26

Re: HPI Savage XS Flux

Pro všechny, co jste pomýšleli na toto auto-ZADRŽTE!!!!!!
Jak jsem ho vyndal z krabice, hned mi bylo jasný, že to neni ONO.
Za prvé- hrozně těžký
Za druhé - pod slaboučkou karosérií samej plastik a jenom plastik
Za třetí - kastlik na jednu baterii
Za čtvrté- plastové nápravy jak dělané za zachycování bordelu
Za páté- humpolácká vysílačka
Za šesté- pro toho kdo nemá baterii další náklady (Traxxas je s baterií i nabíječkou)
Prostě to auto mě zklamalo ve všem.
Co vytýkám Traxximu jsou velké vůle v kamenech, které se ale dají trochu na kulových čepech dotáhnout, tady vše na slabých čepech v plastu, takže s vůlí neuděláte nic.
Náhradní díly jsou zatím taktéž tabu.
Jak jsem se na něj těšil o to víc jsem zklamanej a auto poslal zpátky. Zlatej TRAXXAS!!!!!!

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

27

Re: HPI Savage XS Flux

To jsi trochu přehnal, chlape.
Nechci se ho zastávat, ale:
- když něco kupuju, přeci vím co je v balení.........pokud Tě to překvapilo - Tvoje chyba, ne auta
- těžký - to je vada?
- vysílačka auto nedělá
- na co potřebuješ kaslík na dvě baterie, na paralel??
- plasty- a proč je to špatně - Ty jsi ho snad testoval, praská něco víc než u Revíčka??
- díly - v cz jako obvykle vše pozadu, na Toweru například skoro vše skladem
- JEZDIL si s ním, že se odvažuješ na takové odsuzující hodnocení ???

Naposledy upravil: Fik (03. 11. 2011 17:29:40)

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

28

Re: HPI Savage XS Flux

Do toho kastlíku se vleze 2Ska s 4800mAh big_smile A na e-revíčku si snad měl něco z kovu ? Krom převodů a diferencialu to byl jeden velkej kus plastu a jak dobře fungoval smile Dyť u revíčka sou čepy taky v plastu, i spojovačky sou z plastu, všechno je z plastu. Nějak tě nechápu wink

29

Re: HPI Savage XS Flux

Na zahranicnim foru jsem cetl, jak si lidé stezuji na přibalenou vysilacku, která je oproti traxxasu uplne nekde jinde a kvalitu karoserie...Auto je tezky, ale to neni az tak moc na skodu, aspon je stabilnejsi nez mini revo. Taky se do neho vlezou vetsi baterky nez do mini reva... Na plasty si taky stezovali, ze jsou tenky a malo vydrzej... No uvidime smile Skoda, ze nemas zadne fotky smile

E-revo vxl Brushless ; Rajče, YouTube

30

Re: HPI Savage XS Flux

Hoši, to byl můj názor a nikomu ho nevnucuju. Klidně si ho kupte a ať vám slouží.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

31

Re: HPI Savage XS Flux

Malé porovnání, od 1:09 velikostní
http://www.youtube.com/watch?v=WBcfTwkXIiU

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

32

Re: HPI Savage XS Flux

jackie>Dík za info wink ješte že jsem si ho nekoupil jsem o něm uvažoval smile

33

Re: HPI Savage XS Flux

pavlos12 napsal:

jackie>Dík za info wink ješte že jsem si ho nekoupil jsem o něm uvažoval smile

Doufám, že jsi si přečetl také příspěvky, které toto auto obhajují, nechci tady nikoho ovlivňovat, ale já byl totálně zklamanej.
Jako vypadá pěkně to nepopírám, ale děkuju nechci.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

34

Re: HPI Savage XS Flux

Nikdo ho neobhajuje - nikdo s ním totiž nemá praktické zkušenosti.
Jen se tu napsalo pár názorů proti a pro a tak to má být.
Kdo bude podle toho volit, jestli koupit nebo nekoupit je to čistě jeho volba wink

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

35

Re: HPI Savage XS Flux

Moc se to tady nehýbe, tak co, pánové, máte jej někdo další už? Docela si říkám, zda jsem s Firestormem udělal dobře a nevzal tuhle bestii smile

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

36

Re: HPI Savage XS Flux

Já děkuju Jackiemu za jednoduchý vyjádření vad a jestli to někomu vadí nebo nevadí a je pro něj vyšší m lepší nebo horší, to ať si každej zváží sám.

