1

Téma: Hobao vs. Kyosho

Zdravim,
nemuzu se rozhodnout mezi Kyosho Inferno US Sport a Hobao Hyper ST "truggy"
Vim ,ze kazda je jina kategorie
prosim poradte co si vybrat diky.

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

2

Re: Hobao vs. Kyosho

Hele tohle si myslím, že není příliš šťastný. Neříkám, že Ti částečně nerozumím, ale na druhou stranu by to chtělo více údajů...

1. Chceš to auto na závody, nebo jen tak pro radost?
Pokud ne, tak je truggy volba asi jasná...
Pokud ano, tak...
2. Už si někdy závodil? Byl ses na nějakém závodě tohoto typu aspoň podívat?
Pokud ne, tak věz, že MP-7.5 je dneska cca 4 generace koncepčně zastaralý model a u té truggy, pokud beru, že to je ready set, jako Kyosho, tak to taky nebude žádný výkonostní zázrak. Ale...
Když vezmu v potaz, že by ses účastnil např Czech Open, tak tam pojede každý závod 12 truggy, pokud buggy uvolní místo tak víc, ale rozhodně do dvaceti. Buggy je předpoklad 60 aut jako vloni. Nechci špekulovat, kde si víc zajezdíš a hlavně zazávodíš, protože to nejde jen tak černo-bíle říct, ale zkus o tom popřemýšet, kdyžtak se klidně ptej...

3

Chci to na hobby jezdeni ,se zavody nepocitam ,protoze to mam docela daleko a odvoz nemam.
Ptal se ,protoze oboje je RTR a za skoro stejnou cenu ,tak co bys vybral ty sam,jak je to s kvalitou dílu ,serv a motoru v RTR setu. Vim ,ze RTR sety nejsou az tak prilis kvalitni co se tyce elektroniky ,ale v jakem z techto dvou modelu je lepsi "vybaveni".  smile doufam ze jsem se do toho prilis nezamotal big_smile

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

4

Já jsem si kdysi pořídil Revo a taky jsem přešel.Nyní mám Hobao st.To jen pro začátek.Rtr set jsem nekupoval, mám doma své rc vybavení tak s tim Ti neporadim, ale co se týká auta tak je směrodatné a platné co napsal Salvatore.Každopádně s Hobaem jako s rekreačním vozem budeš spokojen a to říkám s čistou duší.Je to dá se říct dokonalost a myslim, že až seženeš odvoz tak se s nim dá i zazávodit.Letos se k tomu snad taky dostanu abych ho dovezl na závody:-)
Kyosho je asi klasika le pravda je, že je to docela starý model, Já se asi vždy starších modelů hned zbavuji protože se bojim aby na ně nepřestaly dělat díly a zjistil jsem, že jsem u 75 procent svých předchozích modelů udělal v tomto dobře.Takže asi také platí, že čím novější tím lepší.

5

Já jsem si kdysi pořídil Revo a taky jsem přešel.Nyní mám Hobao st.To jen pro začátek.Rtr set jsem nekupoval, mám doma své rc vybavení tak s tim Ti neporadim, ale co se týká auta tak je směrodatné a platné co napsal Salvatore.Každopádně s Hobaem jako s rekreačním vozem budeš spokojen a to říkám s čistou duší.Je to dá se říct dokonalost a myslim, že až seženeš odvoz tak se s nim dá i zazávodit.Letos se k tomu snad taky dostanu abych ho dovezl na závody:-)
Kyosho je asi klasika le pravda je, že je to docela starý model, Já se asi vždy starších modelů hned zbavuji protože se bojim aby na ně nepřestaly dělat díly a zjistil jsem, že jsem u 75 procent svých předchozích modelů udělal v tomto dobře.Takže asi také platí, že čím novější tím lepší.