WD 40 totiz spolehlive nici gumu i plasty...

Ahoj,prosím tě. Kde kupuješ SpeedWash od TrackPoweru. Dík

3,381

Chalani prosím Vás ako spárujem ovladač s autom, mám Traxxas E-Maxx 1:10 Brushless TQi Bluetooth TSM RTR

3,382

to TAKATAKA : mas SZ smile

odjezdeno: E-jebo 1:16, Serpent Cobra aktualne: Arrma Talion - truggy 1:8 stock
Xray XB8 2016 - Hobbywing Xerun XR8 sct, Xerun 1900Kv G2, Hitec servo
Xray XB2 2016 - esc Hobbywing Xerun 120A, Trackstar 5,5T, Savox servo

3,383

Zdravíčko pánové, mám "základní" verzi E revo Brushless. Poprvé mě čeká výměna oleje v differenciálu. Na předek a zadek mám koupený 30 000WT. To je v pohodě. Ale nevím jak je to s tím středovým. Žádný tuningový středový differenciál jsem nikdy nekupoval, takže jestli to dobře chápu, ve středu žádný olej měnit nebudu, že?

3,384

pravdepodobne tam teda ziadny stredovy diff nemas, pokial si to nekupil od niekoho z bazaru kto ho pred tebou nainstaloval.

co to odjazdene: Tamiya dt02, Tamiya df01, Team associated b4.1 , Sworkz s 104 ek1 performance kit, Xray xb9e 2013,Trucksucks Ejebo 1/10 brushed/bl,TLR 8ight-t 2.0, Agama a8e evo, Schumacher SVR, SV2, Xray xt8 2009 bl

3,385

ako pise eMDee e-revo nema stredovy diff...

Traxxas Summit 1:10,Traxxas E-Revo 1:10 Brushless Mamba Monster,Arrma Granite 1-10

3,386

Chlapi, měním své E-Revo 1:10 za novější a potřeboval bych pro kupujícího návod v češtině? nemáte ho někdo? Stačil by sken... Moc díky za ochotu smile

Traxxas E-Revo 1:10 Brushless TQi TSM
http://golfisti.rajce.idnes.cz

3,387

Zdravím, jak mám správně nastavit Traxxas E-Revo 1:10 TQi BlueTooth Ready RTR ? Mám problém při přepnutí z 50/50 na 70/30 že se mi auto vystřelí, jede samo naplno a nejde ovládat. Co s tím?

Naposledy upravil: vaclav91 (01. 01. 2017 13:53:33)

3,388

Pro změnu rozsahu kniplu(50/50  70/30) nestačí jen posunout páčku na vysilači.Je nutná i kalibrace regulátoru na daný režim.Pár příspěvků na tomhle odkazu by ti to mohlo snad objasnit:
http://rcmania.cz/viewtopic.php?t=52876&p=1311051
Konkrétní postup kalibrace najdeš v manualu ke tvému modelu.

3,389

Myslíte že je dobrá investice do těchto poloos? Hot Racing RVO288V06 Revo carbon steel driveshafts (2), ocelové poloosy Revo, Summit, jako TRA5451X nebo TRA5655, TRA5656

3,390

Pokud jezdíš tak,že ty standardní díly drží,není důvod zbytečně utrácet.Jestli si chceš udělat radost a zkusit to jen tak,je to na tobě.
Z osobní zkušenosti to vidím takto: Když má člověk jeden dva modely,má potřebu občas něco "potunit",vylepšit i když to není nutné.Zkrátka nějaká změna.Jak těch modelů začne být víc,ůměrně leze do peněz ůdržba,provoz,čas.... Potom se začne zaměřovat spíš na ůčelnost a funkčnost vynaložených prostředků.

3,391

O.k tak že jdu do originálu. Ja si s tím zajezdím občas. Víc s tím jezdí synátor kterému je 9.A upravím mu regulátor přes kartu. big_smile:D:D

3,392

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kde by se dali koupit nějaké ojeté a velmi levné kola na revo?
Mám v plánu ze srandy napíchat do pneumatik krátké šroubky a zkusit z toho udělat pořádné zimní pneu, ale ještě jsem s pneu nikdy neměnil, tak se mi za to nechce napoprvé moc platit. Nějak jsem se nemohl dopídit k normálním bazarům na kola (nebo jsem nenašel ty správné). Díky