A leč auto rádio nedělá, tak by potěšilo, kdyby přišlo rovnou nějaké solidní.

Peta - biker: počkej, teďka jsi objednal, co zase vymejšlíš? lol

Fík: dobrý video, to jsme přesně šel hledat. Díky za post smile

Naposledy upravil: Jelass (23. 11. 2011 12:37:12)

37

Re: HPI Savage XS Flux

Tak se mi podařilo dneska vyzkoušet nového Firestorma Fluxe 2011 ( který dorazí) a je to bombice, oproti XS Savage neskutečně ovladatelný. XS mi přišel předimenzovaný - oboje jsem pouze jezdil, nebudu řešit zpracování, protože v tom se zatím nevyznám. Každopádně požitek z jízdy nesrovnatelně lepší u nového Firestorma. XS je prostě strašně malý na tu rychlost. Jsem rád, že jsem vybral správně. V pátek už bude doma.

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

38

Re: HPI Savage XS Flux

XS má někdo v okolí? A Ty jsi se bál, že kolem Tebe nikdo nejezdí big_smile A je možné, že pro Tebe jako nováčka je špatně ovladatelný, myslím, že budeš mít plný ruce práce i s Firestormem. Pak dej do sekce ´´Vaši miláčci´´ nějaký fotky, i po vybalení z krabice :-)

39

Re: HPI Savage XS Flux

Ty jo, Firestorma jezdím tady od borce už druhý den a říkal, že mi to neskutečně jde.(Prý jsem to asi rychle "dostal do rukou") Fakt jsem čekal, že to bude těžší.Samo, že nějaká salta s flipy, to ne. Taky záleží dost na gumách, jak mě poučil. XS tady má borec, co to prodává, tak jsem to vyzkoušel.

A fotky dám 100%, už mám v hlavě nápady, jak budu fotit - objektivy od zrcadla nastavené, těším se prostě.

Naposledy upravil: Peta-Biker (23. 11. 2011 18:17:56)

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

40

Re: HPI Savage XS Flux

Oh lala, fajnšmekr, budeme mít fota železem big_smile

No a názor nováčka na XS? Jak se Ti to zdálo co do zpracování? Jinak gumám z výroby moc nedávej, hlavně než se s tím naučíš, zjištíš, že na asfaltu fakt hodně mizej a takhle.. Můžeš to vyřešit silničníma pneu a pak bych určitě volil nějaký proliny nebo tak za cenu kolem 500/ 2ks přední pneumatiky jen tak neserveš a tam stačí pak obyčejný.

41

Re: HPI Savage XS Flux

Já na zpracování nekoukám (nemám zatím s čím porovnat, měl jsem v rukou tři auta), položil to na zem, vysílačka mě přišla stejná jako u firestorma. Auto je ale pomalu vyšší -jak delší. Mělo to tendece pořád se stavět na zadní, špatné dopady u skoků. Říkám, Firestorm mi spadl prostě tařka z 90% vždy na kola. Sám říkal, že na odbyt jdou prostě Firestormy a že jsem dobře vybral - pokud co nejodolnější a nejspolehlivější auto - jedině Firestorm. Jezdit, nabíjet, to je vše - teď už ani člověk nemusí řešit, když vjede do kaluže. Jediné, co mi doporučil, bylo - přední "nárazník" si nechat udělat z hliníku - plastový prd vydrží. A ještě jsem dostal tip na kola do terénu - Gladiátory.

