201

Re: MAVERICK Atom XT

Tak sme tam uz dostali 400 motor 4,8V a rozdiel znacny

202

Re: MAVERICK Atom XT

Ahoj,
chci se zeptat mám Atoma a přestal mi jezdit dopředu, ostatní  funguje (zatáčení+dozadu) předpokládám správně tedy že je to špatný regulátor? Díky moc za odpověď

203

Re: MAVERICK Atom XT

Cau to same se stalo odasovi po 5min jizdy dej regl na reklamaci kup dsys regl mas vystarano muzes pouzit lipolky pak to jezdi supr.

204

Re: MAVERICK Atom XT

majusak napsal:

Cau to same se stalo odasovi po 5min jizdy dej regl na reklamaci kup dsys regl mas vystarano muzes pouzit lipolky pak to jezdi supr.

Muzes mi napsat presnej typ? Uz mi odesel druhej origo. Diky

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

205

Re: MAVERICK Atom XT

Najde se tady nějaký odborník ktery pozna podle obrázku https://picasaweb.google.com/josemescuder/Escala118 jake tlumiče jsou namontovane na atoma.Přední stále tečou.Asi udělal soudruh z NDR někde chybu.

206

Re: MAVERICK Atom XT

Narazil jsem jeste na levnejsi variantu regulatoru d-sys  a to tenhle http://www.dsys.cz/?prod=5&lang=cz . Bude stacit nebo mam koupit ten silnejsi  http://www.dsys.cz/?prod=2&lang=cz ?
Jsou v podstate stejny az na to, ze jeden je do 18A a druhej do 32A...
Diky.

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

207

Re: MAVERICK Atom XT

Tak jsem koupil MDD32 a naprosta spokojenost. Programovat se da i bez te pridavne desticky primo vysilackou. Je tam spousta nastaveni, 5 pametovych pozic, podrobny navod...muzu jen a jen doporucit.:)

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

208

Re: MAVERICK Atom XT

Zdravim vsechny a prosim o radu.
Ted mi odeslo uz druhe original servo od atoma a sel se podivat po necem jinem. Narazil jsem ale na problem poctu zubu tisicihranu. Proste nepasovalo na moji paku.
Nevite, ktere bude zarucene pasovat? Prodavac o nejakem zkouseni nechce ani slyset.
Diky.

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

209

Re: MAVERICK Atom XT

Co takhle koupit servo dle vlastniho vyberu a k tomu paku, ktera tam pasne. Nikdo te prece nenuti pouzit paku co je u toho modelu nebo ano?

Caster Fusion EX-1.5Pro (Sanwa MT-4)

210

Re: MAVERICK Atom XT

kdyz koupis servo tak k nemu paky dostanes

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

211

Re: MAVERICK Atom XT

jencek7 napsal:

kdyz koupis servo tak k nemu paky dostanes

Potrebuju pouzit tu original paku. Jina tam nesedne. sad

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

212

Re: MAVERICK Atom XT

aha tam je servosaver, tak zajit do obchodu s tim servosaverem a zkouset na serva a pak se divat jestli se tam vleze rozmerove

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

213

Re: MAVERICK Atom XT

jencek7 napsal:

aha tam je servosaver, tak zajit do obchodu s tim servosaverem a zkouset na serva a pak se divat jestli se tam vleze rozmerove

To jsem chtel, ale prodavac se netvaril moc nadsene, ze bych mu tam rozdelal 10 serv...no asi budu muset nakonec koupit original sad

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

214

Re: MAVERICK Atom XT

zalezi na lidech asi neni moc ochotny, ja sem tu moznost mel, zajimalo by me co mu na tom vadilo pokud tam nebyly dalsi zakaznici jen otevre krabicku a da na to servosaver

E-REVO Brushless / Summit  / Sakura D3 drift / MICRO-DT / MICRO Raminator /
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / SAVAGE flux hp / (bylo) 
http://jencek8.rajce.idnes.cz/

215

Re: MAVERICK Atom XT

Tak tenhle model definitivne konci s podporou. Kdybyste nahodou hledali nahradni dily, teoreticky by mely sedet z modelu od HPI Mini Recon.
http://www.pelikandaniel.com/?sec=rel&a … ;rt=2#rels

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

216

Re: MAVERICK Atom XT

vendous napsal:

No první slabina budou asi tlumiče.

No mě už se ztratila u předního tlumiče podložka..

