1

Téma: Inferno MP777

Ahoj všichni.
Nemám ještě žádný model, ale uvažuji o tom, že koupím Inferno MP777.
Myslíte, že je to dobré na začátek?
Předem díky za odpovědi.  wink

2

Re: Inferno MP777

Myslím, že je to dobré na začátek?

3

Myslíš tím RTR verzi pro ježdění někde na plácku pro zábavu nebo WC verzi pro  závody ?

4

MP-777 se jako RtR nedělá... US Sport je taky na podvozku MP-7.5

5

Letos na veletrhu sem vyděl tento model včetně vysílačky za 12 000 Kč.
Je to dobrá cena?

6

MP-777 se jako RtR nedělá... US Sport je taky na podvozku MP-7.5

¨

Sorry, máš pravdu MP7,5 je předchůdce MP777

7

Je to dobrá cena?

Jak jsem psal - všechny modely Kyosho Inferno v RTR (teda s vysílačkou) jsou na koncepčně už poměrně dost starém podvozku MP-7.5.
Na blbnutí někde na louce naprosto v pohodě, na závody už by to moc nemělo smysl.

8

Je to dobrá cena?

Jak jsem psal - všechny modely Kyosho Inferno v RTR (teda s vysílačkou) jsou na koncepčně už poměrně dost starém podvozku MP-7.5.
Na blbnutí někde na louce naprosto v pohodě, na závody už by to moc nemělo smysl.

Co mi tedy doporučíš v sadě RtR, aby sem s tím mohl i na závod?!

9

RTR a závody moc nejdou k sobě. Vůbec závoďit s Autem jestly to má nějak vypadat nejde s RTR sadou. Bylo mnoho pokusů a vždy to bylo vedle. Neznamená to že musíš mít 100 tis. na to bay jsi začal závodit ale nějaké peníze to stojí.

Počítej když chceš Auto na urovni, 2,4 Ghz soupravu, dobré serva (nemluvím o Profi), dobrý motor, palivo atd. tak se to na 100% k 30 tis. vyšplhá. A pokud ti řekně že to tak není tak si vymejšlí Je to realita !

Dobré samotné auto pod 10.000 nedostaneš, tam to začíní cca. 11000 končí někde s 17.000 kč, to záleží na značce. Motor někde s výfukem a kolenem 7000-8500 až nejsou hranice ale za ty ceny už dostaneš opravdu slušný motor, serva něco kolem 2300-3000 kč za kus aby jsi to pořád nevyměňoval a soupravu s expo a všema funkcema v 2,4 Ghz dostaneš už za 5500 kč. No spočítej si palivo, startér, baterky, nějako nabíječku a něco málo nářadíčko, oleje atd. a myslím že jsi na 30-35.000 Kč.

TO je jen nástřel ale o výsledku stejně rozhodneš jen ty  wink

10

RTR a závody moc nejdou k sobě. Vůbec závoďit s Autem jestly to má nějak vypadat nejde s RTR sadou. Bylo mnoho pokusů a vždy to bylo vedle. Neznamená to že musíš mít 100 tis. na to bay jsi začal závodit ale nějaké peníze to stojí.

Počítej když chceš Auto na urovni, 2,4 Ghz soupravu, dobré serva (nemluvím o Profi), dobrý motor, palivo atd. tak se to na 100% k 30 tis. vyšplhá. A pokud ti řekně že to tak není tak si vymejšlí Je to realita !

Dobré samotné auto pod 10.000 nedostaneš, tam to začíní cca. 11000 končí někde s 17.000 kč, to záleží na značce. Motor někde s výfukem a kolenem 7000-8500 až nejsou hranice ale za ty ceny už dostaneš opravdu slušný motor, serva něco kolem 2300-3000 kč za kus aby jsi to pořád nevyměňoval a soupravu s expo a všema funkcema v 2,4 Ghz dostaneš už za 5500 kč. No spočítej si palivo, startér, baterky, nějako nabíječku a něco málo nářadíčko, oleje atd. a myslím že jsi na 30-35.000 Kč.

TO je jen nástřel ale o výsledku stejně rozhodneš jen ty  wink

Díky moc za radu. Chtěl sem si koupit něco RtR a časem to trochu překopat, prootže 30 000 najednou dohromady nedám. Kolem těch 12 000Kč by to bylo ideální. Nemůžete mi poradit něco lepšího v této cenové kategorii a co by se časem dalo dobře vylepšit?!
Předem díky.

11

Otevřeně, to můžeš skočit do RTR pomalu jaké koliv ale jsou to vyhozené peníze. Pokud opravdu uvažuješ o zavodech tak s RTR ne. Pokud zůstaneš kolem baráku a někam na dráhu pro legraci s klukama tam od toho RTR je.

Budeš prostě zklamaný z toho ne malého rozdílu mezi RTR a ostrou verzí.

Nechci tě od toho odpuďit, každý nový závodník je dobrej, ale aby jsi nebyl prostě zklamaný a nezačal do toho vrhat více peněz než je zdrávo.

Prober si v hlavě co opravdu chceš  wink

To je stejné jako by jsi si šel koupit Fabii 1,0 novou za např. plácnu 200 tis, ale líbý se ti FABIE RS která stojí 500 tis. ale začneš jí předělávat. To tě prostě 300 tis stát nebude, ale podstatně více a výsledek nebude nikdy stejný. Možná jsem vzal blbej příklad, ale možná jsi mě pochopil co jsem z tím chtěl říct.

