1

Téma: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Co takhle dát spicha někdy o víkendu, třeba na skate placu v ulici U kempinku poblíž Baranďáku nebo jinde.

Traxxas Summit 5607

2

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

čau, platí ještě nabídka ? taky nějak nemám s kym jezdit o víkendech, tak by jsme mohli nějak sumce vytáhnout ven ne ?

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

3

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Ahoj.

Taky se tam chystám, viděl bych to na příští PO, nebo ST,ČT. To v který den půjdu rozhodně až počasí a taky to, abych tam nebyl úplně sám.

http://goo.gl/maps/k1q8Q

http://goo.gl/maps/pTSXy

Dříve jsem tam jezdil na bruslích, ale to už je 10 let zpátky, od té doby jsem tam nebyl, změnilo se něco?

4

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

já bohužel všední dny končim v práci v 17:00, takže to asi neklapne, teda jestli vám nevadí jezdit za tmy big_smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

5

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

čau všichni,
asi po roce, kdy mi Summit stál na skříni, bych rád zase začal jezdit, ale nechce se mi samotnému. Jezdíte někde v Praze, že bych se někdy připojil? smile Mohl bych ve všední dny tak od 18h a některé víkendy. Teda nejdřív musí taky zkusit baterky, jestli jsou ok.
Díky Kuba

6

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

neni problém se domluvit, jde o to co chceš jezdit, jestli expedici, nebo jen tak blbout na louce, nějakej trial. já jsem pro všechno smile a čas mám asi tak stejně jako ty smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

7

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Paráda smile. A odkud jsi? Já jsem u Zbraslavi. Rád jezdím spíš terén, rád bych zkusil nějakou expedici, takže tak. Možná bychom mohli zkusit zajezdil tady http://goo.gl/maps/UhJQp teď je tam nahrnutá obrovská hromada zeminy, no zítra zkusím ty baterky a uvidím, jak na tom jsou wink

8

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

tak to neni problém si zajet nějakou expedici, často chodíme do Komořan podel Cholupickýho potoka, ale zajezdit se dá kdekoliv

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

9

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Taky bych někde dal expe.

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

10

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

To neni problém se domluvit smile Byl jsem se Summitem na svojí první expedici, ale neni to taková švanda bejt jedinej se summitem na expedici když ostatní mají expediční modely, protože v něčem summit zaostává za expedičákama a někdy zase to, co je pro expedičáky trial, tak summit projede bez problémů smile Ale expedici jenom se summitama bych dal moc rád smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

11

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Ja mám Tundru....fotil jsi ji na Drabkach tuším:-) byl jsem s rodinou a psem....

Kyosho MP9e 1:8 / Axial XR10 / HPI Crawler King 1:10
Orion MR8& 1950kV, Tekin FXR, Novak M2Dig, Orion 4S 6400mAh 90C, Ko propo, Hitec, Futaba 4PK, Raytronic C60            http://rakovi.rajce.net

12

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

rakpavel napsal:

Ja mám Tundru....fotil jsi ji na Drabkach tuším:-) byl jsem s rodinou a psem....

Teď jsem prohlížel tvé rajče a překvapilo mě, že existují nafukovací kola na RC, je to lepší než klasický? smile

13

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Tak to jsme dva smile

krwell napsal:

To neni problém se domluvit smile Byl jsem se Summitem na svojí první expedici, ale neni to taková švanda bejt jedinej se summitem na expedici když ostatní mají expediční modely, protože v něčem summit zaostává za expedičákama a někdy zase to, co je pro expedičáky trial, tak summit projede bez problémů smile Ale expedici jenom se summitama bych dal moc rád smile

14

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

KubikZ napsal:
rakpavel napsal:

Ja mám Tundru....fotil jsi ji na Drabkach tuším:-) byl jsem s rodinou a psem....

Teď jsem prohlížel tvé rajče a překvapilo mě, že existují nafukovací kola na RC, je to lepší než klasický? smile

podle mě to teda lepší neni smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

15

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Tak všechny baterky se včera v pohodě nabily, tak dnes je půjdu zkusit wink Nechcete se někdo přidat? smile

16

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Bohužel, dneska i zejtra mám zabitej program, ale teoreticky bych mohl pátek a sobotu, ale zatim jenom teoreticky

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

17

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Jo to by snad šlo, aspoň zatím ty baterky rozhýbu ;-).

18

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Tak jak to vypadá, šel by někdo dnes nebo o víkendu zajezdit? smile

19

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

bohužel já mám víkend zabitej a dnešek taky už, ale na příští tejden můžeme udělat nějakou podvečerní akcičku smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

20

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

Tak jak to vidíš, budeš mít někdy čas na nějaké poježdění? smile

21

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

No teoreticky čtvrtek by šel smile zatim nemám nic. chtělo by to ještě víc lidí, ať je sranda smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

22

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

ok, tak dej vědět, třeba nám to někdy vyjde big_smile

23

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

třeba big_smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

24

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

tak bohužel, musel jsem poslat vysílačku od auta známýmu, protože mi na expedičák dělá osvětlení a musel to ponastavovat a napárovat na mojí vysílačku, takže do pátku jsem bez ní a nemám s čím jezdit smile

Traxxas Summit, Traxxas Stampede, Losi Micro Brushless SCT, Axial SCX10
Futaba 4PL

25

Re: Někdo v praze se Summitem na poježdění?

No tak jindy no :-D :-D