Naposledy upravil: Peta-Biker (23. 11. 2011 18:52:51)

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

42

Re: HPI Savage XS Flux

K tomu Saviku musíš přistupovat jako k show caru a ke druhýmu autíčku do stáje smile

43

Re: HPI Savage XS Flux

Hlinik na naraznik nedavej to je fakt nesmysl. Radeji se koukni po nejakem od T-Bone. Na Storma se asi nedela ale s drobnou upravou ho tam nacpes a je to pruzne, tlumici a nesmrtelne...

Naposledy upravil: Dovi5 (23. 11. 2011 19:06:16)

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

44

Re: HPI Savage XS Flux

Dovi5: Já nevím, zda hliník je to pravé, co jsem myslel. Nevím, přesně, z jakého materiálu to bylo, ale plast to prostě nebyl smile

HPI Firestorm Flux, HPI Savage Flux HP, Axial SCX 10 Honcho RTR

45

Re: HPI Savage XS Flux

Já mám podvozek z nějaké cementové oceli, ale to tam asi nebude lol

46

Re: HPI Savage XS Flux

T Bone neni plast, je to nejaky sendvic, nevim presne, ale je nesmrtelnej a pritom pevnej a pruznej. Na naraznik neexistuje nic lepsiho.jeste jsem neslysel, ze by ho nekdo nekdy zlomil.... Navic kdyz ho das i dozadu, tak ti bude na Stormu fungovat misto operneho kolecka...

Naposledy upravil: Dovi5 (23. 11. 2011 19:34:53)

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

47

Re: HPI Savage XS Flux

Peta-biker porovnává hrušky s jabkama smile smile
Šestnáctinu (spíš 1/12) - monstříka s desetinou stadium truckem.
Každý auto jiné zaměření, váhu, těžiště.......prostě úplně všechno, až na výrobce wink
To že má xs ja píšeš "špatné dopady" je hlavně rukama, ne autem, monstři jsou na to prevíti - vysoké těžiště.
Stavění na zadní - je to jistě přemotorovaný - jako velkej Flux. Ovšem zase je to o rukách, zpřevodování a nastavení max. výchylek, případně expa na plyn......

Savage FLUX HP tuning - Futaba 4PL  / Multiplex Funcopter v2         byl E-Savage
naše RC kalkulačka        Foto   Video

48

Re: HPI Savage XS Flux

Ahoj pánové, tak tohohle mazla ještě nemám, ale vypadá skvěle ! jen se bojim, jestli není na blbnutí moc malý. Co na to říkáte ?
A mám dotaz,  zajímalo by mě, jestli se dá motor z tohoto prcka dát do normálního E Savage místo těch 2 stejnosměrných a co bych musel vše vyměnit, kromě motoru a reglu. A je na E savage dost silný ? a jdou tam připojit 2 baterie? Savage flux xs jezdí totiž jen na jednu. Jen mě to napadlo....  uvažoval jsem o střídáku, ale ten stojí tak 7000 a flux xs 9000.
Díky

49

Re: HPI Savage XS Flux

pokud sem to dobre pochopil mas e-savage a ches do nej dat motor ze savage xs? 2 baterky bys do toho reglu zapojil ale jen paralerne a to ti vykonu neprida, podle me to nepude a za chvili ti to odejde a kdyz uz chces kupovat savage xs za 9000 tak si pridej a kup zrovna savage fluxa a e-savage prodej nebo si to nech na nejake vedlejsi ucely

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

50

Re: HPI Savage XS Flux

JJ, pochopil jsi to dobře. aha, takže 2 baterie tam teda nejdou, ok. Taky mě to napadlo. Ještě to promyslim, co s tím udělám. Ale ten malej flux vypadá skvěle. Jen nevim, jestli to není moc silný na malé auto. Aby se to dalo vůbec řídit a nestavělo se to na střechu. A co třeba zatáčení ? Myslíte si, že to sedí ? nebo ne? Já si myslim, že l=pe, než malé revo jo. A je konečně i voděodolný, tak se s nim dá jezdit na sněhu, to já nemůžu...