51

Re: Jaký auto

Ty jo, našel jsem mu nahodou závoďáka v plný výbavě... http://www.hracky.cz/16693-tahaci-kacer-modry.cz.html  big_smile


óóóóóó, to je von. ten chci, mam starší verzy, tenhle klepe křídly za jízdy..  Jdu šetřit!:D

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

52

Re: Jaký auto

Ty jo, našel jsem mu nahodou závoďáka v plný výbavě... http://www.hracky.cz/16693-tahaci-kacer-modry.cz.html  big_smile


óóóóóó, to je von. ten chci, mam starší verzy, tenhle klepe křídly za jízdy..  Jdu šetřit!:D

Já věděl že se ti bude líbit, ale kámo, šetřit nemusíš... Už ti ho tady  balim do vánočního papíru... big_smile  big_smile

No, asi na to už radši fakt se*em, do kategorie onroad to sice patří ale...  lol  nechme si to na doma...  big_smile  8)

53

Re: Jaký auto

Ty jo, našel jsem mu nahodou závoďáka v plný výbavě... http://www.hracky.cz/16693-tahaci-kacer-modry.cz.html  big_smile


óóóóóó, to je von. ten chci, mam starší verzy, tenhle klepe křídly za jízdy..  Jdu šetřit!:D

Já věděl že se ti bude líbit, ale kámo, šetřit nemusíš... Už ti ho tady  balim do vánočního papíru... big_smile  big_smile

No, asi na to už radši fakt se*em, do kategorie onroad to sice patří ale...  lol  nechme si to na doma...  big_smile  8)


Až? ja chci už jezdit...

Ale asi končíme, už tu píšeme úplný hovna.. a do 1/18 to moc nezapadá, ikdyž kačer je 1/20 big_smile
Počkej, Noha mě sjede jak svýho dědu:D

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

54

Re: Jaký auto

pokud pojedeš Nandu v základu na gumovejch kolech tak je to basic....


Pokud na "mechu" tak kam? už OPEN?

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

55

Re: Jaký auto

Ty jo, našel jsem mu nahodou závoďáka v plný výbavě... http://www.hracky.cz/16693-tahaci-kacer-modry.cz.html  big_smile

To je naprd, nemá mechovky a carbonovej tuning.... lol

56

Re: Jaký auto

pokud pojedeš Nandu v základu na gumovejch kolech tak je to basic....


Pokud na "mechu" tak kam? už OPEN?

Přesně tak, na mechu to je Open a tam se teda se základní Nandou bez tuningu nechytáš. Abys měl šanci tak musíš mít aspoň laminátový plata, dobrý by byly kuličkový diferáky, třístovka motor, lipolky a nebo rovnou něco střídavýho. No a to už Ti asi prasátko dost pohubne....
S takovým autem se ale dá už zajet hodně slušně a je to schopný konkurovat klidně i Xreji M18 a třeba i M18pro.
Fakt ale je, že v tom seriálu asi moc konkurence v open nebude takže by bylo skoro lepší jet Basic....

57

Re: Jaký auto

pokud pojedeš Nandu v základu na gumovejch kolech tak je to basic....


Pokud na "mechu" tak kam? už OPEN?

Přesně tak, na mechu to je Open a tam se teda se základní Nandou bez tuningu nechytáš. Abys měl šanci tak musíš mít aspoň laminátový plata, dobrý by byly kuličkový diferáky, třístovka motor, lipolky a nebo rovnou něco střídavýho. No a to už Ti asi prasátko dost pohubne....
S takovým autem se ale dá už zajet hodně slušně a je to schopný konkurovat klidně i Xreji M18 a třeba i M18pro.
Fakt ale je, že v tom seriálu asi moc konkurence v open nebude takže by bylo skoro lepší jet Basic....


Kolik je tam lidí v té kategorii? V Basic. Tam jsou přebážně začátečníci?

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

58

Re: Jaký auto

pokud pojedeš Nandu v základu na gumovejch kolech tak je to basic....


Pokud na "mechu" tak kam? už OPEN?

Přesně tak, na mechu to je Open a tam se teda se základní Nandou bez tuningu nechytáš. Abys měl šanci tak musíš mít aspoň laminátový plata, dobrý by byly kuličkový diferáky, třístovka motor, lipolky a nebo rovnou něco střídavýho. No a to už Ti asi prasátko dost pohubne....
S takovým autem se ale dá už zajet hodně slušně a je to schopný konkurovat klidně i Xreji M18 a třeba i M18pro.
Fakt ale je, že v tom seriálu asi moc konkurence v open nebude takže by bylo skoro lepší jet Basic....


Kolik je tam lidí v té kategorii? V Basic. Tam jsou přebážně začátečníci?

9 v Basic a 8 v Open. teda u hotbodies cupu.

59

Re: Jaký auto

V basicu jsou, teda je jeden profík, který udělá o jedno kolečko víc, než je v kategorii OPEN!!

Jinak čísla u OPEN berte hodně orientačně. zpravidla bývá kolem 4 závodníků, ale přes zimu se to může změnit.

60

Re: Jaký auto

V basicu jsou, teda je jeden profík, který udělá o jedno kolečko víc, než je v kategorii OPEN!!

Jinak čísla u OPEN berte hodně orientačně. zpravidla bývá kolem 4 závodníků, ale přes zimu se to může změnit.

Bral jsem počet lidí v tabulce, většinou se sešli 2-4 jezdci jak řiká fibik:) Podle mého selského rozumu na Basic můžeš mít full tuning jen motor a kola stock.

61

Re: Jaký auto

v sobotu jsem jel na prvnich zavodech nandu , uplnej zaklad ,  misto M18 a musim rict ze je to o dost lepsi auto , ma lepsi jizdni vlastnosti , pro motor 180 je to uplne idealni , kdyz se daji perka uplne na nejmekcejc tak uz se to chova skoro jako desetina , ma to i mirnej propad  , coz se na xray neda dosahnout snad vubec  , auto sem mel pujcene ale nejspis to vymenim a xray pujde do sveta