1

Téma: Nesaje benzin

Vsechny vas zdravim a obracim se na vas o pomoc...jakmile ohreji motor tak mi pri chcipnuti uz nenaskoci,protoze se mi neudrzi benzin v hadicce...jakmile vychladne tak uz je vse zase ok.natlacim benzin do karbecu a moturek hned naskoci...mate nekdo s touto zavadou zkusennost jaki odstranit,nebo kde by mohla bejt zavada?

2

Re: Nesaje benzin

Kolik má natočeno?  :?:
Takhle se projevoval motor na konci životnosti.Když byl studený měl kompresi,ale po ohřátí se zmenšila-nešel seřídit,chcípal a nešel nastartovat.  :cry:

Buggy 4WD 1:8 Mugen MBX Eco;  Buggy 4WD 1:10 HB Cyclon D4   
Buggy 2WD 1:10 Ansmann Mad Rat;  Stadium Truck 2WD 1:18 ZT2

3

Re: Nesaje benzin

Kdyz se pokousis tam to palivo pri teplem motoru dostat - nesyci ti to ? Mohlo by to znamenat hodne prehrate telo motoru a tim i karbec, ve kterem se ti palivo zacne vyparovat. Me se to stalo, kdyz jsem jezdil za horka na malo nitrovane palivo (5%) u motoru, kde byl karbec za hlavou (v zavetri)  motoru po smeru jizdy. Bohatsi smes a vice nitra to zcela vyresily.

4

Re: Nesaje benzin

Natoceno to ma minimalne..je to new motor....jak to beha tak je vse ok..ale jak chcipne tak musim pockat tak minutku.A jeste otazecka
Zhavite jenom dokud motor sam nebezi,nebo to mate na svicku napojeno na stalo.
Ja to odpojuji a nekdy to beha samo dlouho a nekdy pochcipava. :?
Jen se ptam  big_smile

5

Re: Nesaje benzin

V tvém případě to opravdu vypadá na přehřátý motor, když palivo v karburátoru vaří. Chce to změřit teplotu, ať ho nezadřeš. Žhaví se jen na nastartování. Když po odpojení žhavení chcípá, je potřeba seřídit množství paliva hlavní jehlou a volnoběžnou jehlou

6

Re: Nesaje benzin

A nebo spatna svicka...........

7

Re: Nesaje benzin

jdu se na to mrknout  big_smile to budou sosedi silet takhle po ranu  big_smile  jeste ze spolu vychazime  big_smile ...zkusim nastavit tu jehlu a uhlidat teplotu motoru...je pravda ze to zere jako tank v maximalnim nasazeni lol

8

Re: Nesaje benzin

svicku mam taky jeste jednu,tusim ze hodne studenou

9

Re: Nesaje benzin

Tak mi odesla svicka..je nekde v teplicich,nebo usti nejakej kramek kde je moznost koupit svicku?A jakou asi mam koupit?...
Pak teprve zacnu resit to ze nesaje beno  8)

10

Re: Nesaje benzin

Pokud nenajdes kamenny obchod, pak mzues objednat napriklad tady: www.hobbyteam.cz svicky prodavaji a i zasilaji zbozi postou.
Rovnou jich kup vic, at mas nahradni.

11

Re: Nesaje benzin

a jakou mi doporucite ze skusennosti?cetl jsem tu prispevek ze nekdo spalil nekolik svicek za den,tak at nedopadnu podobne...  big_smile to bych nerad.
mam motor 17SZ o obsahu 2,76ccm a vykonu 1,5 ps.
K modelu jsem dostal dve svicky R5 a R6 ale nebylo to ono.