1

Téma: E maxx, servo

Ahoj,

mam E maxxe a odešlo mi servo (2056), tak jsem si řek, že když už to budu opravovat, tak bych rad koupil jiný, silnější serva, než ty od traxxasu....může mi někdo poradit jaký by byly nejlepší...chtěl bych aby to mělo sílu zatáčet i když auto stojí.


Díííky

2

Re: E maxx, servo

za kolik ? smile

jezdim s maxem BlueBird 660DMG - jedno servo, je sice pomalejsi, ale porad rychlensi nez original, ale celkem mi vyhovuje. Na zavody bych volil rychlejsi. Zase stoji jen $20

Z drazsich pak napr. Savox 1256TG, Hitec 7955, JR 9100T, Turnigy 767HV (nejlevnejsi z velmi silnych serv, ale nutno udelat mensi upravu) ...

3

Re: E maxx, servo

Já mám na e-revu servo JR Z9100T, na summitovi Hitec HS-7950TH. Obě fungují perfektně, Hitec HS-7950TH má výhodu, že je vysokonapěťové, tudíž se dá připojit přímo na lipolky, drobná nevýhoda je že na něj nepasuje páka z traxxasu (tisícihran se protáčí), takže použiješ origo Hitec páku, kterou buď provrtáš a dáš matičku, nebo v ní vyřízneš závit. JR Z9100T je osvědčená klasika, hodně lidí má Savox, co zmiňoval Rimmer a jsou taky spokojeni. Volba spíše záleží na tobě a stavu tvýho konta smile

Pokud chceš něco hodně levného, tak známý berou z HC dvě tyhle serva:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2

E-revo BL, Summit, E-revo 1-16 VXL, Himoto MT

4

Re: E maxx, servo

ty čínský kovový mám všude taky. Resp. nic jiného neberu. Pomalý, ale na moje ježdění v pohodě.

5

Re: E maxx, servo

A co treba tyto -  http://www.amainhobbies.com/product_info.php/cPath/61_100/products_id/138622/n/Scanner-RC-9784HMG-Metal-Gear-Servo

Neznate je nekdo? (utahne je BEC v reglu,jak jsou rychly v porovnani s ostatnima,jejich kvalita) atd.

Jsou teda vyzsi,ale to by nicemu vadit nemuselo,ne    :?:

6

Re: E maxx, servo

Jak už jsem tu dnes psal:
dnes jsem koupil 1256 Savox do E Maxxe a super.
Silné - rychlé a doufám, že bude i  spolehlivé.
Nejvíc mě překvapilo, že je záruka i na převody. Tedy dle prodavače v rcauto. To mě docela překvapilo. Všude jinde berou vylámané převody jako jednoznačnou vinu uživatele.

7

Re: E maxx, servo

Dals jedno,nebo dve ty serva? A nevis kolyk berou?

8

Re: E maxx, servo

Chtěl jsem dát dvě, ale na prodejně mě přesvědčili že stačí jedno.
Měřit budu až příští týden. pučil jsem měřák

9

Re: E maxx, servo

A jak ho napajis,z reglu?

10

Re: E maxx, servo

Jasně z reglu regl dává 5A a servo bere max 5A.

11

Re: E maxx, servo

Tak to je vo prsa.Jeste neco veme prijimac a moh by bejt problem.

12

Re: E maxx, servo

Ahoj, chystám se na změnu serv u E-Maxxe 3903, ale podle posledních příspěvků tady se snažím řešit možná zbytečnost, ale právě zatížení. Jenže - nikde nejsem schopen vyčíst u serv např. na hobbykingu právě A, a vlastně pořádně ani u BEC (mám stock EVX-2, tady je zmiňováno 5A, ale podle tech. parametrů na Traxxasu by snad mělo mít jen 2,5A)... Ani parametry přijímače nejsem schopen zjistit.
Jelikož se tyto údaje nikde neuvádí, řekl bych, že je zbytečné je řešit, ale tady jste mne trošku znejistili.

Traxxas E-Maxx brushed (zatím téměř stock)

13

Re: E maxx, servo

Pomoooc se servama.

Ahoj, já teď koupil do 2 aut tyto serva . MG945 digital, kovové převody.
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ … vove-MG945
Ale v obou to tak ruší regl, že skoro nejde ani zapnout a ,,nezahraje signál,, jak má.
Občas se sekají a zůstanou v jedné poloze. A nejde s nima ani násilím hnout.
Prostě nevím čím to je. Ale ty stejný mi jely posledně 2 roky bez poruchy.
Není možný, že by třeba výrobce dal jinou elektroniku a ta to teď nějak ruší?
Protože spárování vsílačky, jiná serva ....prostě o.k.
Ale tyto nejedou.
V bighobby mi řekly, že jim nic není.

Tak nevím. Pomoooooc :-)
Klidně přejdu na jedno servo.

Traxxas EMAXX - HPI Flux Tork 2200Kv + regl. HPI Q-Base Brushless

Himoto Monster truck 1:10 rozprodán na díly.Ale byl fajn, když zrovna fungoval.