Používám AtomXB 1:18 buggy

217

Re: MAVERICK Atom XT

ja jsem zakoupil tyto http://www.rcm-modely.cz/tlumice-1-18  a jsem spokojen

218

Re: MAVERICK Atom XT

Ale to máš na AtomXT ne.? A jak jsou tak asi dlouhé..? Sháním lepší dopředku..;)

NECITUJ POKUD ODPOVÍDÁŠ NA PŘEDCHOZÍ PŘÍSPĚVEK

Naposledy upravil: Fik (17. 03. 2013 20:07:45)

Používám AtomXB 1:18 buggy

219

Re: MAVERICK Atom XT

Z hlavy to nevím ale dam ti vedet a kazdopadne delka je stejna jak u zadnich.Presrouboval jsem ty cepy na kterych to drzi a je do v pohode a hlavne NETECOU. mam atom XT. Nevim jak se to jmenuje ale ta kluznice tlumice je temer 2x tak silna

220

Re: MAVERICK Atom XT

Jojo..;) No já mám zrovna AtomXB tu buggynku..;) Ale přemýšlím o novch tlumičích. A teď přesně nevím jest-li se dává do tllumičů olej. A mohl bys mi prosím poslat nějakou fo jak to máš uchycený? Díky.;)

Používám AtomXB 1:18 buggy

221

Re: MAVERICK Atom XT

Tak hoši..:) Se mi asi budeme smát.. Dnes jsem ugriloval motor na AtomXB.. KOnečně servo a já to honím.. Ale jede pěkně s li-polkou..:)

Používám AtomXB 1:18 buggy

222

Re: MAVERICK Atom XT

Zdravim,
Mam problem s Atomom:
- prvy regulator mi odisiel po cca 3dnoch - v poho to zreklamovali,
- hodil som na motor mensi pastorok (11z) a druhy regulator vydrzal celu dalsiu sezonu...
- ked odisiel kupil som podla vas D-SYS MDD32 - ATOM vsak ani snim nechodi korektne!!!

pls poradte, treba MDD32 nejak specialne naprogramovat? uz som skusal menit nastavenia zmenou polohy prepojky aj programovanim pakou, resetovat do zakladnych nastaveni, ale bez uspechu... ATOM sa sprava nasledovne:
- motor sa pri urcitom (pomerne nizkom) vykone vypne... povedzme niekde v 1/3 - 1/2 max. vychylky bez zataze!!! (autko drzim v rukach vo vzduchu)
- ak chcem aby sa opet rozbehol musim pustit a opet stlacit plyn
- vsetky baterky su pri tom plne nabite (v aute aj ovadaci)
- niekedy sa stane ze kolesa "cukaju" zlava doprava a naopak, bez tocenia volantom (to sa vsak po chvilke od zapnutia upravi)

ako mate MDD nastavene vy? alebo je tam pokazene este nieco ine? (motor / servo / RC suprava)

DAkujem za rady smile.

Naposledy upravil: janooo (05. 04. 2013 08:27:58)

223

Re: MAVERICK Atom XT

janooo:
Cau,
tak s timto problemem jsem se teda nesetkal. Jedine, co jsem resil, byla spatna funkcnost v zimnim odbobi. Motor se sam zastavoval, kdyz bylo venku min jak 5 stupnu. To se vyresilo upgradem firmwaru regulatoru. Udelaji ti to v zadarmo, staci jim ho poslat.
Jinak nevim. Vypada to bud na blbe nastavene vychylky paky plynu nebo spatne sparovana vysilacka s prijimacem...
Pak uz jenom reklamace...

Thunder Tiger Sparrohawk XB 1:10 + HobbyWing eZRun-35A Brushless ESC, Maverick Atom XT 1:18 + D-sys MDD32
Raytronic C12

224

Re: MAVERICK Atom XT

hmmmm
- mam MDD32 (D107 ver. 4.6)
- vychylky som nastavoval tym programovanim....
- v navode pisu ze sa moze jednat o vybite akumulatory (mam ich nabite), nadprudom a prehriatim (ale MDD32 je pre Atoma slusne predimenzovany regulator....)

- "spatne sparovana vysilacka s prijimacem" - ako to myslis? vysielac aj prijmac su original... moze tam byt problem?

225

Re: MAVERICK Atom XT

NOVE ZISTENIA

- skusal som dat nabiat akumulatory v autku (aj ked boli plne nabite (merane) cca pred tyzdnom a na aute sa koli poruche regulatora nejazdilo)
- ihned po dobiti autko na volnobeh slapalo ako hodinky, na zemi zacalo blbnut a nasledne uz neslo ani na volno v ruke...
- preprogramoval som MDD, nastavil som ochranu AKUMULATORA na OFF (Parameter:24 = V4)

autko v rukach opet slapalo ako ma ale na zemi po 1-2metroch skapalo...
takze dalsi tip - vyslahana baterka? (7.2V 1100mAh NiMH akupack) treba kupit novy ACUPACK?

Naposledy upravil: janooo (05. 04. 2013 12:03:38)