12

Otevřeně, to můžeš skočit do RTR pomalu jaké koliv ale jsou to vyhozené peníze. Pokud opravdu uvažuješ o zavodech tak s RTR ne. Pokud zůstaneš kolem baráku a někam na dráhu pro legraci s klukama tam od toho RTR je.

Budeš prostě zklamaný z toho ne malého rozdílu mezi RTR a ostrou verzí.

Nechci tě od toho odpuďit, každý nový závodník je dobrej, ale aby jsi nebyl prostě zklamaný a nezačal do toho vrhat více peněz než je zdrávo.

Prober si v hlavě co opravdu chceš  wink

To je stejné jako by jsi si šel koupit Fabii 1,0 novou za např. plácnu 200 tis, ale líbý se ti FABIE RS která stojí 500 tis. ale začneš jí předělávat. To tě prostě 300 tis stát nebude, ale podstatně více a výsledek nebude nikdy stejný. Možná jsem vzal blbej příklad, ale možná jsi mě pochopil co jsem z tím chtěl říct.

Jo pochopil jsem to, ale počítám, že za brigádu přes prázdniny budu mít maximálně 20 000 Kč a než bych našetřil 10K tak by to trvalo skoro celej rok, takže vůbec nevím.  :cry:

13

V tom já ti neporadím a nechci tě někam tlačit nebo odrazovat.

Třeba ti řekne na tohle i jiný svůj názor  wink

14

Taky doufám, že i někdo jiný řekne svůj názor.  wink

15

vůbec bych se nebál jít s RTR-kem na závody.Né všichni mají dost peněz na pořízení dobrýho (dražšího)auta.Určitě budeš muset zainvestovat....časem.Taky si myslím že na prvních pár závodech,budeš trochu skromnej, a nebudeš chtít hned všem napráskat,ale zjistit co a jak se dělá a děje.Klidně se drž původního záměru,teda toho kyosha.

16

F2005: a co Losi 8ight Truggy, ta taky není použitelná pro závodění - ani amatérské?

17

Myslím že se ti to právě povedlo, i mě bys dost odradil. Malokterej modelar zacne tim ze si koupi karu za 40-70. Vetsina z nas zacla nakym RTR a byla spokojena. Samozrejme par dilu odeslo par se nahradilo ale o je prave na modelarine fajn, to badani a to opravovani.

A znam par lidi, co vybalili auto z krabice a domu nesly pohar. Jak sem psal, casem zacli tunit ale i s RTR se dle me da dobre a kvalitne zavodit. Hlavne ruce at sou ok big_smile

To loop: Urcite se dle me da s losinkou RTR zavodit, prvni asi nebudes ale pokud si sikula tak par extra vytunenejch kar klidne das big_smile

18

bel: no nevím nevím, obávám se, že spíš jsem v kategorii "na chvostu" i s vytuněnou károu!

19

Myslím že se ti to právě povedlo, i mě bys dost odradil. Malokterej modelar zacne tim ze si koupi karu za 40-70. Vetsina z nas zacla nakym RTR a byla spokojena. Samozrejme par dilu odeslo par se nahradilo ale o je prave na modelarine fajn, to badani a to opravovani.

A znam par lidi, co vybalili auto z krabice a domu nesly pohar. Jak sem psal, casem zacli tunit ale i s RTR se dle me da dobre a kvalitne zavodit. Hlavne ruce at sou ok big_smile

To loop: Urcite se dle me da s losinkou RTR zavodit, prvni asi nebudes ale pokud si sikula tak par extra vytunenejch kar klidne das big_smile

Myslím, že to kyosho koupím. Nikdy sem ani nepřemýšlel o tom, že budu předjíždět Bayera. Jenom si chci prostě zazávodit a když mě to bude bavit, tak se bude šetřit na něco lepšího, nebo podle peněz budu tunit inferno.  wink

P.S.: Díky všem za příspěvky, klidně dál pište.  wink

20

Vůbec se RTR neboj.Mám LOSI LST2 z RTR setu a extra změny jsem na něm nedělal.Jde o to si dobře vybrat,aby jsi měl dobrý základ.Proto si raději projdi všechny možnosti a zvaž co se ti vyplatí.
Koneckonců jde o to se pobavit,né? big_smile

CamoEXO,Vaterra Glamis Fear,LOSI LST2, Axial FOFF, Suburbátor, 4Runner, Defender D90, Chevy HC, Sand Scorcher,Kyosho Scorpion,Kyosho Tomahawk,Wild One, Porsche 934 TamTech, Beetle M-O4, HOTROD Beetle M-04, Transporter T1 M-04.

21

Koneckonců jde o to se pobavit,né? big_smile

Jasně a právě proto jsem se ještě ptal co byste mi doporučili.  wink

22

a co třeba tu Losi 8ight Truggy či Buggy?

23

a co třeba tu Losi 8ight Truggy či Buggy?

Uvidím koncem prázdnin, podle toho kolik se mi sejde financí.  wink 
P.S.:Určite buggy mě nějak ty Truggy nelákaj nevím proč :?:  :!:  roll
P.S.2:Díky za komentáře.  wink

24

no běž se podívat na závody, tam nejlíp uvidíš rozdíl buggy x truggy

25

no běž se podívat na závody, tam nejlíp uvidíš rozdíl buggy x truggy

Rozkaz šéfe.  wink
Až bude něco v Brně, nebo někde poblíž tak omrknu závody pořádně.  wink