1

Téma: Da se koupit Savage SS 4,6 v provedeni RTR?

Ahoj,

Da se koupit Savage SS 4,6 v provedeni RTR?
Pokud ano,kde a za jakou cenu.Zatim vim jen o KIT verzi.
Děkuji
Michal

2

Re: Da se koupit Savage SS 4,6 v provedeni RTR?

NE, ta 4.6ss se nedá koupit jako RTR,jen jako stavebnice ale postavení je legrace,návod je dost výstižní.

3

Re: Da se koupit Savage SS 4,6 v provedeni RTR?

Vzhledem k tomu ze jsem nikdy zadny model nemel ,tak bych radeji sestavenou variantu.

4

Re: Da se koupit Savage SS 4,6 v provedeni RTR?

prave naopak,  kdyz si koupis sestavenou a neco se ti podela, nebudes vedet co a jak pracuje a kde to rozebrat

5

Re: Da se koupit Savage SS 4,6 v provedeni RTR?

Vzhledem k tomu ze jsem nikdy zadny model nemel ,tak bych radeji sestavenou variantu.


Souhlasím s Blacks .. má pravdu a navíc ... tam není co podělat, vem šroubek A (máš u něj i rozměr), vem šroubovák, kterej pasuje na hlavičku a zašroubuj šroubek do krytky č. 5 do otvoru co je zcela vpravo ... fakt jednoduše vysvětleno obrázky a hlavně tak jak to má jít smile, takže se nestne, že něco složíša musíš to rozdělat, protože se ti to tam nevejde .) ... krok po kroku krásně. .. kdyby byla 25 kit, koupilt bych ji ... lae jen RTR ... :_( ... naví doporučuju osadit imbus šroubky celý auto rovnou .-) ... já takhle musím celý auto rozdělat hehe ...

S pozdravem, Aleš.
Mugen Seiki  - MBX6 eco; Spektrum - DX3C; Savöx - 1267 MG; XERUN (2250 kV + 80 A)
Align - T-rex 550 E, Graupner HoTT MX-20