1

Téma: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

Zdravím všechny,
co říkáte na tohoto drobečka: **********
To je špica  wink

//odkaz smazan. kdyby jsi hledal jiz jednou jsem sem daval odkaz na web gmade - http://gmade.net/. W

2

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

Jo, je opravdu špičkový, ale stejně tak cena za něj. Když jsem si to spočítal, tak jeho pořízení a nákup adekvátního vybavení by se pohybovalo kolem 20 klacků a výše. Někdo si to může dovolit, ale já bohužel takhle najednou ne. sad

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

3

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

DammLore
prosím tě, co jsi všechno započítal do těch 20.000,- (pokud máš svoji RC soupravu)  :?:

4

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

auta od gmade sou nadherny ale trochu se obavam o dily jelikoz proste nejsou rozumne dostupny. bezne crawlery pouzivaj standardni napravy vetsinou z clodbustera a na ty vse koupim.

ikdyz zase kdyz zakmnu diferak tak mi nema moc co odejit

5

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

auta od gmade sou nadherny ale trochu se obavam o dily jelikoz proste nejsou rozumne dostupny. bezne crawlery pouzivaj standardni napravy vetsinou z clodbustera a na ty vse koupim.

ikdyz zase kdyz zakmnu diferak tak mi nema moc co odejit

...taky si říkám, že na crawleru toho nemá co odejít ?!?! Copak se může poškodit  :?:

6

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

Může. Hlavně se občas lámou nápravy (clod je má dost tenké), taky kameny, převody a ani osy nevydrží všechno. Je ale fakt, že výdrž těch náprav od Gmade mi vyrazila dech. Nápravy z clod bustera by určitě přejetí autem nevydržely a hlavně jsou širší, takže kára má velmi slušnou základnu.

Já jsem právě do té ceny počítal i páčkový vysílač, alespoˇš 6-ti kanál, protože pistolový 3-kanál není pro crawler optimální, pokud chceš mít nezávisle řízené nápravy, popř. každou nápravu řízenou jedním reglem, což by si tahle mrcha zasloužila. Takže rádio, když málo, tak 3 litry, taky pořízení samotného auta s clem a DPH vidím tak na cca 12-13 litrů, 2 pořádné serva 1500, regl (do začátku jen jeden) + 2x 55t motory za 2,5-3,5 litru, k tomu tlumiče, aku a další drobnosti, jako třeba heavy duty servo savery (pro prípad kotrmelců), menší pastorky apod. Zkrátka, takové auto je hřích ošidit na technice a ta taky něco stojí. i kdybych měl páčkové rádio doma, i tak bych se pod 20 nedostal...

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

7

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

kua, teď to po sobě čtu a blbě jsem to napsal. Širší jsou pochopitelně nápravy Gmade, ne clodovské...

Losi Mini-LST, HPI Wheely King (tube crawler), En Route Berg 2.2 (šel do světa), Losi Desert truck, Traxxas Revo (VXL), Axial SCX10 Trail Honcho, Losi Mini Desert Buggy, White Wolf (drift), Vaterra Twin Hammers, Vaterra Ascender (Blazer K5), Orlandoo Hunter Jeep a Pajero

8

Re: Gmade Stealth Rock Crawler Truck Kit

DammLore
...napíšu ti do SZ, potreboval bych ještě s něčím poradit...