3,393

Nazdar,mám v pláne kúpiť na e-revo zadnú spodnú časť šasi z hliníka,pretože ten originál plastový mi nikdy nevydrží a zlomí sa zadná časť z neho...originál plast pod kódovým označením je TRA5337. Existuje tento zadný diel z hliníka aj originál od traxxas,alebo len od iných značiek? Prípadne má niekto osobnú skúsenosť s konkrétnym dielom a značkou? Diky wink

E-Revo 1:10 s Brushless

3,394

Originál se nedělá , ale vyrábí to Hot Racing a Integy. Mám tenhle díl od Integy a spokojenost , ale HR bude na stejné úrovni.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

3,395

Zdravím.
Koupil jsem si na E-Revo BL nový ráfky a pneu od Proline (Pneu jsou známé Badlands). Pneu jsem podlepil páskou, vecpal jsem do nich vložky a navlíknul na ráfky. Ale po nasazení na auto jevidět,že ty pneu dost hází a jsou křivé. A nedaří se mi to nijak srovnat. Neexistuje nějakej fígl, jak nasadit pneu rovně? Zatím jsem pneu nepřilepil, tak že s tím můžu dělat, co chci, ale problém je, že nevím, co. Ať to zkouším srovnat jakkoliv, je to pořád křivé a kola hážou. Když to nasadim na auto, klepe se jak ždímačka a na kolech je vidět, jak jsou křivě... Chtěl jsem lepší kola jako náhradu za origoš Traxxas, který teda hážou taky celkem dost. Doufal jsem, že to s Proline bude lepší, ale dokud nenavlíknu gumy na ráfky rovně, je to k ničemu.
Předem díky za rady.
Vojta

3,396

Zdravím. Jsem novým majitelem E-Reva Brushed. Snažil jsem se pročíst celé forum, ale je to na dlouho. Zajímá mne, když si chci do auta dávat telemetrické senzory, zda jde zapojit hlídání napětí v obou akumulátorech nebo pouze v jednom. Díky

Traxxas E-Revo 1:10 Brushed

3,397

Páni, tady je živo jak v márnici. Člověk se na něco zeptá a ani po 10 dnech tu není žádná odpověď... Co se to tu s tím stalo? To už snad vyšlo Revo z módy? Nebo se vám odpovídat nechce? Jestli je to tak, tak to tu můžete to fórum rovnou zrušit, protože takhle to poněkud postrádá smysl. Kde jinde by měl člověk hledat rady a pomoc, než tady? Ale když mu nikdo neradí...

3,398

Již delší dobu si lámu hlavu, proč to tu upadá. Když jsem tu začínal, bývalo tu pěkně rušno a bylo každý den co číst.
Že by ubývalo zájemců o toto krásné hobby? Nebo je to tím, že jsou ty modely předražené a jen málo šťastlivců si to může dovolit? Nebo ubývá v dnešní uštvané době času na koníčky?
Nevím jestli někdo zná odpověď.

3,399

Osobně si myslím, že je to o penězích. Když jsem před X lety kupoval Summita stál mě 15k. Dnešní cena, je trochu jinde. Auto, baterky, nabíječka a spousta dalších věcí kolem. Jasně, hodně lidí skončila, nebo přešla na jinou kategorii. Od doby registrace tady na foru jsem změnil několik modelů a zůstal jsem u Vaterry TH. Summit dobrej, ale se stříďákem každou chvilku diferák na odpis. Ani nechci počítat kolik jsem do něj nasypal za tuning a opravy, při prodeji težkej mínus a to jsem ho prodával v perfektním stavu. Pak Axial EXO, perfektní kára až na pár much, SCX10, Wraith a tím jsem s Axialem skončil. To jejich brutální zvednutí cen za díly, to byl extrém. Teď si jezdím Vaterru TH a mám klid. batrka za pár stováků a díly oproti Axialu zadarmo.
Ostatně je to vidět i v dotazech pro začínající: chci model do 4k, co doporučíte? Nejlépe s nabíječkou atd....

Traxxas Summit, Special Ocelwagen
Axial EXO TERRA buggy, Axial Wraith.
Zatím nejlepší bylo EXO

3,400

jestli si oddelaval diferaky tak si mel blbe nastavenou kluznou spojku, ja za 2 roky oddelal jen jeden a to predni kdy se mi podarilo v letu dat zpatecku a dopadnout na predni kola, to uz neustal :-D

E-Revo Brushless Mamba Monster 2x 2S, Equilibrium 3.5
REVO 2.5R,  REVO 3.3, 
http://neilz.rajce.idnes.cz/